Pitanje za ljubitelje Assasin's Creed igara

Pozdrav svima. Imam jedno pitanje vezano za Assassin’s Creed Odyssey. Da li je Odyssey nesto bolji u odnosu na Origins, odnosno da li je manji grind nego u originsu (da moras prekucavati puno side misija kako bi igrao main misije) i da li su misije repetitivne i dosadne kao u originsu? Igrao sam sve assasine i svi su mi bili dobri, cak su mi se novosti u originsu i svidjele u odnosu na prethodne assasine ali nekako taj sistem grindanja mi je bio poprilicno smor.

Svi AC su sada takvi. Ide se na to. Isto sam ja pisao za Valhalu. Nisam hteo da igram sporedne misije. Ali se ispostavilo da sam ocajno slab i da bukvalno ne mogu da predjem nista i pored toga sto sam poceo na najlakse.
Tako da odgovor je DA
Moras da rudaris, farmujes sta god neke dosadne i glupe misije da bi napredovao.

Bukvalno sve sto je bilo malo smorno u Origins ovda je puta 5, ko je igrao Origins Odiseja je prilicno smaranje. Ja bukvalno ne znam kako sam se naterao ali pred kraj me je opasno smorilo. Mapa mi je vadila pricu jer je bas dobro uradjeno. Ovoliko mi je trebalo da skoro sve uradim, sttasno.

1 Like