Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

“Nova tema” ista pravila :slight_smile: , idemo dalje za iste pare :wink:

Evo ako nekog zanima. Ja probao sad kada je bila za PS+ i nije mi se dopala u opste.

1 Like

Ne racuna se nije fer :smiley:. Prvi si :1st_place_medal:

1 Like

Izgleda su procurele informcije vezano za PS+:

Deus Ex - mankid devided i TT Batman za PS4. Nadam se da je tačno jer ovaj deo Deus Ex nisam igrao.

Ovo se nekako poklapa sa onim spiskom igara koje su PRO enhanced i očigledno je da daju upravo njih preko plus-a, da bi se ljudi opredelili za kupovinu PRO-a.
Što se mene tiče neka samo nastave ovako.

1 Like

Boranija buraz…
Sve legala na PS4 placeno posteno, ma da je i to nista kada pogledas 4 godine je vec vani plejka + pro, to imam digitalne i nekih 40-ak na disku…

Nije tesko potruditi se za ono sto covek voli - gaming ! :arrow_heading_up: post

EDIT:

Ma mehdsina, ali dobro “poklon je poklon”…

Bez veze…

2 Likes

Jako dobar izbor , Deus Ex sam se ionako premisljao da kupim a Batman sam nekako uvek povezivao sa praznicima :wink:

Izgleda da zaista samo stavljaju igre koje imaju PRO podršku. Tako da možemo sada da organizujemo igru pogađanja za sledeći mesec. Barem znamo šta može da upadne u uži izbor :slight_smile:

Vecina novijih igara ima Pro podrsku?

Ima, ali spisak se nešto sporo proširuje, odnosno samo deluje da se igre rade sa podrškom za PRO, većinom su i dalje vezane za osnovnu verziju PS4. Generalno samo veći AAA naslovi idu sa PRO podrškom. Pogledaj spisak i biće ti sve jasno.

1 Like

Neznam da li si igrao Deux Ex Manking Divide na Pro-u, meni inace jedna od lepsih igara kada je 4K i 10 bit HDR u pitanju…Radi na 1800p + chekerboard(ovih 360p jos do nativ 4K) a HDR kida…Ako nisi odusevit ces se sada kada bude izasla za plus…

Drustvo, jedno pitanje. Koja su bese pravila kada radimo share sa nalogom koji ima uplacenu PSN+ pretplatu? Jos preciznije, da li guest nalog i nosilac nalog mogu da igraju istovremeno igre online? Naravno podrazumeva se da guest igra direktno sa naloga a nosilac sa nekog svog drugog naloga na konzoli?Znam da je negde bila tema vezana bas za ovo ali je ne mogu nikako iskopati? Uzimao bih sa burazerom psn+ pa da proverim da li je to moguce uopste…

Jedna stvar me bas nervira, za neke pro-enhanced igre se ukljucuju ventilatori na turbo mod. Juce sam bio prinudjen da stavim slusalice kada sam igrao Hitmana.

Moguce je. On aktivira tvoj nalog (tu je i ps+) kao nosilac…i igra uredno sa svog…a ti igras sa svog naloga kao gost.
On ima na svim nalozima PS+ tj na svim gost nalozima…a ti imas samo na tvom

1 Like

Najs! :smiley: Hvala na odgovoru. :beers:

Da ne spamujem dnevnu temu :slight_smile: . A ovo je opet vezano i za ps4 i za ps vitu.

Sinoc ubacio Henkaku, Enzo , nodrm plugin i piratski store za download igara. Skinem jednu igru, pokrenem je i dobijem achivment :open_mouth: , mislio ma da. Kad vidim da mi se vidi i na PC-u, zvanican achivment.

Prvo sto sam uradio je ofc bilo da idem sign off sa vite :joy: , da mi nalog ne dobije perma ban. Citao sam da su neki uradili sync stotina trofeja sa modifokovane vite i nisu dobili ban a neki navodno jesu IP ban. I to jer su igrali piratske igre koje su izasle samo digitalno a nemaju ih u biblioteci.

Znaci nema vise syncovanja sa vite, ali me zanima sada zbog remote play-a neki savet.
Da budem signed off sa Vite sve vreme i naravno wifi na off, osim kada skidam igru neku i za remote play?
Koliko shvatam u tom slucaju nema bojazni od bana, jer nisam online, i kada jesam tada ne koristim nista poratsko nego samo radim remote play .

Pa napravi poseban account za Vitu? Ako vec neces Sync trofeje, a kad hoces remote play sign out sa tog profila u ulogujes se sa svog. Btw kako radi remote play?