Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Mislim da je 2 dana. Nekada imam tu opciju, nekada ne…

Citao sam za ovo… Horizon Zero Dawn ce biti 15-ak dolara complete edition sto je smesno za takvu igru. :slight_smile:
God of War 35. :slight_smile:

1 Like

Hmm da, horizon 16 dolara, uncharted 4 slično nešto takodje. Moram neki share da nadjem da oborim to još malo :running_man:

Ako imas ps plus, onda jos jeftinije. :slight_smile: Horizon 12$. Evo i za Uncharted, a Lost Legacy je 11$ ja mislim. Meni je zao sto sam uzeo Horizon ranije kad nije bilo complete edition, jer je sada bas jeftino.

Ja danas pazario Horizon Zero Dawn, novu neotpakovanu igru za 20 evra , mislim da nisam ni ja lose prosao , Uncharted vec imam i kolekciju i cetvorku , a GoW mi je jos uvek malo skup , mada doci ce i on na red uskoro :wink:

2 Likes

Jel moze neko da mi kaze koja je fora sa ovim…? Vec par puta nalecem na ovako neke ponude ali je na spanskom jeziku i kad udjem tu, izbaci poruku da trenutno nije dostupno. Jel ovo vazi jedan dan samo u odredjeno vreme ili koja je fora…? I zasto je uopste na spanskom ako imam US nalog, da li uopste vazi za moj nalog…?

Isto se meni dešava hahahha, mislio sam da je do mene nešto. I užasno je spor store u odnosu na neki iz EU

Pojma nemam :smile: Ja mislio da je to neka brutalna rasprodaja koja traje jedan dan samo.:grin:

Imam pitanje, koju ps+ dopunu da kupim, UK ili USA?
Je l to zavisi samo od toga na koji region sam stavio nalog?

Je l moze patch da se ubaci za pes 18 ili pes 19 na ps4 ako se originalna igra nalazi na nalogu.
Tjs nije cipovan soni.

Moze,samp me ne pitaj kako,imas tutorijale i fajlove da skines svuda po netu pa se malo potrudi…

1 Like

KONACNO!

sarkazam

1 Like

Prvo sam pomislio oh ne jos jedan daljinski ali ovo mu dodje bas suprotno a i nije skupo, 29$.

Šok i neverica, dali Destiny 2, pritom može odmah da se skida. Uz GOW3, plus 4 cross-buy igre za PS4, moram priznati jako lep mesec.

Treba sada videti koliko košta ovaj Forsaken upgrade za D2. Otići ću u neplanski trošak :slight_smile:

Hm, opasan marketing

Barem su dali GOW kao utehu

U tom slučaju, baš mi ih je žao, od mene ćorak do daljnjeg :slight_smile:

Možda se predomisle za Black-friday ili Božić, pa puste sve sa 75% popusta :slight_smile: