Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Za one koji nisu igrali D2 ovo je odlično. Raid i MP će držati pažnju par dana, mada ne znam kakav vje sada MP posle ove dve ekspanzije. Što se tiče zašto je igra free, pa razlog je jednostavan, pola igre će biti zaključeno za one koji nemaju novu ekspanziju…

Prve 2 ekspanzije su sada po 9.99 sa plus-om u ovom momentu.

Meh, god of war 3 sam presao surnajz puta cak sam uzeo i platinu na remasteru. D2 naravno za mene ne postoji, eventualno ove male igre mozda budu ok.

Jel ovaj ludi Sony opet menjao stvari oko prebacivanja Primarnog naloga sa konzole na konzolu? Probao sam 2 naloga i ni jedan nece da prebaci ko mene na primarni ako su aktivirani na drugoj konzoli. Prosto dobijem gresku NP-41722-1 i tekst da prvo deaktiviram primary na tom drugom sistemu.

1 Like

Hm, i meni se cini da se skoro nesto slicno desilo. Moguce da su opet menjali, sta kazu na razmeni?

Nisam nasao nista da se iko pozalio jos. Verovatno svi deaktiviraju nalog pre prosledjivanja pa nema problema. Ovo sam ja uzeo neku privremenu zamenu nalog za nalog i naleteo na to.

To se obicno desava kad su napravljeni i fantomi. Uvek trazi da deaktiviraju.

Ne verujem, ovi sto iznajmljuju bili bi u problemu jer bi morali da jure stare vlasnike da deaktiviraju.

Ne znam sta je. Ovo mi se evo prvi put desava sada.

Hahahahahah mase na ulicama, baklje, vile itd itd :rofl::rofl::rofl:

Vidim vamo spominju neko restore-ovanje licenci i da im je kao ti pomoglo da mogu da aktiviraju posle primarne. Plus imam neki cudan problem sa konzolom da je pre neki dan zabola i trebalo je skoro 2 minuta da ugasi igru, a danas prilikom deaktivacije primarnog naloga sam dobio gresku da to nije moguce posle jedno 4 minuta cekanja.

safe mode / rebuild database :smiley:

1 Like

Jel gubim nesto sa tim tj. jel se resetuje nesto na konzoli?

ne.

https://community.playstation.com/content/pdc/us/en_US/pdc-communities/playstation-general.topic.html/what_will_happento-BVGZ.html

1 Like

Ok probacemo posle. I ovako od kad sam uzeo konzolu nikad to nisam radio :rofl::rofl:

EDIT: Odradio rebuild nije pomoglo za Primarne ali sad konzola radi kao da je nova. Prosto sam se iznenadio koliko je sad brza :grinning:

ako neko pravi share za FIFU 19 ja bih bio guest…samo provereni clanovi foruma,hvala

Ne znam da li sam pogodio temu, ako nisam izvinjavam se unapred adminima, pa nek je prebace u odgovarajući thread.

Ono što me zanima koliko se odmaklo u jailbreak-u za PS4, da li se isplati? Koje verzije software-a treba da imam na konzoli i ako imam noviju da li postoji neka “fora”? Jel se igre isto lako nalaze preko torrent-a kao i za prethodnu generaciju?

Hvala unapred :slight_smile:

pa u sustini postoji jailbreak do odredjene verzije PS4 software-a, mislim da je 5.00. sve igre koje zahtevaju 5.00+ verziju ti nece raditi. A kontam da torenta ima kao i uvek

Možda bolje da ovo postaviš u #gamesharing jer će biti vidljivije.

5.05.

2 Likes

Cituckam sad po redditu da su ubili konzolu sa 6.00. Ima bagova, gliceva i problema sa skoro svim aspektima. Prosto se plasim da upalim konzolu jer je jos na 5.55.