Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Ja sam u ponedeljak napravio bez problema.

MA i ja sam ranije, ovo je od juce. Aj jos neko proba?

Ja sam upravo napravio preko telefona, bez problema…

Zna li neko da li moze da se napravi par naloga i da na njima iskoristim trial za ps+ dok ne kupim?
I koliko puta to mogu da koristim, beskonacno ili ima ogranicen broj?

Meni nece ni preko konzole, WTF?!?!?! tj napravi account, ali izbaci error kada treba da se verifikuje mail.

Ne znam sta je u pitanju, ali meni sve sljaka normalno :confused:

Nešto slično mi se desilo kada sam kreirao jedan nalog ja neke prijatelje, ljudi kupili klincu PS4.
Problem je bio do IP adrese, iz nekog razloga upravo ta IP adresa je imala problem. Resetovan ruter, dobijena nova IP adresa i prošla verifikacija.

Probaj ovo ili probaj da kreiraš nalog van tvoj wi-fi okruženja.

1 Like

Konacno sam uspeo jbt, sa istim onim mailom da verifikujem i preorderujem RDR2. Ostace misterija sta se desilo.

Ne verujem da je do ip adrese, jer sam pokusao sa posla, od kuce i sa telefona, svi imaju drugaciju ip adresu.

Da li iko ima problem sa konekcijom na internet, preko LAN kabla? Trazi mi stalno Proxy server i izbacuje gresku… WiFi radi bez problema, ali mi zbog online-a treba LAN konekcija :frowning:
Gledao sam na YT neke fore, menjao DNS sifre (ili kako se to vec zove) i sada ne mogu da vratim ni na staru (0.0.0.0), vec mi stoji neka sto sa preko YT video (4.4.2.2 cini mi se). Naravno, izbacuje error i da konekcije nema :frowning:

Zar ne mozes da resetujes podesavanja na default?!

Resilo se samo od sebe… Nije mi ni trazio proxy server… :confused:

https://www.playstation.com/en-us/explore/ps4-portal/ps4-portal-ps-plus/

Hmm, Bulletstorm i Yakuza Kiwami za PS4 deluju kao solidan izbor za plus za Novembar. Mada, malo je sumnjivo da se pojavio ovaj “leak”.

Mogli su da spuste cenu… Nije mi jasno zašto na konzolama naplaćuju 10$ za promenu imena…

Prva promena je besplatna i bogami cu je iskoristiti za promenu imena Carobnjak1990. Primarni nalog US sam dao ortaku a ovaj sam zadrzao jer je imao 3 godina PS Plus-a. I tako ostade ja zaglavljen kao Hari Poter. Hvala @MagicMaster

1 Like

Kad se izmisli bolji gt od supermankaran mozda cu razmisliti o promjeni.

4 Likes

U vezi menjanja gt-a:

Batmankaran? :stuck_out_tongue:

2 Likes

Saska-Karan-foto-Ivan-Vucicevic-1
:joy: :joy: :joy:

3 Likes

MarijaKaran

2 Likes