Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Kad smo usli u seriju losih fazona:

Zašto Dino Rađa, kad je Goran Karan?

1 Like

kupujesvejeftinoidaljejekaran

2 Likes

Btw, ovo sve uzeo za 70KM

4 Likes

@iKaran sprzio si :slight_smile: ali kod vas ima robe koliko hoces

Pa ima ko prati. Tuzla, Zenica, I Sarajevo su uvijek puni dobrih dilova, a trziste mobilnih telefona je nevjerovatno.
Ko ima vremena I malo pocetnog kapitala I discipline moze dobre pare da zaradi

Cela Tuzla jednu kozu muzla :slight_smile:

U srbiji idu dobro pilici i banane na snizenju, tuku se ispred Lidla, konzole slabo.

1 Like

Atak na batak :slight_smile:

Pozdrav, evo malo se upoznajem sa ps4 pa imam par pitanja.
Za pocetak zbog cega je download speed tako los, od skoro 8.5-10 mbps ps4 skida svega 1mbps, preko wifi udaljen samo 4-5 metara( jedan zid izmedju njih)
2)uradio sam sve kako i treba za psn, Aljaska adresa usa akaunt itd i sad vidim na psn da je Uncharted Nathan Drake collection na psn store svega 9.99$, posto nisam igrao ni jednu ps ekskluzivu( i ako sam imao ps3 skoro 3 godine :joy: ) krenuo bih od ovog, zanima me gdje da najlakse kupim gift card( jer kartice ne prolaze) tjst neki siguran sajt, i da li bi mi 10$ gift card pokrio tu igru ili ima jos neki dodatni trosak.
3) Zanima me kako tacno ovaj rest mode funkcionise, citao sam po netu ali ne shvatam, jer pise da skida samo updates, jel moze da se podesi da u rest mode skida i Full igre sa psn network?

Ps: sorry na noob pitanjima, btw konzola je super.

  1. Isti slucaj i kod mene kad je konzola nakacena na Wi-Fi. Do cega je nemam pojma i zbog toga sam razvukao kabl sto i tebi preporucujem.

  2. Da kod od 10$ bi pokrio tu kupovinu. Sto se tice kodova ja sam poslednji uzeo preko GreenManGaming-a ali moraces da koristis VPN da bi kupio.

  3. U rest modu mozes da skidas igre bez ikakvih problema.

1 Like

Aha a je li redemujem kod isto sa vpn preko pc ili moze na konzolu?

Za reedem ti ne treba VPN i mozes i preko PC sa store.playstation.com sajta ili direktno preko konzole. Ja uvek radim preko PC i odmah i kupim to sto hocu.

1 Like

Ako ti konzola u rest mode-u, odes preko pc na g2a sajt, uzmes 10$ psn credit (gledaj da je us), kad kupis i dobijes code idi na link iz posta gore, uloguj se, idi na redeem code, ukucaj code, idi na uncharted collection, klikni na buy, checkout, purchase i kad kupis imaces opciju download, kako kliknes na download tako ce krenuti sa skidanjem igre na konzolu ( ako je u rest mode-u)

1 Like

Hvala vam na odgovorima

Hakum pakum :grin:

Ono nisu podočnjaci, ono su Luj Viton torbe

Doduse ako pogledate njegove platine, vecina su barbi i my pony sranja. Zalomi se ponekad nesto kao Dark Souls, ali vecina tih platina je bloatware. U svakom slucaju, skidam kapu manijaku.

Veoma interesantne informacije za promenu imena:

Here’s the full list of current disclaimers:

  • Not all games and applications for PS4, PS3, PS Vita, and other PlayStation systems support the Online ID change feature.
  • If you change your Online ID, you may lose access to content (including paid-for content) that you have acquired for your games, including content like add-ons and virtual currency.
  • You may lose your progress within games, including game saved data, leaderboard data and progress toward trophies.
  • Parts of your games and applications might not function properly, both online and offline.
  • Your previous Online ID(s) may remain visible to you and other players in some places.

Ne svidja mi se ovo ali ni ne planiram da mijenjam name.

Onda bolje da ne izbacuju, ako postoji šansa da se neće moći pristupiti stvarima koje su kupljene…

1 Like