Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Necu ga ni ja menjati, a bas im je full fora em ti naplate 10 ili 5 dolara za menjanje, osim prvog puta em pogubis DLC-ove i slicno.

Hmmm… nije vredno rizika zbog Fife.

Jel neko ima problema otkako je nabacio 6.xx firmware? Dešavalo mi se neće konzola da izađe iz rest mode-a, nekad neće da se ugasi, ali to retko. Baš često mi se desi dualshock mi na kablu dok igram on mi u po frke javi da je kontroler diskonektovan, a nije ni onaj power saving za ds upaljen. Sad kao malo ređe otkako su izbacili ovaj 6.02 ali sinoć recimo hoću da ugasim konzolu posle sesije 2ka, na ikoni od baterije od džoja niti stoji statično nivo baterije niti se puni nego stoji upitnik. Nikad ranije problemi ovog tipa

meni radi kao i uvek

2 Likes

Meni isto, nikakvih problema.

1 Like

Na us psn store je halloween popust, ima dosta dobrih igara…

Ma ima i na ebayu za 1$ mesec dana… Ja ga tako i uzimam…

Imate free RDR 2 temu na US store, nisam siguran da li je free i za ostale.

Da samo pitam na brzaka, uzeo sam god of war za ps4 i sad znam da igra ima nase subtitlove i text, ali ih ne vidim u meniju , udjem u language i samo imam 3 jezika(engleski, francusli, portugalski) i to je to, zna li neko kako da ih skinem?

Ako si kupio na us region zaboravi. Mora da bude eu region po mogucnosti hrvatska

1 Like

Da uzeo sam nosioc nalog, us je kontam, moje je us. Znaci nista od naseg jezika, malo glupo. Mada nema veze igra je 10

PS plus novembar:

PlayStation 4

Bulletstorm: Full Clip Edition

Yakuza Kiwami

PlayStation 3

Jackbox Party Pack 2

Arkedo Series

PlayStation Vita (crossbuy with PS4)

Burly Men at Sea

Roundabout

Ispade da je leak sa početka meseca bio tačan.

2 Likes

‘Nako :joy:

Meh, ne radi me Yakuza. :slight_smile:

Jel bulletstorm ona igra koja ima “metak” u imenu a sve ubijas sutiranjem?

1 Like

Yup :slight_smile:

ma to je sprdnja i suvisno je bakcati se sa SSD-om, bolje kupis par igara i uzivas :slight_smile:

Ljudi kakva je igra Detroid, da li je neko igrao ?

Za detroit:
Nisam direktno igrao, ali sam odgledao na yt, sto za ovu igru dodje “isto” , zanimljiva prica, duboka donekle, tvoji izbori bukvalno mogu da naprave ogromnu razliku, ako je uzmes za neku dobru ponudu isplati se, ima naravno ima ogroman replay value, u krajnjem slucaju mislim da ima demo na psn store.