Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Kako kod nas ne postoji black friday?

12 Likes

Upravo to. :grinning:

Ljudi zar je moguce da baterija u ps4 kontroleru ovako slabo drzi… Sve ostalo mi je skroz ok, prelep je ovaj beli kontroler ali zaboga baterija mi je trajala 3 dana, a ne znam ni da li sam svaki dan igrao po 2 sata.

Vibracija iskljucena a ono svetlo stavljeno na minimum, odmah sam se setio nekih komentara kako je ovo jedno moderno, elegantno resenje :smile:, a meni visi mini usb iz ps malo malo.

Hocu odvratne zastarele baterijeeee.

Mogu samo crveni :smile:.

1 Like

Moguce je, uzasna je baterija. Glupo svetlo je, doduse, naslo primenu za PSVR, sto opet tebi ne znaci mnogo jer iz nepoznatih razloga Sony ne dozvoljava da se ono sikljuci nego da se samo malo dimuje.

Pitanje samo koji je kotroler. Na prvim kontrolerima koji su dolazili sa vanila verzijom, baterija je bila slaba i -trajala je 7-8h maksimalno. Sa novim kontrolerima koji dolaze uz PRO i koji su se dalje proizvodili, mnogo je bolje stanje, subjektivni osećaj je da baterija traje minimum 2-3 puta duže.

i beg to differ :smiley:

imam vanilla joypad, imam i onaj sto ima malo svetlo na touchpadu, isti djavo i tell ya :smiley:

1 Like

Novi kontroler je u pitanju koji navodno ima nesto jacu bateriju.

Xbox 360 joypad koji ima 13 godina i baterije duracell punjive koje imaju osam godina. napunim, brat bratu dve nedelje.

Meni je velika razlika u trajanju baterije. Sa starim kontrolerima jedva 7-8 sati. Sa novima, to traje i traje, dok se pojavi da ima još jednu crticu, ima vremena, a kada se i ona pojavi, opet ima nekoliko sati rada. Sa starim kotrolerom, kada se pojavi jedna crta u roku od 30 min, sledi gašenje.

Možda je samo kod mene takva situacija.

A X360 kontroler sa punjivim baterijama je ipak vrhunska stvar. Ono čudo je trajalo toliko da sam zaboravljao kada sam punio baterije.

Nisam siguran da je samo do te lampice jer u principu ne svetli ona toliko jako, ali kapiram da tuch pad vuce struju dosta vise, ne znam kakva mu je primena na ps ali nadam se da se ne svodi na kucanje slova samo koje mi je mozda i teze tako nego na strelice.

Ne, to znam, tuchpad me vise zanima cemu sluzi.

Ja bih rekao ne bas toliko cesto. Svakako ne opravdava to sto zauzima 20% “radne povrsine”. Ideja je bila verovatno da se koristi kao zamena za misa, ali u praksi nije zazivelo pa se koristi kao jedno veliko dugme. Dizajnerska filozifija je bila, evo vam ga pa vidite kako da iskoristite u igrama.

Pre par dana se pojavio patent sonya za touchscreen na kontroleru, eto jos slabijeg trajanja baterije :smile:.

1 Like

Znaci PS5 ce biti Sony mobilni telefon sa dodatkom dugmica. :smiley:

Vidi sad ovo čudo od 199$

1 Like

Bem ti sunac kakav joypad.

ali kosta kao konzola so

Već spomenuti Second Son i Gravity Rush su igre koje su najviše koristile TouchPad i zvučnik na kontroleru, od onih koje sam igrao. Ne koristi ih toliko igara van par first party igara, kao na Viti, što je šteta. Imaju kul ideje.

Kako vama traje baterija 8h? Na svakom dualshocku koji sam do sada imao drzi 3-4 sata I javlja da je na smrtnoj postelji

Meni je trajao 3 dana po nekih 2 sata, znaci nekih 6 sati, ali potpuno nov kontroler, i nov kontroler i nova verzija.