Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Jbt meni na Switchu baterija traja po mesec dana ali dobro najskuplji je pa je i red da duze traje. Bukvalno zaboravim da ima bateriju :slight_smile:

Nisam precizno merio ali jedno 40-50 sati lagano izvuce.

Tako je i na One-u.

1000 mah je u ds4 u pro kontroleru 1400 a na one-u 2500 ako kupis tu.

Ali ds4 ima sto cuda koja dodadtno trose, od lampice do tuchpada, zvucnika, motion cuda onog.

1 Like

Ima i xbox cuda kao rumble na triggerima. Mda je to jos i korisno u odnosu na svetlo i dzinovski touchpad.

1 Like

Nije ova tema ali samo da pitam.
Ima li neko neki predlog gde i kako ugraditi ovde neke zvucnike, jer mi svakako trebaju a ne znam gde da ih stavim niti koje da uzmem za ovaj prostor oko mog tva?

Moraš preciznije postaviti pitanje. Hoćeš zvučnike i a/v resiver (pojacalo), hoćeš surround sistem, hoćeš sound bar. Plus koliki ti je budžet. Ovo prvo je po meni najbolje ali i najskuplje rešenje

1 Like

A sto ne stavis neku temu u pozadinu , sta ce ti ta prazna, socijalna plava pozadina ? :slight_smile:
Skinu lepo neku temu , imas ih dosta lepih koje su besplatne :wink:

Neki soround bi dobro legao, imao sam soundbar jedno godinu dana dobro je sljakao osim sto je woofer zezao malo, ovde sam ga kupio preko @ninja pa sam posle slao na reklamaciju i covek me maksimalno ispostovao sto se toga tice.
Proslo je neko vreme pa reko’ da probam nesto drugo sto se zvuka tice jer ovo sa TV-om vise nema veze, nista se ne cuje…
Problem je gde to staviti ovde, kako okaciti itd…

Hvala na predlogu, nisam isao za tim jer najvise vremena provodim u samim igrama, pozadinu ni ne stignem da vidim…ali uradicu nesto po tom pitanju

Ako je budžet ograničen, onda OPET neki soundbar.
Pogotovo ako si bio zadovoljan zvukom…To što se prvi pokvario ne znači da će svaki sledeći, jel tako?

Ma naravno nemam straha sto se kvara tice, nego se razmisljam sta bi bolje selo.
Budzet neki, pa recimo do 25k

U 25K može da padne jako lep surround sistem i da te glava ne boli.
Vidi samo oko povezivanja, da tu ne napraviš neku grešku.

Ako mozes nekako da napabircis jos 15k i uzmes ovo, ne treba ti nista do kraja zivota.

1 Like

Majko bozija kako ovo izgleda :neutral_face:
Sto da ne, posalji mi tacan model da pogledam malo po netu :thinking:

5.1 dolby digital THX cuda muda plus imas opticki izlaz direkt u konzolu i aj cao

u winwinu 39.990

1 Like

Ja sam jurio jedno vreme wireless opciju 5.1 i odustao. Skupa zezancija, a sa kablovima se ne mogu zezati.
Još bi i pristao da mi prednji i woofer budu žićani, a zadnji da se spajaju wireless, mada je i to skupa opcija.
Sve u svemu jedina solucija je kabal, a ovo čudo deluje opasno sa ovolikom snagom.

Ja sam nakačio ovu Yamahu na TV, nije loša uopšte.

1 Like

Ja imam Pioneer 523 av risiver i Onkyo d 312 zvučnike i gruva za sada ok.

1 Like

Da li mi moze neko preporuciti neke slusalice za PS4, po nekoj pristupacnoj ceni (da ne kostaju koliko i konzola :grin:)?!
Planiram da uzmem BF5, a citao sam da sluske zaista dobro sluze u ovom slucaju :slight_smile:

Ako neces da ides preko 100 eura najlogicniji izbor je Hyperx Cloud 1 ili 2. Odlucan zvuk, a dobijas i rezervne jastucice, vrlo bitna stvar jer se oni od skaja posle par godina obavezno raspadnu.