Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Nije hyper x dobar za ps4 jer ne daje 7.1 zvuk na konzolama nego samo na PC-ju,ja sam ih skoro kupio i zvuk je samo stereo i mnogooo bolji zvuk mi je kada koristim gold slusalice za ps4…

Uzmi oficijalne Sony wireless slusalice.

Pa da to su PS4 gold wireless koje mu ja preporucujem…zvuk izuva ali se vremenom pohabaju jastucici na slusalicama…

1 Like

Meni 7.1 virtualni surround radi na ps4 pro

2 Likes

Da ali moras da sedis pored konzole :grin:

Kako mora da sedi pored konzole? Pa taj kabal je 3 metra sto je sasvim dovoljno za komforno igranje, a nije napomenuo da iskljucivo zeli bezicne slusalice. Ako takve zeli onda nece imati zvuk koji izuva, osim ako pod izrazom izuva mislis samo na jacinu zvuka :slight_smile:

Ako mu je 3 metra malo uvek moze da kupi produzni kabl :grin:

E sada neki kompromis se mora napraviti…

Ja imam sonijeve wireless sluske, ubijaju, baterija dugo traje, zvuk odlican.

2 Likes

neka hvala,da vucem kablove po sobi nema sanse i jos treba svaki put kada upalim konzolu da radim onu gimnastiku sa videa…gold slusalice su bolja opcija za ps4 jer mogu da se podesavaju unutar menija za odredjenu igru itd,dok na cloudu nemas nista…dobro znam da je tebi sve sa oblakom zakon :rofl:

A dobro kapiram da ne znas sta je kvalitetan zvuk ali eto Vukan je svrsen covek pa neka razmotri sve opcije. Sve u svemu koliko para toliko muzike, u bukvalnom smislu :slightly_smiling_face:

A ti nemas ni ps4 ni jedne od navedenih slusalica a opet sve znas kao i uvek

1 Like

Samo sam coveku predlozio slusalice, a i sam kazes da su te Sony skart kvalitet i kako se cas posla ogule. Nije Sony jedina marka na svetu, nema potrebe biti tako agresivan u forsiranju svega sto je Sony. U audio svet Sony nije nesto sto se visoko kotira…

ko bre forsira sony,samo kazem sta je decku bolja opcija posto imam i jedne i druge slusalice…nisam rekao da su skart kvalitet,zvuk je odlican sto je najbitnije a gule se kao i druge slusalice nije bas da sam ih ogulio za mesec dana…cak nije ni strasno sve radi kao iprvog dana samo nema tankog sloja na kapicama od slusalica nego ostane samo tkanina,mos misliti…hyper x 2 su odlicne slusalice ali za ps4 su sonijeve pobednik

A posle koliko pocinju da se gule cisto da Vukan ima predstavu kad ce morati da kupi nove? Ove druge imaju 2 vrste jastucica pa ne mora da razmisja. Mogao si nam uporediti zvuk kad vec imas i jedne i druge :slightly_smiling_face:

Pa nisam validan kao ti

Bio nekad ali sad su propali u svemu, osim u gaming industriji gde dominraju.

Sto se tice slusalice ima daleko boljih resenja, a pogotovo za one koji traze hifi. Sto se tice audio komponenti i zvucnika tesko da ih iko ozbiljno razmatra, mozda samo neko za ko hoce entry level.

3 Likes

Ajde daj predlog do 80e,wireless,7.1 za ps4…

Pa aj prvo da se Vukan javi i da nam kaze da li insistira na 7.1 i da su wireless, plus malo preciznije da odredi cenu :slight_smile:

Bilo bi posteno da kazes posle koliko tacno se ogule slusalice jer nije bas da kostaju 10-20 eura pa da je nebitna stvar.

@jahalang0112 Hvala vam svima otvorili ste mi oci da Sony su slusalice bolje od drugih, pogotovo od renomiranih firmi koje se bave iskljucivo tom oblascu :slight_smile:

Evo jedan konkretan predlog za malo skuplje slusalice SteelSeries Arctis 7

Vazi :slight_smile: