Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Algoritam se napaja suzama nesrecne dece.

4 Likes

Uglavnom sve što ima u PS now, dodaju u plus i sto je bilo u Plusu, dopunjuju u Now, znači dve pretplate za jedno isto :joy:

kupujem prodajem.

A bas gledao pre neki dan review za ovaj Steep i da li vredi onih 9 dolara posto mi se priigrao SSX. :smile:

Znam ko će biti zadovoljan ovim igrama - moj sin.
Tražio mi je obe, prvo voli skijanje, a druga je minecraft.
Tako da meni super, nemam potrebe da trošim pare na igre koje nikada ne bi kupio :slight_smile:

Malo je rano da dete igra tako nasilne igre sa toliko godina. Ja sam nekako uspeo da držim moje malce na Lego, Minecraft, vožnjama i platformskim igrama. Starijem sam dozvolio TF2, SW BF 2 i Fortnite, tek kad je napunio 11, mada je i to verovatno rano za takav tip igara, ali šta ćemo granice se pomeraju.

Zato mladji pegla platforme i uživa, završio je Mario Odyssey i Paw patrol, pegla Donkey Kong-a i Rayman-a na switch-u i stalno ponavlja da je to njegova konzola :smiley:

Nek ti je sa srećom, a i meni. Već mi žena sprema tučak i kaiš za mene, jer se malci toliko igraju. A njih nije dobro kažnjavati kada imaju ovakav uzor u meni :smiley:

1 Like

Iskrebo to sa 5-6 da igra takve igre nije rano. Ja sam igrao od 4e godine sve redom, od banjo kazooie i spyro i crasha, preko fife, crazy taxi, do shenmue, call of duty, alone in the dark(horor)… bukvalno sve sto je bilo na dreamcastu i ps1/2… Pusti dete neka igra sta mu je volja, nije sigurno glupi amerikanac da sa 16 ne sme M rated igre da igra

Moj sa 17 meseci pisti od srece kad krenem da prevrcem spyra i bljuvam vatru. I mrda rukama u zglobu. Sta su geni leptejebo :joy:

5 Likes

Izgleda da nema nista od 5.05+ jailbreaka, pu…

Sta ce ti? Piraterija je prilicno besmislena na modernim konzolama.

Kako besmislina kad sve moze da se igra free? :slight_smile:

Moze skoro free i legalno, a imas i multiplejer. :slight_smile:

I ne moze sve, vidi post gore :slight_smile:

Mozda ne znas za gamesharing? :slight_smile:

Ma sta covek da sharuje kad moze da hakuje :grin:

Pa zasto onda ne “hakujes switch” nego placas igre po 40+e? :slightly_smiling_face:

1 Like

Pa vole ljudi i na ps4 online.

@Morpheus izgleda voli PS4 singleplayer ekskluzive cim je razocaran nedostatkom 5.05 jailbreaka :slight_smile:

1 Like

RDR2 / Spiderman / Detroit, taman sam se ponadao :smile: Nisam neki fan MP igara, vise me zanima prica nego napucavanje

Ma ok ni mene nesto pucanje ne zanima (u multiplejeru samo Fifu igram, ali intenzivno), nego uvek mozes da nadjes Spiderman ili Detroit guesta sada za 1500 din i prodas za 1500 cim predjes, pogotovu sada kada su bozicni popusti bili. RDR2 se vec malo teze nalazi po tim cenama, ali to je opet samo pitanje inicijalnog ulaganja, jer ces ga jako lako prodati po istoj ceni. I to sve bez ustajanja iz fotelje. Piraterija jeste u tom smislu hassle-free, ali nekako je sa likvidnom domacom zajednicom i gamsharingom izgubila smisao. Da ne pricam da recimo za Xbox one mozes da uzmes za 1$ sada gamepass sa 100+ igara od kojih su neki najaktuelniji hitovi (Ashen, Mutant, Below, Forza 4…) a da ti je konzola sve vreme povezana sa ljudima na XBR pa imas i taj socijalni aspekt.

Znam za sve to :slight_smile: Medjutim nisam navikao da se cimam oko share-a i slicnih stvari, citav zivot torrentujem i to je to… Malo sam i skeptik jer cirkulise dosta kradenih naloga cak i na nasoj sceni (spacenet i slicne stvari), a i citav proces preprodaje bi mi oduzimao vremena (dok nadjem lika, faza cjenjkanja, na koji nacin da mi uplati itd.)

S druge strane, volio sam da cackam oko homebrew-a i Linuxa jos u PS3 danima pa me malo zanimaju i te stvari :grin: Nekako najbolja opcija dodje JB PS4 za singleplayer i XONE za multiplayer i naslove iz prosle generacije (tu me zanimaju Gears serijal & Condemned 2). Mozda i pazarim XONE na proljece, vidjecemo…

1 Like

Ma znam, navike su to, ali ja sam maltene zaboravio na torente pored PS4/XO/Netflixa.

Inace, ume malo da smara ti dogovaranje, ali u 90% slucajeva je mnogi brze i lakse nego sto mislis - fiksna cena, uplata preko ebankinga, podaci odmah po uplati. Mislim (nafam se) da spacenet nalozi ne cirkulisu na Razmena forumu.