Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

I onda jednog dana Kokisha resi da proda konzolu…

Imas i NoPSN verzije za YT/Netflix/Plex/Remote Play na provaljenim konzolama :slight_smile: a jos i RetroArch za emulaciju, kao i OpenGL drivere za Linux… Mrzim kad mi proizvodjac ogranicava mogucnosti hardvera, ako me kapiras :grin:

Opet kazem, vidjecemo, trenutno sam u fazi gdje nemam pojma sta zelim :sweat_smile: Cak mi je i provaljen Switch padao na um, samo sto smatram da ne vrijedi taj novac i plus moras da se isprsis za memorijsku od bar 128gb…

RetroArch + Switch = win :slight_smile:

SNES i Genesis (MegaDrive) igre izgledaju savrseno.

Kad smo kod Retroarcha developeri su rekla da u januaru izlazi za xbox one i da ce biti jedina konzola koja ga podrzava a da ne zahteva jailbrake. Jedino ce biti potrebno aktivirati developer mode na kozoli.

Ljudi, kako da kupim igru preko psn store? Poskusao sam da povezem account sa mojom American Express ali nece da je prihvati iako sam uneo tačno broj itd? Da li ima veze sa mojom adresom,namestio sam na Aljasku,e sad za kupovinu mi traži detaljnije malo?

Imas na g2a com i slicnim sajtovima gift cardove. Obrati paznju samo da uzimas za region koji koristis. Ako si us onda uzimas us itd.

Kupis code recimo sa 20$. Odes na tvoj account ides na redeem code ukucas, i dobices 20$. Izaberes igru na store, odes na checkout, platis i to je to.

Drugi nacin u srbiji na zalost ne postoji.

1 Like

11%20PM

Ove naslove sam izigrao do sada, moze neka preporuka sta da uzmem sledece? :sweat_smile:

Monster Hunter World, Witcher 3 za pocetak, pa se na leto javi za dalje.

Uf, daj mi neke koji se predju za 15-20h :slight_smile: Witcher svakako ne bih otpocinjao dok ne procitam knjigu

ima 7 knjiga.
Onda ratchet and clank, yooka laylee, spyro, crash… da promenis malo zanr, ako volis platformere te igre su raj. Jos ako si igrao u vreme ps1 i n64 apyro i banjo to ti je stvarno raj

Knjige ti neće promeniti užitak u igri. Tako da možeš i posle prelaska igre da ih čitaš. Ali bolje sporedne misije nećeš naći ni u jednoj igri ikada. Pogotovo sa crvenim baronom, pa na dalje, ima jedna misija u blood and Vine gde popiješ napitak da bi jurio neku avet, pa usput možeš da pričaš sa svojim konjem Roch :smiley:

2 Likes

Ma igra je stvarno vrhunska, priča iz Hart’s of stone je najbolja priča u nekoj ekspanzije ikada, kreće tako usporeno, tako dosadno, ali posle toga kreće ludnica u kojoj do poslednje sekunde nema stajanja ni odmora. Ali zato kada pokrenete blood and Vine, grafika ostavlja bez daha :smiley: Sve je tako lepo odrađeno, zamišljeno, priča koja stvarno je dobro osmišljena i odrađena… Stvarno vredi odigrati, pogotovo treba obraćati pažnju oko sebe na tome sitnih detalja. Dakle, što duže čekaš, posle ćeš samog sebe da kriviš što nisi igru ranije počeo.
I definitivno igra generacije. Posle Witchera 3, sve ostale igre su kratke i dosadne.

5 Likes

Spiderman

Jel prodajes neku od navedenih gorem

Prodaje, al igre rade samo na 5.05. :joy:

2 Likes

Jok, provaljenu konzolu imam :slight_smile:

Sve ovo sam izigrao za pola godine, strahota :sweat_smile::joy:

Rado bih vjeruj mi, ali nemam vremena :slight_smile: Stizu mi zestoke obaveze, a za Witcher sa ekspanzijama treba 100+ sati sigurno i ne zelim da ga otezem… Dajte jos prijedloga :sweat_smile:

150+ ako igraš sve sporedne misije…

@Morpheus

A gde je Infamous: Second Son i First Light? :smiley:

1 Like

Do kad traje tačno ovaj popust za novu godinu na UK Store-u, piše da se završava 4.1.? Jel važi sutra? Znam da na Xbox-u važi i taj poslednji dan.

Second Son stoji instaliran, nije nesto posebno za sada :grin: