Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Imam jedan kljuc za Dreams Betu EU nalog. Tako da ako ima zainteresovanih mozete da se dogovorite i da podelite nosilac/guest pa da odigra vise ljudi.

jel moze neko da mi da podatke da stavim na profil, adresu, postanski kod i te zajebancije. uzimam ps4 pa mi trasi na app na mobilnom da update-ujem podatke.

Edit: uk mi je nalog sad vidim da ne mogu da menjam.

Možeš lako da napraviš i US nalog. Mada, koliko sam video, skoro su uveli neku opciju da se menja region…

Still, evo šta sam stavio za us ako još nekom bude trebalo.

1 Like

Ne mogu sa uk na us da stavim. Jbg, nek ostane uk, a da pravim nov profil mrzi me, jer ne mogu sa mojom email adresom vise…

napravio sam i US. Aj ako mozete da me dodate, da ne dodajem svakog ponaosob.
x8Lampard8x
xX88Lampard88Xx

To su mi oba naloga, sony uzimam sleddci vikend.
Ako neko ima Horizon, Uncharted collection ili 4, spyro, crash, ni-no kuni 2, god of war… neka javi ako neko ima nesto :slight_smile:

1 Like

Sasvim ok bundle sa nekim interesantnim igrama. Verovatno ću ga uzeti za koji dan.

1 Like

jos malo pa 100

2 Likes

Imam 3 pozivnice za Division 2 Betu ali su za EU nalog.

Odigrao sam malo The Order 1886.

Prvi utisci: Grafika fenomenalna, QTE sam u prvih 15 minuta mislio da ce mi sjebati igru skroz, medjutim u narrdnih sat vremena uopšte ih nije ni bilo. Gameplay me je prijatno iznenadio, baš prijatno… Kad ga uporedim sa uncharted ili tlou ovo je bolje hiljadu puta(iskljucivo iz gameplay perspektive). Cini mi se kao da su inspiraciju pronasli u Gears-ima. I priča za sada obećava, jedva črkam da nastavim.
Možda je do mene… Ali meni se i Ryse: Son of Rome mnogo svideo.
Hvala @daemonkiller92 koji mi je ustupio igru!

3 Likes

i meni je order bas legao kada je izasao,bas bih voleo da cujem da se pravi nastavak

Ti si moj covek. :joy: Doduse meni se svideo i Uncharted i TLoU. :smiley:

Ima li neko da nudi Tlou na pozajmicu ili trampu?

Meni je TLoU jedna od najdrazih i najboljih igara da se razumemo. Ali je pucanje kriminalno lose odradjeno, kao i u svim nd igrama :slight_smile:

A uncharted, igrao sam prvi i treci deo, nisam ih zavrsio… po meni je precenjeno djubre :smiley: ali opet, ne mogu da gresim dusu, iz ove perspektive tako gledam na uncharted. Hocu u skorijem periodu da sednem da odigram lepo sve po redu, pa da vidimo…

1 Like

Pa za The Order su negativni komentari uglavnom zbog same duzine igre. Cim krenes da se zabavljas, eto kraja… Takvi su komentari u sustini.
Ja je nisam odigrao, ali sigurno da hocu.
Ali zelim se nadovezati na Uncharted serijal. Meni je igra legla skroz, pa cak i prvi deo koji mnogi pljuju. Jedine zamerke sto je tok igre uvek jedan te isti i sto su ga malo preterali sa parkurom. Resi zagonetku, trci i skaci, rokanje i tako u krug. Odigrao sam sve redom i ostao mi je LL jos da odigram. Zaista sam uzivao u igri kada sam u glavi ove zamerke prihvatio.

Sto se tice TLoU, na mene je ostavila bas jak utisak u emotivnom smislu. Kroz pricu sam se bas spojio i saziveo sa likovima, da sam se na samom kraju jezio…

2 Likes

A jel valja cemu Killzone :slightly_smiling_face:

Volim fps igre i cini mi se da je to jedina PS4 fps ekskluziva da valja

imam ja guest nalog pa ako hoces da probas javi

1 Like

Outstanding :grin:

Game of the Year
Adventure Game of the Year
Outstanding Achievement in Game Direction
Outstanding Achievement in Game Design
Outstanding Achievement in Story
Outstanding Achievement in Sound Design
Outstanding Achievement in Original Music Composition
Outstanding Achievement in Character
Outstanding Achievement in Art Direction:

Ovo se ceka:

Samo da bude pun sadrzaja… Ranije su nam apetiti bili manji pa smo svi bili prezadovoljni, ali da je bio malo tanak sa sadrzajem, jeste, doduse kao i mnoge druge igre… Kada izlazi ovo?