Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Igra li neko Metro Exodus, kakvi su utisci? :slight_smile:

Stigao mi je Pro, bas sam nestrpljiv da probam neke igre, uglavnom zbog fps, jer 4k tv tek treba da stigne, ali svakako uzbudjen sam.
Hoce li se dosta primetiti razlika, na igrama kao sto su Pubg i bf5?

BF5 da i to dosta…

1 Like

Fina ponuda za Mart. Witness je prilicno zaguljen ali genijalan.

Dok ne stigne TV nemoj da ocekujes mnogo, osim u igrama gde mozes da biras “performance” mod sa boljim fps-om kao sto je recimo God of War, Nioh… Razlika u supersamplovanoj i obicnoj PS4 grafici je jedva primetna na obicnom full HD televizoru.

Ja sam odmah primetio razliku na GoW sto u cistijoj slici sto u fps-u jer igra leti. U ostalim igrama sam uglavnom fps primetio samo. Ali za mene dosta. :slight_smile: God of War u 60 fps, pa ima li sta lepse, sad jos jedared da je obrnem. :grinning_face_with_smiling_eyes:

Nije u 60fps vec je samo otkljucan (uncapped) i u proseku varira izmedju 40-50fps ali meni je i to velika razlika.

1 Like

Vase misljenje, koliko vredi ovo?

PS4 Pro, polovan, prvi vlasnik. 1 kontroler, kutija.
Od igara, digitalne - NBA 2k19 (ona verzija od 100$), kao i Fifa 19, onaj novi Tenis i na CDu CoD BO4. Takodje ima jos ps+ od 10 meseci.
Prvi vlasnik i igara, sa PS Stora i nisu sharovane.

Hvala :slight_smile:

Ja uvek zaobilazim da kupujem tehnicku robu polovnu , ajde mozda ako uzimas od nekog koga znas pa i ajde nekako , ali ovako nasumice sa oglasa , to je uvek macka u dzaku, a i verovatno razlika u ceni izmedju novog i polovnog je jako mala.

U pitanju je momak koga znam, presao covek na Lol i hoce ovo da prodaje…

U svakom slucaju treba razmisliti. Jer garancija nekada zna dobro da doje. Ako je cena oko 100e dole od nove, treba razmisliti o kupovini polovne. Ali ako je cena dosta ispod, onda nemas o cemu da razmisljas…

Zavisi i koja je verzija, prvo bi to gledao, ovaj moj je ta prva koja je izašla, razmišljam se da ga prodam, cuje se kao usisivač, čujem ga u hodniku kad su vrata od sobe zatvorena…
Prvi sam vlasnik, radi ko sat, ali ne bi ga mogao prodati, a da to ne napomenem…

2 Likes

I u 1080p modu se jako čuje?

@Stevvva ti si i phat prvi imao koji se cuje ko mali usisivac , nisi ni primetio razliku :blush: hehe

da cuju se katastroa ali to je normalno tako rade svi do jednog fabricki, malo je skeri :slight_smile:

Jako puno imas tih momaka koji malo malo prodaju nesto.

1 Like

Izgleda samo u 4k, sad kad si vec napisao, još se ja čudim kako mi nije pre smetalo, tačno je to od kada sam uzeo 4k tv…

zato pitam…

Ne bih povezao nikad, još se istripovao, otvorio ga i očistio, reko ne gasi se, možda se nakupilo prašine :joy:

Jb… kada je formula od konzole mora da se cuje :slight_smile:

1 Like