Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

E ja se ponadao neki PSVR naslov.

1 Like

BR mod free mesec dana, izgleda da im je opao broj igrača sa izlaskom Apex-a i BF5 Firestorm-a, pa moraju da se reklamiraju.

Slažem se @padawan, bolje da su dali neki PSVR naslov.

Ko kupuje na razmeni, ovo je postalo jadno. Za par stotina dinara likovi drndaju. Valjda svi čekaju da nove igre padnu ispod hiljadu. Jadno. Srbija

1 Like

2 posts were split to a new topic: Promena PSN username-a dolazi na PS4

https://www.playstation.com/en-us/network/vue/game-of-thrones/?emcid=or-vu-195857&fbclid=IwAR3ID_IN8WQFM1sf6fbBEYYEb2cn4l-CGk8Gb9UbvPtNqcdVYSqmJhC8g6U Odgledate video od sva 3 questa i pokupite avatare i teme ako zelite :smiley:

Ne secam se ovog zadnjeg dela klipa u igri… :thinking:

Nije, kaze Barlog da su to planirali da ubace u GOW3 Remaster kao teaser za GOW, ali nije im ostalo vremena da to ubace u igru pa im je ostao taj teaser neiskoriscen do sada.

1 Like

U zadnjih par nedelja izbacili deset trailera otprilike, covek bi pomislio da ce u nekom bar da prikazu neku sitnicu vezanu za nastavak cim ih stancuju toliko. Ja mislio da spremaju neku najavu, neke vesti ili sta god pa pripremaju masu ovako… Ali stativa.

Nešto je bilo priče sa temom na PS4, gde sede u čamcu i na sa strane je napisano Ragnarok dolazi.
Plus onaj kraj sa pojavljivanjem khm khm na vratima.
Biće sigurno nastavka, samo je pitanje koliko moramo da strpimo, a to strpljivanje ide tako na živce.
Moraću ponovo da uzmem i igru i da je obrnem još jednom, mnogo je dobra.

Hahaha

Daj brate sta je ovo , ovo nas vec podjebavaju , sprdaju se sa nama :-1::roll_eyes:

Mislim bolje da ne daju nista nego da im ponuda bude ovakva , ovo je kao ono kad neki klinac ima jako bogatog ujku i on mu dolazi na rodjendan i sad misli dace mu ne znam ni ja sta a onda ovaj dodje i da mu tipa 200 dinara , ono obruka se covek totalno , pa bolje da mu nije dao nista nego tih 200 dinara , epa slicno je i sa PS+ ponudom.

1 Like

Bukvalno, ponuda je smece.

Prilicno lose. Mada je Overcooded sjajan a nije los ni Edit Finch, mogli su da se otvore za neku igru veceg kalibra.

Ako ti je sjajno da nosis namirnice iz lonca u lonac onda svaka cast :stuck_out_tongue:

Naravno da zvuci debilno ali je coop jako zabavan. Veci je problem sto nisu makar dali drugi deo koji je sada aktuelan.

What remains of Edith Finch jeste kratka igra ali predstavlja tracak nade da se sve moderne igre ne pretvore u genericne, neinspirativne prezvakane gluposti koje u sebi nemaju trunku maste i umetnosti.

Nakon prelazenja sam se za razliku od 99% drugih igara, koje samo predjem obrisem i bukvalno sekund ne razmislim o njima, zapitao o znacenju toga sta je pisac hteo da kaze kao i posle nekog dobrog filma.

4 Likes

Teoretski, ovo su ok igre. Overcooked je mnogo zabavan ako se igra u coopu, pogotovu nakon kojeg piva, a Edith Finch deluje OK.

Ali, u praksi, većina očekuje ko zna kakve AAA igre, pogotovu zbog toga što sad umesto 6 igara dobijamo samo 2.

Meni je i ovo OK, jer, realno, većinu igara koje bi igrao sam već igrao, a ovakve možda ne bi ni probao.

I da, počeo je Big in Japan Sale na EU/UK psn. E to je sale, a ne ona beda na US.

Malo je reci da ljudi nisu zadovoljni i neki tvrde da je ovo najslabiji mesec ikada. Nebitno je da li su igre zabavne, ako su male i jeftine. Mogli su da ubace i neki VR naslov, od kada nema vise za PS3 i Vitu, logicno je da se ponuda poboljsa, pogotovu kako idemo ka kraju generacije. Secam se da je bilo opravdanja na pocetku generacije, da nije bilo dovoljno AAA igara. Tvrdio sam jos tada da to nema veze sa zivotom. Vidim po komentarima da se krivi MS koji je oslabio Live ponudu pa se Sony kao samo prilagodjava konkurenciji. Ali MS ima gamepass.

Jel neko imao problema sa ds4 pa je menjao delove? Konkretno otišao mi r2 trigger.

Ovako otprilike izgleda. Vidim po netu dosta njih je imalo baš sa r2 problem (prva serija konzola i kontrolera kao i moja), ali njima se polomio plastični cilindrični držač na samom triggeru, dok kod mene nije. Otvorim kontroler i trigger čitav ali ispada iz ležišta. Mislio sam da je otišlo samo ležište (plastika) ali l2 normalno nalegne na mesto r2 i čuje se klik.
Najjača fora u svemu, video sam još pre par meseci da se sjebo. Vratio sam se na pc master race ali igram svakodnevno 2k i ekskluzive bez problema, juče kupio rdr i vrhunac na nekom oružju radi super, dok sawed-off shotgun, lasso i bow neće živi dok ne lupim celom šakom po r2 :joy: