Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

EU

inFAMOUS: Second Son (PS4)
Child of Light (PS4)
RIGS: Mechanised Combat League (PS4 bonus title – PS VR required)
That’s You (PS4 bonus title)
Truck Racer (PS3)
Handball 2016 (PS3)
We Are Doomed (PS Vita & PS4)
Hatoful Boyfriend (PS4 & PS Vita)

NA

inFamous: Second Son, PS4
Strike Vector Ex, PS4
Monster Jam Battlegrounds, PS3
Hustle Kings, PS3
Hue, PS Vita (Cross Buy with PS4)
Sky Force Anniversary, PS Vita (Cross Buy with PS4 & PS3)
RIGS Mechanized Combat League (PS VR)

Javi se @padawan :smiley:

1 Like

Dakle nije istina da PSVR igra dolazi samo za US i Kanadu, ovo je vec fantasticna vest barem za nas trojcu koji imamo PSVR :slight_smile:
Samo je meni licno zao jer vec imam u trajnoj kolekciji Rigs, a platinu sam napravio na Infamous :frowning:
Kako kazu kad te ukenja mesec :slight_smile:
Zato ce se barem peglati Child of light. Kao sto napisah ranije, u poslednje vreme leak-ovi postaju sve precizniji :slight_smile:
Sad mi nije ni zao sto su povecali pretplatu, barem ima neke koristi od toga, bolje su igre krenuli da daju, samo da tako ostane.

EDIT: sad videh, fala vi za izmenu statusa ko god da je to uradio :smiley: vise nisam emigrant :smiley:

Heh, nemam Rigs. Sjajna vest je sto su poceli da ukljucuju VR.

100% je legalno, nemas brige. Samo nemoj da kupujes accountove sa sumnjivih sajtova, sa po 50 igara na accountu. Oni su sigurno ukradeni od nekoga i rizikujes banovanje.

I ja imam i Infamous i Child of Light :slight_smile: Ostalo nemam. Ajde da vidimo te pilištorce i Bobana :smiley:

The Lost Legacy je naravno najbolja igra koja je izasla u ovoj godini,ovde skoro niko ne prica o njoj,video sam samo par komentara. Jedina mana je pucanje,sve ostalo je skoro savrseno uradjeno.

How to Get the Free Destiny 2 Dynamic Theme i Cayde-6 Avatar (samo za NA)

Dovoljno je da odete na http://live.playstation.com/ i odgledate dva klipa i to je to.

1 Like

Meni je u svakom slucaju bolja od cetvorke…

I meni je bolja,bolja je prica i scenario,bolje su akcione scene. Naughty Dog pravi igrice koje su bolje od 95% filmova koji danas izlaze.

Maheri sto je je. Jedva cekam TLoU 2 da vidim na sta ce to liciti, ma da mislim da ga ne vidimo na ovoj gen. konzola…

Ne smem ni da mislim o TLOU 2,to ce biti najbolja igra ikada napravljena. Nedavno sam presao TLOU na grounded mode,a pre toga sam presao igru par puta jos 2013.godine kad je izasla,i primetio sam mnogo novih detalja koje onda nisam video,neverovatno mi je kako su realno napravili fiziku u igri za vreme pucanja,udaraca ili eksplozija,tacno svaki deo tela je ostecen koji pogodis. A igra je izasla pre vise od 4 godine,niko nije napravio ni priblizno ovakvu igru do danas.

Pa, Knack 2 nije dobio bas stelarne ocene i jedva je dogurao do 70 na metacriticu. User score od 8.0 vec zvuci solidnije. Ali bolje je svakako prosao nego prvi deo. Cekam da se otkljuca sutra, ne sumnjam da ce biti dobra zabava kao i prvi.

Cekam utiske!

Ljudi gde uzimate gift cardove za psn? Nekad imalo u vrednosti od 60$ za tipa cenu 65$ na amazonu, sad ništa ni slično ne nalazim

Kako nema?
https://www.amazon.com/20-PlayStation-Store-Gift-Card/dp/B004RMK4BC?th=1&psc=1
Ima svih vrednosti gift cardova

1 Like

Ne znam kako ali na playstation gift cards mi je bukvalno izbacivalo jednu stranu rezultata i to kartica od 20 košta 28$ od 60 75 itd ali kad sam upalio vpn totalno drugi rezultati. Hvala vam

e ovako imam pitanje nabavio sam od banke intese visa debitnu karticu pa sad kad hocu da je dodam na ps4 nalog nikako da prihvati pojavi se kao crveno polje gdje ukucavam broj kartice pa ne kontam sto nece

Ne mogu nase kartice jer ne mozes da odeberes srpski PSN store. Kupuj kodove na sajtovima.

1 Like

Posto sam napokon skupio kes da kupim sebi jednu konzolu zanima me sledece sto se tice PS4.
Koliko kosta godisnja pretplata Ps Plus? I zanima me gdje vi kupujete digitalne igre i gdje su najjeftinije?
Razmisljao sam i o Xbox One S ali me vise privlaci Ps4 Slim, pa me zanima na kojoj konzoli su jeftinije digitalne igre i live i PS Plus?

awxp4h200212

64.999,00 din
:-1:

2 Likes