Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

PS Plus line-up za novembar:

• Worms Battlegrounds (PS4)

• Bound (PS4/PS VR)

• Until Dawn: Rush of Blood (PS Plus bonus – PS VR Required)

• That’s You! (PS Plus bonus – PlayLink)

• R-Type Dimensions (PS3)

• Rag Doll Kung Fu: Fists of Plastic (PS3)

• Dungeon Punks (PS Vita & PS4)

• Broken Sword 5: The Serpent’s Curse [Ep. 1 & 2] (PS Vita)

Bound VR je strava. Rush of Blood sam vec im’o ali lepo od njih.

Ovo ne verujem ni da cu stavljati u biblioteku, za razliku od proslog meseca jako skromna ponuda, ali dobro ruku na srce prosli mesec su bas bili darezljivi sa MGS V : Phantom Pain , pa i one ostale manje igre sto su isle u paketu nisu bile lose, tako da je bilo tesko ocekivati da ce bas 2 meseca zaredom da daju neke vrhunske AAA naslove ili vec kako s zovu.

Mada uskoro ce Decembar, praznici i to, pa ocekujem da ce oko praznika opet onako ljudski da nas daruju. :wink:

Videcu ovaj Worms kakav je, mozda je dobar kada dodje drustvo :grinning:

Realno. :slight_smile: Sem za VR.

Pa taj Worms mozda mi se cini da nije lose skinuti pa ono kad ti neko dodje ko ima malu decu , pa malo da ih animiras, upalis im malo da se igraju.

Meni se cini da mi konzola nije vise tiha u rest modu od kada sam ubacio eksterni hdd. Sve vreme rade ventilatori slabo, iako ne bi trebalo.
Prrko dana ne cujem, ali uvece kada je bas tiho moram sa gasim ps4 da ne leti kroz prozor.

Spacenet minuje bitcoine :joy:

5 Likes

Ahahahahaaha :slight_smile: .

Sa Metal Gear Solid 5 spali na Worms, auuu koja stativa. Ocajna ponuda ko nema VR. Sve se nadam da ce Bloodborne da stave jednog lepog dana, ali Worms kao glavni naslov… Dobro pa su digli cenu pretlate zarad boljih igara, sta bi bilo da nisu. xD

Barem da su dali The Order ili Killzone, neki stariji AAA naslov.

Ljudi Bound je odlična igra, ne treba vam VR. Baš je onako opuštajuća poput Abzu-a i Journey-a. Ima i sjajan soundtrack.

Od ps ekskluziva mi je ostao jos Last Guardian, tako da sta god da su dali ne bih igrao. :rofl:

E da, Order sam i ja pazario za 4 dolara pre neki dan. :smiley: Sada ima Horizon Zero Dawn za 30$ na popustu i Kingdom Hearts ona kolekcija remastera isto za 30$ ja mislim.

Razumljivo je da su dali VR igru/e jer je godišnjica izlaska PSVR. Bilo bi razčaravajuće da nisu. Tako da su ispunili davanje AAA igre opet sa UDROB, a kao dodatak ide Bound i Worms.
Worms je sjajan za co-op, koliko sati se provelo na Amigi sa kvarnim smejanjem kada nekome pošaljem crva u večna lovišta :slight_smile:

1 Like

Koliko sam sati proveo u Worms Armagedon. :slight_smile: Na kraju satus HERO valjda , kada sa 1-2 crva potamanis celu hordu.
Ali ljudi HOGS OF WAR :smiley: . Kada bi neko samo malo popravio grafiku, instant buy.

2 Likes

To sam šurio na ps1 i mnogo mi bolja igra od WORMS-a…

Secam se kod durgara na PS1 disk pisalo (princo naravno) PRASE - PORK :smiley: . I njehov cale koji tada vec bio matorac picio sa nama. Ah nostalgija, vidim da ce da padne ps1 emulator na tabletu .

Ja sam pokretao na kompu emulatore zbog nostalgije,al kad počnem igru bude samo…
giphy (3)

1 Like

Opa!

If you’re one of the all people who have forgotten about the Sony Rewards program, guess what? It’s totally relevant again! Thanks to a recent update, American users who opt in to the program can now earn PSN credits for every trophy they collect!

To break it down a bit: 100 Silver Trophies are equal to 100 points, 25 Gold Trophies are worth 250 points and 10 Platinum Trophies net you 1000 points. Okay, so what you’re earning is the equivalent of cold hard cash, in that you can spend it like money on the PSN Store. The exchange rate works out to 100 points per dollar. If you’re diligent, you can earn up to 12 Trophy Passes every year.

Pa nek vas zabole za trofeje :smiley:

Mislim nije neki big deal, ali ipak jeste nesto.

@Stevvva za tebe rodilo :smiley:

Koliko kontam za sada samo US accountovi

2 Likes