Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

1 platina 1 dolar. Mnogoooo nisko cene platinu :smiley:

1 Like

i am mayo. igra jeftinija od platine :smiley:

2 Likes

Obracunava li ovo retroaktivno trofeje? U smislu da sada vec imamo neke creditse na osnovu vec osvojenih trofeja, ili tek od sada pocinju da se racunaju?

Edit: shit, ne racunaju se. Ali ovo je dobra vijest, ima taman da nabustujem creditse za TLoU 2 kad izadje :smiley:

Hm, znaci novi ACC na usa. Razmislicu

Samo US region… Smor. Da prošire i na druge regione, onda bi bilo mnogo interesantnije, ovako, meh.

Ahahahahahaahaaha
Sakupi se za costume pack.

1 Like

Ima li iko tastaturu i mis za ps4? Koliko se krece cena?
Planirao sam uzeti zbog BF1 i COD WWII… Pretesko je igrati na kontroleru:(

Imas ovo bas njihov TAC Pro mis i tipkovnica, u USA na Amazonu je cena 150e. Ma da ti podrzava i druge tastature, ne mora biti njihova…isto kao i sa slusalicama sve podrzava.

https://www.amazon.com/Tactical-Assault-Commander-Controller-Officially-Licensed/dp/B01JTOWU0K/ref=pd_lpo_sbs_63_img_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=PTWK3RH1XBPEZN92DK87

Koje tastature i miseve podrzava? Daj neku jedtinije varijantu :smiley:
Ja sam gledao po netu i nista nisam nasao

8.8 ocena, super…Ipak cu prvo dovrsiti igru do kraja pa uzeti DLC…Ne pamtim kada sam neku igru toliko odgadjao 6 meseci je “igram”…“igram” - ja mislim da sam u ovoj godini(tacnije od 4. meseca pa do nedavno) upalio konzolu 10 puta, ajde ne 10, ali ne i vise od dvadeset sigurno. A XO mi stoji dve godine, samo skuplja prasinu, bacio blizu 400e, a da ga idem prodavati ako dobijem 100e mogu biti sretan :slight_smile: .

EDIT:
Btw. Nesto me privlaci Switch sve vise??Ne vrazumem… da nije to radi ovog Wallpaper-a sa foruma. Bas ga jucer gledao, e proklete godine lete, svaka nova sve manje sl vremena i vise obaveza.

Pa samo ti još i Switch fali da skuplja prašinu, dust collector :joy::rofl:

1 Like

Tebi sve konzole skupljaju prasinu :smiley:

1 Like

Nije igrao se X360 kao lud…znam da je bila retka igra koju sam poceo a da je nisam presao.
Dobro za Pro ne mogu reci da (bila je veca pauza) skuplja prasinu.

Pa nisam nesto puno igrao, ali je frustrirajuce :frowning:
Mada, preostaje mi da naucim, posto mi se ne daje 100€ za tastaturu i mis… Takodje bih banovao svakoga ko to ima, ili bih bar sortirao da oni sa misem i tastaturom igraju protiv istih takvih…

Zasto sony da banuje nekoga ko koristi njihovu taststuru i misa? :joy:

Ma to mi izmedju sebe tako :grin:

Na Amazonu godisnja pretplata za plus 40$

https://www.amazon.com/Year-PlayStation-Plus-Membership-Digital/dp/B004RMK5QG?tag=igndeals14-20&ascsubtag=d04ab45a-244d-4528-97fd-8e8b7d478173&th=1

Samo da ovo ostane aktuelno do veceras u 8 da taman stignem sa posla u uplatim kintu.

Edit: Uzet plus :sunglasses: