Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Imam jedno pitanje u vezi naloga ps4 pa ako ima koja dobra duša da mi odgovori? :slight_smile:
Naime kupio sam ps4 i na njemu mi je hrvatski acc sa aktiviranom hrv ps plus card 12 mjeseci i nekoliko igara.
Da li mogu da napravim dodatni US nalog i da kupujem igre i preko njega, ali da mi i dalje važi ova aktivirana hr pretplata, odnosno da igram igre i sa jednog i drugog acc kombinirano?
Nadam se da sam dobro objasnio . :slight_smile:

Mozes

1 Like

Hvala

Od danas pa do ponedeljka :slight_smile:

https://www.gamespew.com/2017/11/europe-got-ps4-play-online-free-5-days/

1 Like

Po mom mišljenju bitna novost - GT Sport novim updateom ubacuje single player kampanju, sličnu onoj iz prethodnih GT igara.

Sad već postoji razlog za nabavku

1 Like

A kampanja će biti… na ps2 sam cepao gran tourismo 3. Bio neki suzuki,sport car,kidao. Trka-100 krugova! Ovalna staza. Suzuki je bio toliko jak da sam ostavio ciglu na “gasu”, on “suljne” o ivicu i nastavi dalje.
Tako sam ga ostavio i otišo na pivo… Kad sam se vratio-opa, suzuki objasnio. Nagrada - neki besan auto.

Dosta zanimljivih informacija.

Ne brate, goty nosi crveni šešir. Znam da ćeš biti extraordinary oduševljen! :joy:

Jbg ajmo realno,bratić… Da li smo mi odigrali te igre? Nismo. Glupo je malo da sudimo.
“Ja ne bacam kamen,jer isto sam grešio…”
Došao sam ovde da bi neke dileme rešio… haha
Briga me za goty, meni je bitno da se sony dobro prodaje i da ulaže pare u nove ekskluzive…

Igra je savrsenstvo

Može i ovde pool,al nas jednostavno suviše malo ima,i svaka takva akcija gubi smisao. Aktivnih nas 8. Jbg…

Ljudi gresite dusu na racun Zelde BOTW, igra je fantasticna i prosto je neverovatno da onako slabasan hardware izvlaci ono sto je spakovano u igru. Naravno graficki je daleko ispod Horizon-a, ali zato po svim ostalim mehanikama moze da parira, ako ne cak je i bolji, posebno delovi kada se borite sa ancient beasts. Mozete da mi verujete na rec jer imam obe igre.

Ovde suditi koja igra je bolja, je jako tesko, jer se zasniva na tome koja je tema kome draza, fantasy ili postapokalipsa, savrsena grafika ili nesto sto vuce na crtani film. Po meni obe igre su toliko slicne u mnogim stvarima i definitvno obe zasluzuju ocenu preko 90.

Tu se slazem sa tobom, nisu relne ocene kada je Nintendo u pitanju, javlja se osecaj da pokusavaju vestacki da ih napumpaju, kako bi odrzali Nintendo u zivotu. Moj komentar je bio vezan samo za ovu Zeldu, jer stvarno igra zasluzuje sve pohvale. Recimo Mario koji je izasao sa Wii U (Mario Bros Wii U u 2D) mi je drzao paznju 3 nivo-a i nikada ga vise nisam upalio. Slicno se desilo i sa Mario 3D, opet par nivo-a i cao. Igre podobijale ozbiljne ocene, a meni su dosadne. Verovatno sam ih davno prerastao :slight_smile:
Nebi da vredjam nikoga, ali Lego igre u 101 iteraciji su mi daleko zanimlivije.

Opet je to subjektivni osećaj i mnogi se ne bi složili sa tobom. Kao što je i meni suludo da neke “igrice” za mobilu naprave milionske profite,al ako pitas te ljude koji ih igraju " but WHY?!" , oni će ti objasniti koliko je to dobro.
Ja imam osećaj da sam i život prerastao a ne odredjeni zanr ili igre u globalu…pa ih opet igram. I živim,takođe.

Ljudi nintendo je ozbiljna kompanija koja dosta ulaže u svoje franšize a pogledajte npr pokemone koji su globalno poznati koja je tu zarada pa sve ostalo.Sony napravi igru ali ne franšizu i još jedna bitna stvar pogledajte iz kakvog hardvera prave igre u full hd i 60frejmova i sve će vam biti jasno.Te dvije kompanije imaju različitu klijentelu i naravno da nekom odgovara a nekom ne

Neka profo,oni i žive od tih ekskluziva…
Da one ne postignu uspeh-kraj nintenda.
A ta kompanija nam je donela mnogo lepih sati u zivotu. .Voleli smo njihove igre kao klinci,svako od nas.

2 Likes

Hahahha kakav kraj @pleja oni mogu da greše mnogo i da opstanu jer imaju ogroman kapital dok npr sony nema prostora za grešku,pogledaj ps vitu kako je prošla a kako se nintendo izvukao sa wiiu i niko nije bacao drvlje i kamenje kao posle debakla sa vitom.Ms-u gaming divizija i nije najbitnija za poslovanje tako da oni mogu da rade sa dosta više rizika kao što je i kinekt bio pa posle ga ukinu jednostavno boli ih za kupce

Znam ja sve to…
Sony u gaming industriji ostvaruje odličan profit,al ukopavaju ga ostale divizije…
Nek bude samo sto vise konzola i igara.
Treba i kinezi da naprave konzolu.

Stanje je tako da neko moze da radi sta hoce i da nema problema, dok nekima se zamera i mala sitnica.

Nemam nista protiv nintenda i njihovih konzola/igrica ali da svaka igra odnese odlicne ocene je smesno. Kao sve super bla bla, a nista novo nisu uneli. Dok drugi devovi se lomataju i ubacuju svasta nesto novo, a onda npr na 3 novou nije lepo ispao list na drvetu eto zato ocena 4.

Isto je sada i sa ovim lootboxovima i mikrotransakcijama. Neki vec godina furaju to i nema osude i sve je ful, dok sad odjednom ppvampirenje za to. Ne branim EA cak naprotiv drago mi je sto se to desilo ali neka se onda dogodi i ostalima, a ne kao malo se digla prasina i onda teraj dalje nikom nista.

Nintendo će uvek biti podržan od strane zajednice ali i medija zbog ogromnih inovacija koje donosi. Sa druge strane Sony uvek osporavaju što toga nema, recimo vita je mogla stvarno da promeni mehaniku u igrama, ali je Sony prosto odlučio da odbaci Vitu iz samo njima poznatih razloga. Sa druge strane, Nintendo bi sa onim ekranom pozadi od zelde, Marija… napravio mehaniku kojom bi svi bili oduševljeni. Sony uvek ima načina da nadmaši klasiku, ali uvek se odluči da ide na sigurno, a Nintendo uvek ide na neizvesnost i time dobija ogromne poene…

1 Like