Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Realno, dao sam pare za igru na PS2, zajebali me da dam opet pare na PS3, bio sam mlad i zelen, zaveli me svi ti pikseli, ali sad da ti dam opet pare po treći put?!

Pa pi*ko alava napravi nešto novo, dokle bre misliš da šibaš mrtvog konja. Pu.

1 Like

A ako postoji neko ko nije dao pare na ps2/3 , a zeli da da sada na ps4? Ili mozda zeli da prozivi ponovo to iskustvo,sa našminkanom devojkom? Smatraš da je to skandal? Ti idi onda kupuj loot box-ove…

1 Like

Ako bude cijena 20 evra (a svi znamo da nece) bilo bi i okej. Ovako nah.

Kakvoj cijeni, omogućili ti da svoje igre sa Xbox i Xbox 360 igraš besplatno! na Xbox one, a ako ih nemaš da daš poštene pare za njih, a ne da ih ušminkaju malo i prodaju za 60$.

Više nego pošten potez.

1 Like

Koliko ima ljudi samo da su presli SotC vise puta i sad da opet daju za istu igru 60$. Ja prvi ne bih dao toliko para za bilo kakav remaster koji sam presao 2 puta…

Nisam ni vidio tvoj komentar jer sam pisao dok si ti objavio u tom momentu, dok sam procitao na par mjesta da ce igra kostati 60$ sto ocigledno nije istina. Ali opet igra je mnogo stara kakav god da je klasik.

Druže nisi u pravu, ja sam na 360 igrao pirateriju, kad sam prešao na One prodao sam 360 za 100e i za te pare pokupovao sve igara što je vrijedilo iz prošle generacije, nisam ni za jednu dao više od 8e a to je bio RDR, igra koja bi i sad pojela svaku igru na obje konzole kad bi izašla ovog trenutka.

Poenta je da su remake, remaster i regovno prljavi trikovi industrije i MS i Sony i i bilo koga ko to radi, a ako ćeš ti to lakše progutati tako što ćeš pljuvati BC, ja nemam problem s tim. PozZz

Bre čitaš li ti išta ili samo lupaš po svom? Ja te igre nisam imao jer sam igrao pirate na prošloj generaciji i sad ih imam jer sam ih kupio budzašto a ne za 20$ kako tvrdiš, kako su onda one preskupe za druge a za mene prejeftine a ista cijena?

BC je odlična stvar i tu prekidam dalju raspravu, možemo dalje raspravljati samo o remaku i remasteru ako imaš neki argument vrijedan moje pažnje zašto je to dobro.

I regularno su jeftinije od Sonyjevog remastera starog 12 godina. Ne slazem se da su te igre djubre kao sto si naveo. Ima toliko dobrih igara a koliko samo ljudi je imalo prvi xbox i 360 BC je odlicna stvar.

U danasnje vrijeme svi se trude da zarade ali mogli su staviti i neke bas stare igre jeftinije kao sto kazes. Dok SotC je izdan na 2 generacije konzola a sad ce i na trecu. Meni igra iskreno ne izgleda kao da je pravljena ispocetka ali okej svako ima svoje misljenje i stav.

1 Like

Izgleda bolje ali igru izbacuju treci put i izbacuju na najjacoj konzoli na kojoj mogu da rade. Ali opet ne bih je uzeo ni da izgleda 3 put bolje jer sam presao igru 2 puta i da je ponovo kupujem radi bolje grafike, neka hvala.

Dobro, nije bas ni da je MS za bacanje jer realno Gears of War 1 su odlicno odradili za xbox one konzolu i tu im skidam kapu. Ne znam koja je ovo igra jer nisam imao prilike da je igram niti PS konzolu ranije i svakako se vidi da su odradili majstorski posao. Jos Underground da nam neko odradi remake i da umrem ko covek. :smiley:

1 Like

Kad pojedinci iskuse , isprobaju i nauče neke stvari tek onda nek se javljaju i pljuckaju po nekim stvarima (u ovom sl konzoloma). Ovako to samo preko tastature pije vode.
Ja kao vlasnik Xbox konzole tek kada sam nabavio Ps4 mogu reći da sam uvidio razlike , prednosti, mane i jednog i drugog i nema te teorije da se jedan ističe nešta abnormalno od drugog.
Bio mi je draži Xbox i nakon kupovine ps4 i dalje je ostao, ali nikada nisam pljuvao niti ću.
To ostavljam ovim dežurnim internet filozofima i znalcima.
Pozz dobri ljudi

3 Likes

Jel se to meni cini ili nije bilo vece nove najave na PSX? U principu, za sve smo vec znali, jedino mi je Wipeout VR privukao paznju a i to je port stare igre.

Isto kao halo 2 :joy:

A da bio je Medievil remaster. :confused:

Standalone Last guardian VR, meh.

E da se ima mogućnosti i vremena… Pa da imaš pc ps4 I Xbox… Pa neka priča ko sta hoće… Uvek sam bio gamer i ne interesuje me na sta igram sve ima svoje draži… Kažem dai je vremena 100% bi pored pc I ps4 i Xbox posedovao…i većina drugih Gamers koje znam…

2 Likes

Ja bi trenutno posedovao ,pored ps4 jos i pc, xbox x, i nintendo switch. Naravno 4k 10 bit hdr tv. Da bi to ostvario trebam samo 2 stavke da resim:
Vise para i vise slobodnog vremena.
To mi je sad glavno u narednom periodu zivota,da ostvarim.

Pa skoro je svima ta situacija… Pored para koje za naše prostore je uvek u minusu… I za naše prostore biti gamer je veoma skup sport…

Igra je 40$ na Store-u. A ima je i na Base-u na disku za 28e, plus odbijes na to 20% VAT-a(za zemnje van EU), izadje oko 23e.

https://www.base.com/fsearch.htm?search=shadow+of+colosus