Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Izvinjavam se, nisam video. :slight_smile:

Jel’ i dalje važi da je to trenutno najbolje DNS podešavanje?
Šta staviti pod DHCP Host Name, MTU Settings, Proxy Server?

Meni je u proseku bez dnsa ikakvog download na nekih 10mbita ako i toliko konstantno, sa googlovim 8.8.8.8 i 8.8.4.4 do 20tak dok mi taj opendns izvlači kontantno 35-38. Evo sad mi je upravo skinuo update za bloodborne od 2.8 giga za manje od 10 minuta. Onaj speedtest ugrađen u konzolu i nije toliko pouzdan. Dhcp, mtu, proxy i ostalo sam sve ostavio na default

Ok, tako ću i ja onda staviti.

Lepa vest za sve vlasnike G27.

[CONFIRMED] Project CARS will not support Logitech G27 on PS4

Uncharted Remastered Collection coming to PS4

Fak jea!

Vgstations.com is for sale | HugeDomains

[SIZE=5]REM-GEN [/SIZE]

According to him, the collection will be announced at E3 and will be a way for Naughty Dog to make up for the Uncharted 4 delay.

To mogu da pricaju nekom drugom. Nije ova kolekcija izvinjenje za odlaganje Uncharted 4, nego je Uncharted 4 odlozen jer rade na ovoj kolekciji. Zamena teza. Al’ dobro, ako ikad nabavim PS4, moci cu da odigram sve ekskluzive koje su izasle za PS3, nije ni to lose.

Eto i meni prilike da odigram Uncharted 3 ako se ovo ispostavi tacnim. Kad smo kod toga, ovo nije potvrdjeno, jos uvijek je samo rumor, tako da oprezno sa hajpom :smiley:

Cuti, vidis da mi polako ceo backlog prelazi na sledecu generaciju :hihi

Ovo sve zavisi od toga šta će da rade sa igrama. Ako je samo up-res, onda i nema nekog posebnog razloga za nabavku, kada su sve tri igre dostupne na Now. Nedelju dana je više nego dovoljno da bi se sva tri dela prešla…

To oni pokusavaju da odrade backwards compatibility haahah

Sine, ovo su najmudrije reci koje sam cuo ove godine! Realno, svi su zamerali sto nema backwards compatibility ni XO ni PS4, ali koji ce im kur@c kada ce sve da remasterizuju. xD

Pa, u neku ruku PS i ima BC zbog Now, šta ima MS? :slight_smile:

Po ceni po kojoj se Now nudi, bolje da ga i nema. A i treba ti stvarno brutalan internet.

15$ mesečno da bi igrao bilo koju igru koja je dostupna? A svaki mesec se dodaju još, i Now se proširio na Vitu sad i obuhvata njene igre. Da, po meni i te kako vredi.

VS

40-60$ za jednu do pet igara, koje imaju problema? :stuck_out_tongue: Hmm…

Zatim, što se tiče interneta, već je rečeno da ti treba makar 5 mbita downloada, što kod nas ne bi trebalo da bude problem, jer je sada standard oko 10 mbita downloada. Što se tiče Uploada, videćemo kad bude dostupno i kod nas, ali ne bi trebalo da je neki preteran.

Takodjer mislim da je cena stvarno smesna(jeftina), za to sto nudi…

Zar nije neko pisao da radi PS Now iz UK?

Trenutno je u Closed Beta u UK.

Ja sam veliki protivnik placanja za online igranje. MEDJUTIM ovo je sasvim nesto drugacije. AKO i samo AKO to bude radilo kako treba, al’ bas kako treba, a ne da stutteruje i koci i dr*a da oprostite, onda to svakako vredi 15$ mjesecno za bilo koju dostupnu igru.

Cak bi i ja platio za takav servis. Ali opet ponavljam kad bi radio bas kako treba. Tu se pravi mjesto za odredjenu dozu opreznosti :smiley: Uostalom, probas mjesec pa ako vidis da ne ide, nikom nista :smiley:

Sto se uploada tice, sumnjam da bi trebalo vise od pola megabita ako se sve fino optimizuje, nemas sta slati serveru osim inputa i potvrde validacije incoming paketa.