Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Uuu super, to nisam znao :slight_smile:

Znaci da sumiramo- ja imam americki na kojem igram sve i britanski sa kojeg skidam DLC buduci da kupujem fizicke kopije iz UK, i on mi je oznacen kao primary. Znaci ako imam ps plus na UK, a zelim da igram mp preko americkog accounta, ostaje li mi i dalje UK primary ili da stavim da je US primarni account?

Da, ako ti je na UK PS Plus njega ostavis(on ti mora biti) kao primarni, a USA PSN ti moze ostati primarni i ne mora, bitno da ti je racun sa PS Plus-om primaran, ovaj drugi moze a i ne mora biti primaran. Na njemu(US PSN) igras normalno MP, a sa ovog UK di ti je PLUS skidas PS Plus igre i kupujes igre(sa popustom).


EDIT: Da se ogradim,radi toga da ne bude slucajno izvrtanja reci…znam zasto to pricam.
Znaci celo vreme pricam o racunima na jednoj konzoli. A ne o deljenju Plusa na dve konzole ili tacnije share-ingu

1 Like

E super, nisam znao da se mogu i regioni mijesati. Hvala druze :slight_smile:

A post was merged into an existing topic: PS4 PSN Matchmaking

A post was merged into an existing topic: Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Za vikend ce Ps plus EU biti besplatan, pa ko zeli neka iskoristi to :slight_smile:

Stigli smo do 3.55 update-a. Ocekujem CFW uskoro :smiley:

1 Like

Hah. Update ne donosi inace nista posebno osim boljih performansi.

Yup, jedna jedina stavka u update-u “poboljsanje performansi” :slight_smile: .

2 Likes

Jel zna neko koliki se moze ocekivati zivotni vek ove generacije konzola ?

Nazalost to niko sa sigurnoscu ne moze da ti kaze trenutno mozemo samo da nagadjamo :smiley:

Ako je PS4 izasao 2013 , a sada PS4 NEO 2016 onda mozda mozemo ocekivati PS5 2019-2020?
Kapiram da ce igre za PS4 vanila verziju konzole sigurno izlaziti do 2020 , a i preko toga mozda ,opet ko ce ga vise znati :slight_smile:

Ko zna više? A i zavisi koga pitaš. Neki tvrde da će generacija biti gotova čim se pojave Scorpio i Neo, neki da će se nastaviti i dalje. trenutno smo svi u ovom fazonu :smiley:

Ako ne znate kako da potrosite 24000$ evo jednog predloga :smiley:

http://glc.gattiluxurylab.com/en/luxury_customization/ps4.aspx

Je li ovo vise ne moze da se kupuju kodovi za ps4 preko amazona ili mi se cini? Pokusavam da kupim expansion pass za witchera (UK) ali mi prijavljuje neki problem. Naravno stavio sam UK adresu.

Neki PSN kodovi takođe više ne mogu da se kupe, poput onog od 12 GBP. Baš sam se smorio po tom pitanju.

@predator1211
Kupujes li ti preko amazona kodove i dalje? Desava li se i tebi sto i meni ili je ovo do mene neki problem?

Zadnje sam uzeo pre 20-ak dana ps plus pretplatu godinu dana i nedelju dana pre toga 40$ gift card(2x 20$), sve proslo ok.

Pise mi payment revision needed, sto valjda znaci da ne podrzavaju nae kartice. Mada kupovao sam sa britanskog amazona nedavno neke knjige i sve je bilo ok. Ne znam sta zezaju sada…

Imas li neki link gdje bih mogao da kupim 20 funti gift code za uk account? Ovako ocigledno ne ide.

Vidi ovde:

1 Like