Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Samo da ti javim da sam upravo sada probao uzeti 10$ kod sa amazona , sve proslo OK. Ne znam stvarno zasto ti nece.

Ne znam sta se desava, provjericu sjutra je li sve u redu sa karticom. Odbilo mi sada i na cdkeys, bice da je do mene nesto…

Morace Witcher da saceka izgleda :slight_smile:

Probaj preko paypal na cdkeys, znam da se kod njih desi da bez razloga odbijaju kartice, ali paypal radi bez problema.

Evo uzeo sam jos 50$ i opet proslo sve OK .

Nakon toga uzeo opet drugih 50$ i za ovih drugih 50$ cekam sada verifikaciju.

Bit ce do tebe nesto.

EDIT:
Evo upravo prosla verifikacija, i odmah nakon verifikacije uzeo jos 10$ da zaokruzim na dve igre - wallet 120$ .

EDIT 2:

Znaci suma sumarum:

Kupio sam u cetiri puta posebno , 10$ + 50$ + 50$ + 10$ , i sve proslo OK, znaci definitivno je nesto do tebe, probaj druze sacekati 24h i ponoviti :wink:

Malopre sam kupio 20 funti sa Amazona bez ikakvog problema. Izgleda da je do tebe kad ti na cdkeys ne prihvata?

Ma do njega je definitivno nesto, evo sad uzeo jos 20$ i sve proslo ok.

Zato što je US Amazon iz nekog razloga fleksibilniji od UK Amazona sa karticama koje nisu iz dotičnih zemalja.Ti koristiš USA Amazon a on UK Amazon.

Sjutra cu provjeriti da li je sve u redu sa karticom, pa javljam ako uspijem da kupim expansion pass ili gift card.

Inace vidjeh prije na cdkeys da je Alan Wake 2,5 € Nije tema za to ali eto, cisto ako nekog zanima.

Obavio sam kupovinu, sada je sve u redu. Kao sto sam i pretpostavljao, problem je bio do mene, jer sam mislio da na kartici imam vise novca nego sto se ispostavilo :slight_smile:

Amazon me bez potrebe zbunio. Prijavljiao mi je da je adresa problem bez obzira sto sam koristio englesku adresu i sto je prihvacena prije checkouta. Odem posle na cd-keys i fino mi izbaci obavjestenje da je problem do kartice. Tada sam pretpostavio sta je u pitanju.

Uglavnom kupio sam expansion pass za Witchera, Hearts of Stone se upravo skida :slight_smile:

Cekaju te sati i sati dobre zabave. Hearts Of Stone bolje pocni igrati iza ponoci, daleko je bolji ugodaj :smile: Bit ces odusevljen…

Ja samo tada i igram, 00:00-02:00 je moj termin za igranje :smiley:

1 Like

Koliko traje Hearts of Stone? Ja razmisljam da uzmem Blood and Wine kao standalone, pa kasnije kad uzmem W3 na disku da uzmem i Hearts of Stone

Ne mogu verovati koliko je vec pala cena, ako nekoga slucajno zanima Battleborn za samo 20 evra za PS4 evo link:

http://www.base.com/fsearch.htm?search=Battleborn

Oko 20h glavni quest, uz par sporednih i novih lokacija za istrazit, imas blizu 30h gameplay-a…

Oho, ja sam mislio oko 10 sati da je Hearts of Stone. Znaci ove dvije ekspanzije zajedno duze od glavne igre bog te mazo

Zavisi od tezine na kojoj igras, da li planiras istrazit’ svaki cosak, itd… Ali da, duuugo ces igrati obe ekspanzije :slight_smile:

Jedno glupo pitanje, ali zasto ne mogu da uradim save dok igram kao guest?

Ako mislis na Uncharted 4, trebalo bi da je save game automatski?

Jeste autosave ali moze i sam da uradi save kad god hoce(barem sam ja mogao a isto je guest nalog)

Jeste Uncharted. Iz nekog razloga svaki save mi nestane, evo vec treci put prelazim prva tri chaptera