Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Uh, nezgodno. Iskreno nikada nisam imao takav problem ni sa jednim guest nalogom. Probao sam da googlam i nisam nista pronasao. Isto se desava i sa manuelnim sejvom i sa auto? Ja bih probao ovako:

  1. Probaj da rucno obrises save, izadji iz profila, ponovo se uloguj i pusti igru da napravi nov save. Moguce da se nesto izbagovalo.

  2. Imas i one suspend/resume opcije na ps4, fakticki ne moras ni da izlazis iz igre dok ne predjes, ako ne igras nista drugo osim U4, i ako bas sve druge opcije propadnu.

  3. Probaj da postavis pitanje na oficijalni message board.

Kad pogines, jel te uopste vraca na prethodni checkpont ili ni to ne radi?

1 Like

Upravo sam to uradio. Jesam li screwed?

Samo ga obrisi i napravi nov account kao obican new user, sa istim podacima.

Znaci biras prvu opciju Create a User a ne drugu Play As Guest pri kreiranju novog usera. Tebe je zbunilo sto se zove Guest nalog ali nije to isto sto i opcija Play as Guest. Kada odaberes tu opciju pise u opisu: after you log out data you created will be deleted.

Kada te bude pitao da li zelis da aktiviras nalog samo odaberi ne, jer je guest a ne nosilac.

Mislio sam po pitanju save-a, gubim skoro tri sata igranja? :confused:

Verovatno ces izgubiti save data. :confused: Proverio sam u opcijama i nema mogucnosti da se isti backupuje ili kopira.

1 Like

1 Like

Pozdrav svima,ne znam gdje da postavim svoje pitanje pa nemojte zamjeriti ako sam fulao topic,Naime radi se o mijenjacu Thrustmaster th8rs i th8a,zanima me koja je tocno razlika,znam da je ovaj th8rs stariji model i ima usb sto se ukljuci u ps4 i tako radi,a navodno ovaj novi th8a ide nekako u volan,e sad me zanima da li i taj noviji mijenjac ima nekakav izlaz usb i koliki je kabel ako ga ima,konkretno mi treba za thrustmaster t500rs volan.Moze odgovor ovdje,a moze i privatno,link,bilo sta gdje se objasni to sta mi treba.

God of War 3 Remastered 10$ na PSN. Navali narode dok nije nestalo!

Imam ga za ps3 i ps4 u kolekciji :slight_smile: , posto ova igra / igretina definitivno vredi u kolekciji :

Tacnije imam sve delove u kolekciji koji su izasli na PS3 , Ascension, Collection 1 i Collection Volume II .

Novi Mega Bundle stiže 15.jula u Evropu.

399 eura, 1 TB ps4 sa Bloodborne, Uncharted 4, Heavy Rain i Beyond Two Souls igrama.

Not bad i say :slight_smile:

1 Like

:open_mouth:

Tacno ono cega sam se pribojavao :frowning:

Sony je poceo sa demonstracijama PSVR i mnogi korisniciā€¦ nisu bas umrli od odusevljenja

[quote]I was honestly not impressed. It was my first VR experience and it was thoroughly underwhelming. I played battlezone and eve. Lets get the positives out of the way first.

Pros:
-Itā€™s comfortable
-Itā€™s easy to use
-It looks sleek
-Itā€™s relatively cheap.

The biggest negative I have about the device is the tech. The resolution on the psvr is simply too low. After researching the specs of the available vr offerings, Iā€™ve come to the conclusion that the psvr is to vr as the 3ds is to handheld gaming. I guess part of the problem is that when I was waiting in line to play it, we could see the action on the tv screen. It looked so crisp and clear. After putting on the VR headset, I was flabbergasted at how much aliasing was present and how blurry it looked. I could also see light through the bottom of the headset and Iā€™m wondering if thatā€™s a design choice or an oversight. Either way, It was somewhat disappointing. It seems like the ps4 doesnā€™t have enough power and the tech still seems pretty early. I think Iā€™m going to have to hold of and wait for the next generation of VR.[/quote]

1 Like

Lep je ovaj Bundle, samo kod nas bi bilo 600e xD

Evo ovde u BiH vec stavljaju XO Slim za prednarudzbu za 500e :smile:

1 Like

Nada umire poslednja. :smiley:

EDIT: Nasao sam taj i jos par slicnih threadova, citam unazad pola sata. Na svu srecu, ima i dosta pozitivnih utisaka. U sustini se vecina slaze da slika nije najostrija, al da se to ubrzo zaboravi.

Ono sto je meni bitnije jeste da igre izgledaju odlicno u odnosu na druga VR ostvarenja, koja cesto izgledaju vise kao tech demoi negoli prave igre.

Inace sad sam pogledao, bice izgleda PSVR demo u jednom shoping centru sad u subotu. Verovatno mora i da se zakazuje. Jos razmisljam dal mi je vredno bas tolikog cimanja. Vise sam se nadao da mogu bilo koji dan da usetam, malo sacekam red i probam sta me zanima. Aj videcemo.

Obavezno javi utiske!

Obavezno utisci, i pitaj na kojem uredjaju pustaju igre, ps4 ili Neo?

Da se razumemo, nije preterano izgledno da cu imati volje da se izorganizujem i sprovedem posetu nekom shopping centru preko pola grada, na pet minuta, za vikend kad mi je i dete ceo dan tu.

Bice verovatno jos prilika. Mislim da je i Soniju jasno da ce morati da postavi sto vise demo-kioska posvuda, sto je blize release date.

Ako me neko pita zasto nisam palio Ps4 od januara ove godineā€¦ Upalim, vidim novi update, brzina 10/kbps, update-a za igre blizu 25GB. Okā€¦ Updatuje sistem, PSN odrzavanje, ne mogu K pristup. Okā€¦ Cackaj po postavakama za DNS ne bi li brzina bila bolja. Zamrzne se konzolaā€¦ Pali, gasi, opet se zamrzneā€¦ Safe mode, update iz njega, brzina 3/mbps unutar SMā€¦

3h izgubljenaā€¦

'ebo ti ovoā€¦ Znam da je izoliran, kako tako, problem radi jeftinih wifi dijelova u konzoli, ali uz sve navedeno i ceste greske PSN-aā€¦ Neka hvala. Hocu da igram, ne da se **********.

Da ga paliŔ jednom mesečno ne bi imao te probleme, makar preventivno :smiley: Zar nema PS4 auto update opciju?