Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Od pre nekog vremena, promenili su nacin koriscenja PLUS pretplate u sprezi sa Guest nalozima.

Naime, ne mogu da igram multiplejer ni na jednom guest nalogu?! Probao sam Uncharted i Doom, trazi mi pretplatu, iako imam pretplatu na svom glavnom nalogu (koji doduse nije setovan kao home).

Da li neko zna nesto vise o ovome i koji su minimalni zahtevi da bi se mogao igrati multiplejer? Da li je uopste to sada izvodljivo sa Guest nalozima?!

[quote=“daemonkiller92, post:964, topic:9276, full:true”]
Zar nema PS4 auto update opciju?
[/quote]Ima auto update opciju.

Stari ps2 klasik dolazi na ps4 ?

Ima, ali ako ga ne koristim mjesecima, onda logicno da ga drzim ugasenog, jel… :slight_smile:

Bahato, deca placu za PS4 a ti tako :smiley:

1 Like

Hej, ja se smatram kolekcionarom hahahah 3 igre na sistemu, a milion sistema :smiley: nije ni bitno :smile:

Uskoro ocekujem bundle sa 50 igara :smiley:

“All exclusives” bundle.

2 Likes

Rise of the Tomb Raider PS4 Release Date Appears on Italian Site

Jbt izaci ce i za PS4 i za mobilni a ja jos nisam presao :cry:

shameeee shameeee :slight_smile: . Prvi deo presao 2x, ovaj sam jednom na 360-ici. I precicu oba dela opet kada uzmem ps4. Meni definitivno najzanimljivije igre u poslednjih par godina.

najzad!

Ma da mi je sve jedno, posto sam je presao davnih dana tacnije cim je izasla na XO, ali ipak mislim da su malo preterali 60$/60e za igru staru godinu dana.

1 Like

Jos uvek drzi cenu i na XO. No dobro, na PS4 uvek imas nosilac i guest varijante i nacine da prodjes jeftinije preprodajom accounta.

1 Like

Istina.


Ma da si je do sada uzeti po puno manjoj ceni, posto je bila dosta puta na akcijama, samo kazem da je malo smesno(osobno misljenje) dati 60$ za igru staru godinu dana.

Ima i na G2A, vec duze vreme za 30-tak e. Tu ga i uzeh. Ali nekako nije stigao na red… Sto je prava steta jer je fantasticna igra. Nisam ni prvi presao! :frowning:

Na pc-u se uzima za 'iljadu kinti :smiley:

Znam! :slight_smile: Svaka cast za izdavaca. Eh da su sve cene prilagodjene ovim prostorima.

Ma da ipak kada dobro razmislim(“sa druge strane gledista”), da budem realan, da je nisam igrao, da sam je cekao godinu dana da izadje na PS4 i ja bi dao 60$ bez razmisljanja.