Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

[quote=“padawan, post:981, topic:9276, full:true”]
Nisam ni prvi presao! :frowning:
[/quote]Ja se bas razmisljam sada dok je ova susa preci prvi deo :slight_smile: , tacnije presao sam ga na X360 ali nisam remaster.

Ja sam uzeo day one za 12 eura.

Ah ta braca rusi :smiley:

1 Like

Svidja mi se što nas square enix svrstava zajedno sa rusima, nabavi se ruski key za siću i ne treba VPN :smiley:

Ja za 40e :stuck_out_tongue: , ali za PS4 ne za PC :slight_smile:

Meni je trebao prilikom aktivacije. Sva sreca pa je bio key a ne gift pa da moram da ga aktiviram na dummy accountu

Cekaj o cemu ti prvom ili drugom delu?

drugi deo

Aha, ja sam mislio prvi deo remaster :slight_smile: , zato sam i napisao za PS4, stvarno sica, jbg. ja sam bio “osudjen” na 60$ na day one za XO.

prvi sam uzeo za nekih 6 eura :smiley:

1 Like

Ti isto ko @iKaran. Kako jeftino nadjete, da bog sacuva… Ja ne mogu pristojno pice nac’ za slicne pare :smiley:

Ja sam jos jeftinije nasao :smile: prvi deo na pc a drugi x360 i aj pogadjaj kolko me sve izaslo :smiley:

Sad zamisli da je svak’ kao ti… Ko bi podrzavao izdavace? :wink:

Ps4 sam uzeo za 175e. Ali mislim da to nije rjetkost da se naleti na takav deal.

U srbiji je apsolutno retkost.

1 Like

Tricky Towers, PS4
Rebel Galaxy, PS4
Yakuza 5, PS3
Retro/Grade, PS3
Patapon 3, PS Vita
Ultratron, PS Vita, PS3, PS4

@iKaran Zato je Yakuza 5 bio besplatan za Plus :smiley: Mesec je osrednji, meni osim Yakuza 5 i Patapon 3 ništa ne deluje tako interesantno.

1 Like

Vise sam ja platio pre 10-15-ak dana dve igre nego ti ceo PS4 :smile: , COD: IW Definitive Edition 100$ i BF 1 Definitive Edition 80$, svaka cast na dobrom dilu, jer ne bi rekao da je to bas retkost.

Rebel Galaxy bi mogao proci, ovo ostalo mi je meh.

1 Like

Rebel Galaxy sam cuo da je dobar (Giant Bomb), a Yakuza 5 sam vidio da je odlicno ocjenjen. Za divno cudo, ja zadovoljan

1 Like

Ko je zadrzao PS3 ovajdice se. Ostalo je stvarno uzasno.

I am…

I ja, jer me mrzelo da prodajem. :confused: