Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Mozes da kupujes sa bilo kog regiona. Samo ti trebaju odgovarajuci PSN kodovi.

Pretpostavljam da ce samo biti najavljen za praznike ili Q1, ne verujem da ce odmah biti u prodaji - mada, ko zna.

Kako da nabavim te kodove?

[quote=“padawan, post:1027, topic:9276, full:true”]

Pretpostavljam da ce samo biti najavljen za praznike ili Q1, ne verujem da ce odmah biti u prodaji - mada, ko zna.
[/quote]Ne znam da li se secas onog sa Amazona, kada su stavili da PS4 izlazi 13.10.2016 , pa su brzo maknuli, ali ima SS sto je ekipa slikala, taman ga sada 7.9.2016 najave i 13.10.2016 u prodaju.

Sta mislis, da je ipak malo pre rano mesec dana nakon najave?

EDIT: Na ovaj SS mislim:

Kako da nabavim PS kodove?

Bogdane, ne ponavljaj ista pitanja, neko ce ti odgovoriti.

Preko PS Store kupuješ digitalne igre, nema šta da ti stigne. Napravi nalog za neki od regiona gde nije toliko cimanje za nabavku kodova, poput US ili UK, a dopune kupuješ online preko sajtova poput amazon, cdkeys, i sličnih, ili možeš da nađeš ovde kod nas po oglasima.

Mozemo samo da nagadjamo ali sve pre kraja novembra/decembra izgleda mi prerano. Mozda ce pomeriti i za Q1, ako su tacne glasine da zele jaxi GPU koji bi bio konkurentan Scorpiu.

1 Like

@daemonkiller92 jel mozes biti precizniji? Koji oglasi? Gde je najjeftinije?

Pa moraš malo i ti da potražiš. Imaš sajt razmena igara, imaš oglase po kupujem prodajem, imaš više izvora igara, pa ti vidi gde ti je najjeftinije. Mislim da možeš i da kontaktiraš preko ovog našeg xbr shopa za kodove, mada nisam siguran.

Jel je to ustvari Playstation Plus?

Nije , evo ti link od Hrvatskog PSN, tu ti sve pise sta je PS plus, evo link:

Takodjer mozes naci i sve ostalo sta te zanima, ili ako ti se ne da traziti nazoves PSN podrsku tu u Zagreb, sve ce ti lepo objasniti, rade do 9 - 17h za telefonske pozive, evo link: Kontakt klikni tamo pod “nazovite nas” i izbaciti ce ti broj telefona.

[quote]Što je PlayStation Plus?
Učlanite se danas već od 30,40 HRK mjesečno i dobit ćete:

-PlayStation 4 online igranje s više igrača

-24 PS4 igre godišnje bez dodatne naknade

-Ekskluzivni popusti u PlayStation Storeu

-Pristup dijeljenju igre – vaši prijatelji mogu igrati vaše igre čak i ako ne posjeduju svoj primjerak igre.

-10 GB prostora za pohranu u oblaku za vaše spremljene sadržaje PS4 igara [/quote]

Sony objavio Lineup za ovogodisnji Gamescom.

PS4

  • Gran Turismo Sport
  • Titanfall 2
  • Destiny Rise of Iron

PlayStation VR

  • Batman Arkham VR
  • Battlezone
  • Bound VR
  • EVE Valkyrie
  • Farpoint
  • Hatsune Miku: VR Future Live
  • Headmaster
  • Here They Lie
  • Hustle Kings VR
  • The Playroom VR
  • Resident Evil 7 Biohazard
  • RIGS. Mechanized Combat League
  • Robinson: The Journey
  • Until Dawn: Rush of Blood
  • Super Stardust Ultra VR
  • Tumble VR
  • PlayStation VR Worlds

Live Cinema Demos

  • Horizon Zero Dawn
  • Days Gone
  • Detroit: Become Human
  • Call of Duty: Infinite Warfare
  • Mafia III

PlayStation Truck & Mixed Zone

  • Killing Floor 2
  • Aragami
  • Ni-oh
  • Ronin
  • Yakuza 0
  • Outlast 2
  • Farming Simulator 17
  • Batman: The Telltale Series
  • Killstrain
  • Overcoocked
  • Bound
  • WRC 6
  • Worms WMD
  • Gang Beasts
  • AVICII | Vector
  • The Tomorrow Children
  • World of Warriors
  • Gravity Rush 2

Nema nista za Vitu.

Nema nista za Vitu.

This makes me sad. Jos juce na gafu vidim onaj thread sto je na pocetku natuknuo da ce izaci nova Vita. Kakvo ushicenje kod mene, steta debunked je odmah.

Nema potrebe za tugovanjem, kada izlazi milion indie naslova. Vita je ziva i zdrava, bez obzira sto nema 1st party ekskluziva, izvlace je 3rd party i remote play u tolikoj meri da je nekima cak i primarna konzola za igranje.

1 Like

Odlucio sam da kupim Driveclub, i odem na PS Store kad tamo opsti haos i zbrka. Situacija je sledeca:

-Driveclub Full Game 20$
-Driveclub Full Game plus Season Pass Bundle 20$ (ps+ exclusive)

Koja je logika ovdje? Ok, popust za PS+ korisnike, ali ispada da je popust za citavih 14 dolara buduci da season pass toliko kosta.
Da mi ne uvale onu ps+ osakacenu ediciju? Vidim i na redditu su se svi iscimali oko toga, opsta konfuzija nastala buduci na su na storeu zeznuli i description za svaku od edicija.

Ako je ovo stvarno full game plus season pass onda da uzmem to za 20$. Ne znam samo kako stoje stvari sa ps+ ekskluzivnim ponudama, da li isto gubim mogucnost da igram igru ( u ovom slucaju Driveclub) kada mi istekne ps+ kao sto je slucaj sa ps+ free igrama? Ne bi trebalo bog te mazo…

Ne bi smelo,ipak ovo placas…

Ako se dobor secam, upravo tako stoje stvari, sto je i jedino logicno objasnjenje zasto je toliko jeftinija PS+ verzija. Napravili su totalnu glupost.

Inace, Driveclub je bar 10x godisnje na popustima…

Ne ispada tako. Driveclub je izuzetak, ne znam ni za jedan slican primer. Razlika je u tome sto vec u samom nazivu vidis da je “Playstation Plus exclusive”. Druge igre su samo na popustima.

Gledam komentare po redditu, neki kazu jedno, neki drugo. Ne znam sta da radim sad, da li da se kockam i uzmem taj bundle ili jednostavno da idem na sigurnu varijantu ali bez season passa.

Mozda @predator1211 zna? Koju si verziju kgre kupio?

[quote=“S.T.A.L.K.E.R, post:1046, topic:9276, full:true”]
Gledam komentare po redditu, neki kazu jedno, neki drugo. Ne znam sta da radim sad, da li da se kockam i uzmem taj bundle ili jednostavno da idem na sigurnu varijantu ali bez season passa.

Mozda @predator1211 zna? Koju si verziju kgre kupio?
[/quote]Ja sam uzeo onu prvu verziju odmah mesec, dva nakon izlaska igre, tada nije niti postojala ta PS+ exkluzivna verzija, tako da stvarno ne znam.

1 Like