Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Ima finih izmena samo da ne bude onih kobnih po share :joy:

Aman ljudi, 2 Step Verification se mora aktivirati, ne može sam sistem da ga aktivira, nema apsolutno nikakvog razloga za brigu kad je to u pitanju. Ko da niko od vas nikad nije koristio tu opciju.

Za Share i ne mora da se to pali. Jedini koji bi to mogao da uradi jeste kreator naloga, ali ga on može i ukloniti. A pošto se nalozi uglavnom prodaju u uskom krugu korisnika, bez vezanih kartica, nema razloga za njegovo korišćenje.

1 Like

Jos jedna lepa vest vezano za 4.0 update, rumor ali moglo bi biti istina, da ce se moci menjati ID profila, kao i na Xbox-u.

1 Like

Uu to bi bilo fino. Mada vjerovatno ce se placati promjena, na xboxu je to bilo 10 € koliko se sjecam

Ali je prva promena besplatna :slight_smile:

Hvalim te boze, odmah menjam (ID sam dobio zajedno sa kupljenim nalogom).

Smatram da nick supermankaran ne moze biti bolji, i nema potrebe da mjenjam :slight_smile:

1 Like

Evo cisto SS kako izgleda 2 - SV unutar Sony security tab - a:

Evo video sa nekim od novih opcija koje donosi novi 4.0 update:



PlayStation 4 system software beta update, evo i sluzbeni link sta sve sadrzi beta update:
http://huk01.ps4.update.playstation.net/update/ps4/beta/html/2016_0808/Dw7aDNNlHqtNILHFdSRQIdSqi9R55Pty/uk/uk/ps4-updatefeature.html

Ovo bi odvojio iz linka, sto ce verovatno sluziti za PS4 Neo:

PlayStation 4 Update 4.00 Walkthrough:

Evo i u kutiji, prednja i zadnja strana:

Sitne slike preko telefona pa ne vidim lepo, jel to Neo?

Ne mogu da se odlučim da li izgleda super ili bezveze :smiley: Ali su ove gumene podloške ili kako se vec zovu mnogo kul.

To je ps4 slim a ne neo, izlazi uporedo sa njim vjerovatno.

Nigdje nisam video-nasao o cemu je tacno rec, o slim modelu ili neo-u.

Al je odvratan,izgleda kao indukciona ploca :grin:

I da bi stvar bila jos “bolja”(gora) koliko vidim ne moze se menjati HDD.

Da tako izgleda,mada mozda sa zadnje strane ima neki poklopac cini mi se…

What? Vi to ozbiljno?

Prvo mi se ucinilo da je torta u obliku Ps4, onda neka opasna kineska kopija konzole koja se prodaje po niskoj cijeni od 9.99$…

1 Like

To i meni pada na pamet, ali me ne bi cudilo da se ne moze zameniti, bit cemo pametniji-znati tacnije 7.9.