Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Vidim da svi misle da je fake, tako da…

I ja sam to prvo pomislio…

Ne cudi me da je takav, meni osobno od uvek su prve verzije PS-a(od PS1 do PS3) bile najlepse, sto se samog izgleda tice. Pogotovo PS3 Fat, koji mi je 10x lepsi od PS3 slima i PS3 super slima.

1 Like

U svakom slucaju evo jos SS iz blize, taman se vidi i usporedba sa starim PS4:

Stvarno izgleda ko kineska kopija. Kao kad su me ljudi u skoli uveravali, ma izasao stvarno mega drive 3, eno ga prodaju na pijaci!

1 Like

Meni nista cudno, posto svaki slim do sada je izgledao ruzniji od originalnog PS-a, barem meni. Ma da realno ne vidim potrebu za slim verziju pored (onakvog) originalnog PS4 modela, ali jbg. nista novo, dok se jos moze da se ubere jos po koji dodatni $$$ .

EDIT:
Evo jos jedan SS:

1 Like

Koliko shvatam, poenta slim modela nije to sto ce biti manji, nego sto ce biti jeftiniji da se proizvedu. Tako da ne interesuje njih puno da tebi polica bude manje zakrcena, nego da sebi uvecaju profit.

3 Likes

Mislim da se jasno vidi orijentacija ka low end segmentu tržišta koji “običan” PS4 treba da pokrije.

Nekako predosecam i beli slim model…u roku od par meseci.

beli bi bio podnosljiv

Neznam za vas ali meni izgleda jeftino u rangu kopija konzola iz polovine 90tih

Ne znam za vas, ali meni je bitno da konzola radi. Sad kako izgleda, otom potom.

1 Like

U principu ne provodis mnogo vremena gledajuci u konzolu. Nek se ne pregreva, tiho neka radi, da nema ozbiljnije tehnicke nedostatke… i ja zadovoljan.
Jos da izbace metro-tiles stil… Bice jos ps neo, ps4 super slim i toliko od ove generacije.

Ps+ poskupljuje, od 22. septembra je 59,99$ za godinu dana.

Edit: za US i Kanadu

Za fanove PT-a lijepa vijest- Allison Road je “ozivio”, nastavljaju da rade na toj igri uprkos nedavnom zatvaranju.

2 Likes

KONAČNO se i Sony opametio, nakon Nintenda (koja ironija), i, u saradnji sa Capcomom, napravio Humble Bundle.

1 Like

Kul. Ali sve sto me zanima imam, samo nemam ovaj RE.

Usput, Street Fighter V je bas flopovao, jos malo i bice f2p

RE i RE0, sa Megaman 9 i 10 su meni najinteresantnije igre, To vredi 15$.

Nikada nisam igrao MM igre, tako da nemam ideju je li dobar paket. Btw nista za Vitu. Humble Vita mosha

Evo slika od coveka koji je nacrtao PS4 Slim, za one koji nisu videli(verujem da su je neki vec videli davno na GAF-u) . Uglavnom ova slika se pojavila vise od mesec dana pre nego su se pojavile one prave slike i video snimak od PS Slim-a. Sta to znaci ? Da lik nije fulao , sto se moze i videti po slici(dole) :

Upravo se pojavila novaslika na GAF-u od istog tog lika, ali ovog puta je nacrtao kako izgleda PS4 Neo (slika dole):