Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

A post was merged into an existing topic: FUN vol. 3

Ps plus free igre za septembar su Journey i Lords of the Fallen za ps4. Not bad, me like it :slight_smile:

Journey mi se bas igrao ovih dana jer sam ga presao samo na ps3. Lord of the Fallen nisam igrao tako da mi je ovo fino leglo.

1 Like

Auh! Dovoljno dobra ponuda da bih mogao opet da uplatim ps plus. I jedna i druga igra me odavno zanimaju, al ne dovoljno da dam pare.

Lord of the Fallen je vec davno bio free na XO, za GwG.







Sta mislite o ovoj ponudi? Mozete li mi samo objasniti o cemu se konkretno radi? Drug je danas pazario ps4 sa 2 dzojstika i 2 igre za 225€ :slight_smile: Doduse putovali smo 6 sati zbog njega, ali dobro
Hoce sutra da napuni ps nekim dobrim naslovima, pa ga zanima koliko je ovo pametan nacin ? Hvala vam

Kompletna lista za 10 mesec svih 6 igara za PS + , za sve tri platforme PS4, PS3 i Vita:

  • Journey (PS3, PS4)

  • Lords of the Fallen (PS4)

  • Prince of Persia: The Forgotten Sands (PS3)

  • Datura (PS3)

  • Badland (PS Vita, PS3, PS4)

  • Amnesia: Memories (PS Vita)

Inace ovaj Badland mi se bas svidja za PS Vita-u…

Nije lose, ali imam i Journey i Lords of the Fallen. :frowning:

Posto je za “đaba”, nije :slight_smile: , inace u zadnje vreme je ok ponuda free igara.

Ostacu izignorisan ? :frowning:

Deluje ok, probaj na jednom primeru (igri, nalogu), pa ako bude sve ok, kupujte jos. To su nalozi na kojima se kupuju igre, dobijes username i password, jeftinije nego da kupujes igre direktno preko store-a jer se kupovine dele. Ali niko ti ne moze reci koliko je provereno, da li ces dobiti ispravne podatke, koliko ce ti trajati. Najproverenije ti je da kupujes preko igre-razmena foruma. Mislim da je vec receno vise puta. Ti sajtovi i ponude su verovatno ok, ali ako se ne radi preko nasih ljudi i nije ukljucen community koji minimizuje mogucnost prevare, sve ostalo je donekle kocka.

Momak ima preko 140 pozitivnih komentara… Nalog mu je verifikovan i dugo godina je vec na piku… Jedan drug je jutros uzeo Dragoj Ball isljaka normalno, ovaj drugi hoce da uzme odmah 8 igrica, pa sam hteo da vi to prvo pogledate… Uzdam se u vasu strucnost :slight_smile:
Obavesticu ga koji je rizik, dalje je na njemu… Ali za 50, 60€ dobija ps+ i 8 AAA naslova… Previse dobro zvuci :slight_smile:
I zaista, hvala na odgovoru

Ako kaze da ne uzimas, ne uzimaj. PS4 je poznat po tome da nije imao dobar security sistem, tek od poslednjeg apdejta uvedena je 2-step verifikacija naloga. Mnogo je bilo hakovanih naloga i kradenih brojeva kartica.

Pored razmene upravo sam saznao da postoji jos jedan forum

http://www.ps4srbija.com/forum/index.php?PHPSESSID=25d44163c0a3c58fdf51107ba43a2409;wwwRedirect

Ovi forumi su ti najbolji za kupovinu deljenih naloga jer community sam sebe cuva od prevara.

1 Like

Nije rekao koliko dugo daje garanciju… Samo mu je drug rekao “nemoj da mi igre posle nekog vremena budu obrisane ili zakljucane”, na sta je on rekao da daje garanciju na takve stvari… Na njemu je odluka… Ja cu preneti ove informacije
Hvala vam jos jednom

[quote=“von_Brcoos, post:1131, topic:9276, full:true”]
Momak ima preko 140 pozitivnih komentara… Nalog mu je verifikovan i dugo godina je vec na piku… [/quote]

Nista to ne znaci, vjeruj mi. Znam likove koji su imali preko 500 pozitivnih transakcija, pa su ljude htjeli opljackat. Na svom primjeru na zalost…

Zato dobro sve ispitaj prije nego sto odlucis.

Trazicemo garanciju bar godinu dana :slight_smile: Kaze da ce ih za godinu dana preci i kaze da mu za te pare i vrede… pa nek ih krade :slight_smile:
U svakom slucaju, uzece ih, pa ce videti kako i sta… Hvala vam

P.s. ja bih vas poslusao, ali to je njegova odluka :slight_smile:

Ama kakva crna garancija. Nije to televizor pa da se pokvari. Igre moraju da rade zauvek. Sve ostalo je teska prevara. Jedini nacin da prestanu da rade je da sam korisnik promeni password. E tada uskace posrednik da resetuje sifru.

A izvini i kakva to moze biti garancija? On tebi kaze da garantuje da nista nece biti sa nalogom?

Da se razumemo, koncept deljenja naloga na 2 dela (nosilac i guest) omogucava svakoj strani da se uloguje na PSN i da resetuje sifru.

Do sada je to bilo moguce, i u tom slucaju, posto guest najcesce ne zna ko je nosilac i obrnuto, morao je da intervenise posrednik koji jedini ima pristup jedinstvenom emailu na koji je registrovan namenski nalog. Neki nacelni dogovor je bio da se sifre ne menjaju bez preke potrebe kako se ne bi zeznula druga strana u share-u.

Kako sada radi sa ovom 2-step verifikacijom od pre neki dan nisam siguran ali kontam da bi se moglo zabraniti menjanje lozinke bez verifikacije na email, u kom slucaju bi se gamesharing na PS4, ne otezao, nego u znacajnoj meri olaksao i posrednicima i korisnicima.

Radi se o prevaranti… Otkrio sam ga sa drugog broja… Istina, izbegavao je odgovore i govorio da je samo ja mogu izbrisati… Zatim je dao garanciju pola godine :slight_smile:
Na sve to sam ja njemu rekao da je prevarant i da ga traze ljudi, na sta je on potvrdio da se igrica dobija samo pola godine, jer je rekao da za te pare nema sanse da dobijes igricu… I da ljudi odigraju za pola godine dovoljno… Kretencina mi je digao zivac, i uspeo sam mu naci adresu, tako da mi malo fali da odem i da ga prebijem!

Radi se o pik nalogu “darsh” i njegov broj je +38763916535

Ako ga neko poznaje nek ga obavesti da dva puta zakljuca kuci :joy:
Istrazujem jos neke sumnjive profile :slight_smile:
Mrzim prevarante i uradicu sve da im se vrati!

Jesi, ali nisi bio siguran… Mislio sam da nije jedan od njih… A pozitivne komentare (utiske) dobija tako sto ljudi skinu igru i radi, ostave dojam da je ok sve i kasnije to ne mogu prepraviti, jer na piku mozes napisati 1 dojam za 1 artikl koji kupis :slight_smile: