Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Sad se pominje i nastavak RDR-a pod nazivom Red Dead Retribution. Flaneri koji su se pojavili navode novembar kao datum izlaska igre.

Mozda je fake a mozda i nije, nemoguce da odjednom nastane toliko price oko RDRa bez razloga. Vidjecemo sjutra.

Da li je moguce koristiti na ps4 gitare koje sam kupio za xo?

Nastavak 100%, i uz preorder RDR remaster, kao sto si rekao u predhodnim postovima. I moje nagadanjeā€¦

Da ako bude 100-120$ novi nastavak + remaster. Ali za djabe(uz obican preorder) novog nastavka, dobiti remaster, deluje mi nekako previse. Btw. videt cemo sjutraā€¦

Profitirat ce Sony zestoko sa remasteromā€¦ Zasto? XO ima preko BC opciju za RDR, Ps4 nema, PC nema. Remaster ce kupiti vecina ljudi (citaj PCMR) koji ga nisu stigli odigrati jer nisu imali konzole, Ps4 korisnici.

$$$ profit $$$

Mozda bude nesto poput CoD Legacy Editiona.

Btw ocekuj da uskoro dobijes refund za GT, vidjeh sad vijest da su poceli da vracaju novac

Tako da, ali bas za djabe da dobijes uz preorder, malo mi je previse :slight_smile:

Odlicno. Ali si siguran da je to za US PSN? Da nije za EU PSN, posto sam bas sada pogledao i dalje stoji igra za preorder-ovati na US. Na koji nacin vracaju, uplacuju na akaunt ili salju neki kod na meil? Ako uplacuju na akaunt, morat cu onda preorderovati jos neku igru posto mi je trenutno wallet preko120$ i ako mi dodaju tih 60$ to ce biti preko 180$, tacnije prelaziti ce mi max limit od 150$, posto mozes imati u walletu samo 150$. Mozes dati link di si to vidjeo.

Izvolā€™te :slight_smile:

http://www.eurogamer.net/articles/2016-09-06-sony-is-seemingly-refunding-gran-turismo-sport-pre-orders

1 Like

[quote=ā€œS.T.A.L.K.E.R, post:1164, topic:9276, full:trueā€]
Sad se pominje i nastavak RDR-a pod nazivom Red Dead Retribution. Flaneri koji su se pojavili navode novembar kao datum izlaska igre.

[/quote]Bilo bi odlicno da izadje u novembru, taman da mi refundiraju pare za GT Sport i uzmem novi RDR :slight_smile:

Ma da mi nekako zvuci pre dobro, da bi bilo istinito, novi RDR u novembru :heart_eyes: .

EeSredinom novembra izlazi zlatni kontroler. Me like it.

1 Like

Ps4 kontroleri su jako neinventivni, samo se razlikuju po boji.

jos uvek nema 4.0 updatea,a bogami ni Fifa 17 demoaā€¦

Pojavio se 4.0 update jos oko 8 ujutro.

meni je uk region,pojavio se oko 11;00 kod meneā€¦

update stigao demo fife jos ne :smiley:

Cisto o tom Sony ā€œboguā€, firma koja ima toliko milijona korisnika a nema chat podrsku, tacnije po drugi dan im ne radi chat, ko zna koliko dana jos pre ta dva ne radi, sta reciā€¦:joy:

Secam se kada sam trebao nesto vezano za XO i Live, zvao sam ih telefonski i chatom, odmah smo sve resili, ljudi koji rade tamo su maksimalno korektni, nisam mogao verovati, ne pustaju te ca dok se stvar 100% ne resi, a ako je u toku neko cekanje izvinjavaju ti se po 100x u minutu.

MS ima najbolju podrsku, na svetskom nivou. Neverovatno su ljubazni, prosto ti je zadovoljstvo da ih kontaktiras. Mnogo fini neki ljudi.

1 Like

Ovo su mi danas nabavili u Nemačkoj bila akcija u Gamestop.de, za 279ā‚¬ā€¦ Jedina negativna stvar joÅ” je tamo čekam da mi to stigneā€¦heheheā€¦happy happyā€¦

1 Like

To je kul akcija, sa solidnim igrama. Uživaj u konzoli kad ti stigne.