Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Heh, solidnim. Najbolje igre prosle i ove generacije. :smiley:

Super je deal. Neverovatno sta se danas moze kupiti za ā€œmale pareā€. PS4 je jos uvek zver. Kada vidim koliko ljudi para daju za glupostiā€¦

Imam solidno jak Pc ali ps4 sam kupio čisto za exkluziveā€¦

Za tako dobru ponudu vredi sačekati malo(koliko god to bilo tesko ) :smiley:
Neka te dugo sluzi uzivaj druze.

Znam da ima ovde moze se reci dosta ljudi ih Hrvatske, pa koga zanima T- com trenutno nudi slicno kao sto je Tele 2 pre godinu dana nudio uz mobitel na pretplatu. Znaci uz produljeni ugovor na dvije godine trio paketa(net,fixni tel, tv) + mobitel na pretplatu,

PS4 konzola 1 TB Jet Black C Chassic CUH - 1216 B + igra Uncharted 4 za smesnih 80 evra, samo takva prilika za one koji jos nemaju PS4 ili imaju XO a misle uzeti i PS4, evo tacnije to je ovaj paket:

Ispred nas ste u svemuā€¦ Ovde bi lopovi sebi klepili igru i dali Ps4 uz duplo veću pretplatu :smiley:

Sto je ā€œnaj goreā€ sada ce biti puni oglasi tih PS4 konzola i to za djabe. Isto tako je bilo pre nekih godinu dana kada je izasao Star Wars Battlefront, neki drugi provajder(ISP) je nudio uz mobitel na pretplatu na dve godine, ovaj bundle

to koji god oglas si otvorio za PS4 samo si na te bundle-ove naletio, i to prakticki za djabe, po 250e su ljudi prodavali a bio je preko 400 evra nov, posto sta ce im dva PS4, a dobili su ga za djabe, samo produzili dalje ugovor.

EDIT:
Zasto kazem da je ā€œnaj goreā€, posto ce pasti masovno cena PS4 konzola u oglasima, bas sada kada izlazi PS4 Pro.

Pozdrav drustvo.
Vjerovatno ste o ovome svemu pricali ali meni neke stvari nisu jasne koliko god da citam, molim nekog ko ima volje da mi ukratko objasni, presli smo s xboxone na ps4 i hrpa pitanja je tu!
Imamo ps4 2 digitalne igrice, susjed ima ps4 s hrpom igrica i ps+ , na nasu konzolu smo dodali njegov acaunt kao primarni, a svoj acaunt na njegovoj konzoli isto postavili kao primarni, dobili smo dijeljenje svih igrica i mi imamo jos i njegov ps+. To odlicno radi.
Pitanje je da li ja mogu dodati jos kojeg ili jednog drugog prijatelja na svoju konzolu pa da dobijem i njegove igre, a on moje!? Kako to funkcionira!?
Sta se desava ako kupim jeftino igre kao drugi nalog, gost i dodam ih, da li ce mi onda raditi i dal ce raditi mom frendu s kojim sam na pocetku price upario konzole!?
Procitao sam da se digitalne igrice isto mogu prodavati, kako se to radi? Primjer kupio sam fifu16 i sad bi je htio dati ili prodati nekome!?
sigurno zelim izvuci max iz same konzole, da bude sto jeftinije, zato vas trebam!
lp

@asvezica1
Mala pomoc iz mog iskustva, ako gresim neka drugi dodaju i isprave odgovore.

  1. Pitanje je da li ja mogu dodati jos kojeg ili jednog drugog prijatelja na svoju konzolu pa da dobijem i njegove igre, a on moje!? Kako to funkcionira!? - nazalost nije moguce uparivanje vise naloga, max je 2 naloga i to kao sto je sada uradjeno na vasim konzolama. Dodati 3-ci nalog u share nije moguce na nacin da se deli PS+ i igre sa PSN.
  2. Sta se desava ako kupim jeftino igre kao drugi nalog, gost i dodam ih, da li ce mi onda raditi i dal ce raditi mom frendu s kojim sam na pocetku price upario konzole!? - ovo funkcionise odlicno i nece biti nikakvih problema. Nazalost opet je ista prica, dodatni nalog moze s da postavis samo na jednu od konzola i da igras igru (nije bitno da li je nosioc ili guest). Kada jedan od vas zavrsi igru, preda drugom i to je to. Jedini nacin da igrate obojca igru u isto vreme je da koristite share play opciju, ali to ima ogranicenja (1h igre, pa ponovo pokretanje, dobar net, stalno prisustvo obojce da bi se obnavljao share play).
  3. Procitao sam da se digitalne igrice isto mogu prodavati, kako se to radi? Primjer kupio sam fifu16 i sad bi je htio dati ili prodati nekome!? - najbolji nacin je na forumu razmena igara. izmaju sva objasnjenja tamo, ali ukratko, samo treba obrisati nalog (ako je nosioc, onda i deaktivrati isti), obrisati igru i proslediti podatke sledecem korisnku.

Nadam se da sam pomogao.
Pozdrav

1 Like

Nema veze sa PS4 ali naj slicnija tema di bi ovo postavio.

Mi matori se dobro secamo snezne planine, napada vukova i ulaska u pecinu. Nije se bas Lara nesto ni promenila iz tog dobaā€¦tj nije ostarilaā€¦

Sad bas igram Mafia-u 3 i iskoci mi notifikacija, da su mi vracene pare za GT: Sport pre-order. Ko bi rekao da ce mi Sony refundirati pare , pogotovo jer ih nisam niti uspeo dobiti u vezi toga(jer im chat uopce ne radi za EU). Izgleda da im je proradila savest. Vec sam i zaboravio na to, ocito i za Sony postoji ā€œprvi putā€ .

Lijepo je to cut!

Ali si dobio kao currency na nalogu?

Yup, kupio sam preko store-a(tacnije nadopunio PSN wallet - kodovima), i tamo su mi i vratili, di je i bilo :slight_smile: . E sada ne znam kako je sa onima iz US sto su kupili sa karticamaā€¦

Verujem da su i oni dobili pare nazad u istom obliku kao i ti. Ne verujem da su im vracali pare na kartice.
Vratili im pare, ali su te pare ipak ostale u vlasnistvu Sonya

To i ja mislimā€¦

Ko bi rekao, iz cista miraā€¦od jednom im duvnulo, da vrate, izgleda da se ipak sprema smak sveta :smiley: .

EDIT:
Meni je dosla obavest di je pisalo da je preorder otkazan(niti radi cega, niti nista, jer verovatno znaju da su ljudi upoznati da je igra odgodjena) i da su mi vracene pare na PSN racun. Ili ako zelim da stisnem X i da ponovno preorder- ujem igru. Posto oni za razliku od EU Store-a nisu makli igru iz PSN ponude, igra i dalje stoji na US PSN za preorderā€¦

PS4 Slim u Nemackom MediaMarkt-u 199 ā‚¬, može se naručiti i preko e-bay -a, ko ima priliku stvarno je povoljno.

1 Like

Stvarno odlicna ponudaā€¦ Imas li negde link od tog sa ebaya?

Oh, ovo je iz Saturna, mozda sam pogresio, ali cini mi se da sam jutros video i u MediaMarktu.
Edit: evo nadjoh u oba je snizenje:

Za one koji imaju ps4, Fifa 17 na amazonu je 40$ :slight_smile: