Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Čestitke :wink:

Zar još izlazi Reboot? Pa prije neki dan sam bio u ZG, nigdje ga našao nisam :neutral_face:

1 Like

Hvala drug :wink:, 10-og bi mi trebao stici, jer uvek salju dan ranije tako da…(barem je tako bilo kada sam preko njih uzimao igre u preorderu), kada stigne bacim fotku.

Da izlazi jos. Pre 3 meseca mu je bila 20-ta godisnjica, a novi broj je izasao pre neki dan, tacnije pocetkom meseca. Da tesko se nadje posto se bas brzo rasproda :slight_smile: , stvarno jako kvalitetan casopis sa preko 100 stranica. Inace ovo ti je sluzbena stranica Reboot-a: http://reboot.hr/

1 Like

Nema na čemu :slight_smile:

Pratim ga još od kad se zvao “Next-Level”, kada je davne 2009-te i prije dolazio još u BiH. Prestao se prodavat ovde prije par godina. Šteta, dobar časopis. Imam minimalno 30-tak brojeva…

Cestitam, nek je sa srecom da te lepo sluzi :smiley:
I ako imas bf1 a ne mrzi te, da slikas uporedo na obe konzole igru, zivo me zanima kako izgleda na pro :slight_smile:

1 Like

Jel zna neko kako ce da radi prebacivanje sejvova sa PS4 na Pro, za guest naloge (za koji naravno nije aktiviran PS+ i cloud save)?

Moralo bi da bude sve isto kao i za nosioc naloge. Po tutorijalu koji sam nasao youtube (10-tak postova pre ovog), kopira se cela konzola sa svim nalozima. Samo odaberes sve naloge i stikliras ih, tako da se sve informaicije prenesu na novu konzolu.

Imas i alternativni put, a to je koriscenje USB-a, udjes na guest nalog, izaberes save za odredjenu igru i copy na USB, napravis nalog na novoj konzoli, pokrenes igru na novoj konzoli i posle samo prepopiras save sa USB-a.

Mislim da je elegantnije prekopirati celu konzolu i ne razmisljati i zonglirati sa svim podacima.

1 Like

E sd pala mi je jedna ideja na pamet. Sta ako je neko kupio drugu konzolu i hoce da na obe ima iste igre i naloge. Da li prilikom kopiranja osaju svi podaci i na jednoj i na drugoj konzoli. Posebno me interesuje sta se desava sa PS+ i ostalim kupljenim stvarima.

Ako neko iskopa informaciju neka javi. Sa ovim bi se moglo napraviti da vise ljudi igra istu igru, narvno ne u isto vreme na istom nalogu, ali pod razlicitim nalozima, zaista ne vidim problem sto ne bi moglo da radi.
Jedino ako Sony ne radi zabrane i ne brise prvu konzolu sadrzaj prilikom kopiranja.

Radice, sve isto kao da si kupio drugi PS4. Nije bitno sto je PRO, isti je OS. Moze da radi u okviru gamesharing pravila i restrikcija.

Sta ste se “stisli” za par guest naloga i da ne rade…WTF, ali ne vidim razlog zasto ne bi radili.

Ja samo znam cim mi dodje PRO svo skidanje ide na novo, u 24h pun je HDD od 1TB…ma da ja 98% igara imam na svom glavnom nalogu.

Mislim da ce morati da se sve radi po pravilu share-a, a to znaci da mora da se sve brise sa prve konzole i prebaci na drugu. Ideja o tome da se sacuvaju nalozi na prvoj(staroj) konzoli ne pije vodu :frowning:

Ja sam se stiso za save, jer mi ne pada na pamet ponovo da gubim vreme da prelaizim ispocetka sve igre. Tako da sam bojim se “zaglavio” sa ovim guestovima, i sa PS4, dok ne predjem sve igre, ako ne postoji nacin da se prebace sejvovi, ali me je Zurule malo umirio.

Za to ti je najmanja briga, samo kopiras save na obicnu USB flesku. Menjao sam veci HDD na svom PS4, sve i save-ove i SS-ove sam prebacio na flesku pa na komp. Kasnije samo vratio nazad, sa kompa na flesku i na PS4. Stavio sam na komp jer mi je bio USB od 16GB a ja sam imao oko 40GB SS i save-ova, tacnije tri puta sam prebacivao, da sam imao veci USB od 40GB bi sve stavio na njega i kasnije vratio nazad.

1 Like

Ma nisam mislio konkretno na pare, ali dobro…zato sam i stavio “”.

Ne treba jer to niko nije ni pitao. Ocigledno je mislio na guest naloge, objektivno gledano uvek mozes i da ih prodas, i uzmes druge, jedino ima smisla pricati o izgubljenom vremenu.

1 Like

Onako usput…ko ima pokazuje…

Tvoji ?? Ako jesu svaka cast :wink:, kad pre dobio PRO.

EDIT:
Inace gledao sam preko Youtube-a jedan klip. Ovako stoji, PRO je siri od PS4 za 1.8 cm, deblji za 2mm i duzina ista.

ne nisu moji :laughing:, imaj samo jedan skroman PS4…heheh …ovo onako nabasao na netu pa doslo mi interesantno

1 Like

A post was merged into an existing topic: PS4 Pro predstavljen, 399$ izlazi 10.11.2016

Jos 2-3 ps-a 4 i prava sony piramida… :smiley:

Lepo lepo, zamenili su reklamu u ligi sampiona sa PS4 na PS4 Pro :slight_smile: :slight_smile: