Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Ja bi ga kupio da preðem par igara i prodam dalje :wink:

1 Like

Pretpostavljam da @padawan ceka Scorpio. Kao i ja 99% da cu ga uzeti, ali daleko je jos to…vise od godinu dana, jbg.

Pogledaj srpske polivnjake ps4 na kupujemprodajem.com da vidis sta se desava u tranziciji :-).

@M007P Koliko su im cene? U HR ga nadjes onaj prvi model bez problema za 130e, bagatela, samo sto ne pise, “samo nosi” :joy: .

EDIT:
Takodjer XO debeljko, isto tako reci za djabe ga nadjes,

210€ i preko :slight_smile:

Pa sta je od zlata :joy: , skupo je za stare modele od 2-3 godine.

1 Like

Nije od zlata nazalost nego tako je trziste , pod debelim znakom pitanja sta je kod nas problem.

2 Likes

Prodajem XO tik pred Scorpio i uzimam njega. U planu… Nažalost, ja i Sony nismo na “Ti” u zadnje vrijeme…

2 Likes

Narucen Pro za danas :slight_smile:

8 Likes

Ipak nisi izdrzao :grin:

Kontam da mi trenutno ne treba, ali da cu ga svakako uzeti pre ili kasnije, so what the hell…

Ok pitanje oko kupovine digitalnih kopija igre…Titanfall 2… imam Us account I igra košta 60$ koji je najbolji način kupiti vaučere od 50$ i 10$i nabaviti igru…amazon ako se može li preko G2A? Šta mi savetujete…?
Evropski Acount-i su veoma skupi, imam načina za nemački Ps store ali tu igra košta 70€…disk košta oko 52€ ali želim digitalni zbog sharing-a…unapred zahvalan…

Pod uslovom da imaš internet karticu, možeš na bilo kom sajtu, mada je Amazon imao neko novo pravilo, koje je sprečavalo neke da kupuju kodove sa našim karticama, ne sećam se šta je bilo, jer meni radi bez problema. Često vidim da ljudi uzimaju sa cdkeys.

Trenutno je svejedno odakle uzimaš kodove, jer nisu u toku neke posebne akcije. One će biti pri kraju ovog meseca, za Black Friday i Cyber Monday, pa posle oko katoličkog Božića.

znaci mogu se prijaviti na Amazon.com uclaniti se i sa kreditnom karticom iako je sa nasih prostora kupiti ih?

Nisam siguran, imam Amazon nalog skoro 5 godina, i mogu da kupujem, neki su rekli da novi nalozi ne mogu.

ok pokusacu … hvala …

Ti si sumnjao u njega da ce izdrzati…:smile: tacno znam kako mu je, tesko je izdrzati kada znas da postoji nesto sto je bolje .

Nego sta ti, mislim da ne treba pitati da li - nego kada kupujes ??

EDIT:
Kada smo kod Pro-a ne mogu nikako naci postavke za 5GHz WiFi, stoji mi na 2.4 GHz isto kao i na obicnom PS4 :confused:

To sam i mislio da je do rutera, kasnije cu zvati podrsku neka mi kazu password da mogu uci u postavke rutera da vidim.

Kupujem najverovatnije,samo sam imao par zadnjih meseci neke abnormalne(neplanirane) troskove tako da sam se malo oladio :grinning:

Eto im sada konzola za 399e. Bolje da su u startu stavili 599e, odmah imas u startu dovoljno snage u rezervi i lepse igre.