Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Ali da ona alva posle ne kenja da konzola lose radi :grinning_face_with_smiling_eyes:

Od juce zvanicno losije radi jer je izasla bolja. Doduse zanemarljivo. Nisi uopste pogresio sto si uzeo PS4. Za 200e ne postoji bolje bang-for-the-buck gaming resenje. Otprilike kao kada iphone 6 korisnik prelazi na 6s. Sve je isto, samo malo brze i glatkije.

Btw sta ces prvo da igras na PS4?

Gledam sada lik prodaje obicni PS4 ali onaj zadnji model C Chassic naravno sva oprema koja ide sa njim + vertikal stand(ne onaj obicni) nego onaj sa 3 USB-a koji ima i za punjenje kontrolera stand + 2 igre - Uncharted collection i Watch Dogs 2 i to nov zapakiran, za 180e sve u kompletu. Djabe , tako reci samo nova igra WD 2 vredi skoro pa pola cene :smile: , tacnije 50e.

A gde? U Srbiji ili…? Ovo je dzabe iskreno, nema ni kod amera :stuck_out_tongue:

Ne u srbiji.

U Hrvatskoj.

Da sam u Hrvatskoj kupio bih odmah 100% bez razmisljanja!

Ma ja bi isto radi igre(nova zapakirana Watch Dogs 2 ) 55e je igra nova, a njega bi prodao za istu cenu 180e(ma cak i 200e) sa svime osim te jedne igre naravno :slight_smile: . Ali lik nije hteo slat, samo za Zagreb - primopredaja, gledam prodao ga je, drugo da je samo konzola, uzeo PRO pa ga prodaje, stvarno za djabe ga je dao.

Na Base-u se moze preorder-ovati novi PS4 Razer kontroler, cena mu je 175e.

Evo “Klink” :

E drustvo da li je potrebno formirati bateriju na kontroleru. Nisam siguran da li sam prvi put napunio kontrolera do kraja pre nego sto sam iskljucio konzolu.

Ne treba.

Ako neko voli Zeldu, a ima PS4 i nece da kupuje Nintendo, evo jedne igre koja deluje kao prilicno doar klon iste:
Oceanhorn - Monster of Uncharted Seas

Evo citam sada glasine da ce The Last of Us 2 biti najavljen mnogo prije nego sto se ocekuje. Radi se o insajderskoj informaciji koju je objavio neki navodno pouzdani lik, “shinobi”. Vidim da je u proslosti pogadjao, tj davao tacne informacije.

Ako je Shinobi, onda bi verovao u to. Mada, ko zna, tako su svi verovali Verendusu na gafu, i to se lepo završilo :smiley:

1 Like

Do sad sta god je shinobi rekao na twitteru ili redditu, ispostavilo se kao 100% tacno.
Ono sto nama je datum izlaska igre a ne jos jedna najava.

Molim Vas za pomoć kada sam kreirao nalog stavio sa država da mi je Hrvatska jer nije bilo fuc…g Srbija. Da li će mi Playstation+ kartica raditi ako je kupim preko vas ili moram da resetujem konzolu na fabričko podešavanje i da ponovo kreiram nalog

Pa imas na svako kiosku od Tiska u HR za kupiti PS+ pretplatu za HR PSN. Takodjer su ti igre dosta jeftinije na HR nego na UK PSN. Sada su bas akcije idi pogledaj koja je razlika, po 15 funti su jeftinije igre na HR Store-u od UK. Ma da ti je naj bolje - naj jeftinije na US PSN-u. Samo sto imas puno manje akcija na US PSN, nego na EU PSN(UK, HR), ako ganjas akcije, tako da sa jedne strane dobivas a sa druge gubis.

Ima podjednako akcija na US kao i na UK PSN-u, cini mi se. :neutral_face:

Nema, puno vise ih je na EU PSN. Na EU su non stop akcije a toga nema stalno na US PSN. Svaku nedelju jedna nova igra je na akciji na EU evo vec godinu-dve unazad, a i da ne govorim da su i sada bolje ponude za Black Friday…Evo recimo WD 2 tek je izasao a vec na UK PSN na akciji, na HR PSN za 40 - 50% na akcija, dok na US niti traga jos. Jbg. ali je razlika sto je na EU PSN skuplji, ne sada kada je na akciji, nego opcenito po normalnoj ceni.

Sta ja znam, od kada je funta oslabila, a $ ojacao, treba to preracunati, vise nisam siguran sta se vise isplati.