Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Igrao na ps3, zato i pitam vrijedi li ponavljati. Trenutno 10$ na psn, poprilicno povoljno.

Igrao ga je moj drug dok sam ja gledao… Ne izgleda lose, ali mi je on rekao da se razocarao… Kaze da je sve na isti fazon i da je dosadno… Nije bio bas odusevljen pa je nakon 2 sata igranja prodao igru :slight_smile:

On ti je svako malo malo pa na popustu za 10$.
Inace ja sam ga uzeo kada je izasao na disku cisto da ga imam u kolekciji, Probao i ugasio - stavio na cekanje…

Gluho bilo “remastera”…

Предатор купи Deluxe edition ,не игра,а касније мења за goty edition :grin:

http://www.pcgamesupply.com/special_promotion/

Flash sale. 10$ košta 7$. Možda nekom treba.

2 Likes

Ograniceno ja samo jednu kupovinu.

Kada istice ponuda? Pise mi expires in i prazan prostor

Expires in: 09:45:15

1 Like

Trenutno piše 9 hours 45 minutes.

Ne radi mi sajt uopste, ne ocitava nista. Ima li ps+ za mjesec dana mozda na akciji?

Nemaju uopšte od mesec dana u ponudi. US ima 12 meseci, dok UK ima 12 i 3 meseca, i ništa od toga nije na akciji.

1 Like

Trenutno je week 2 rasprodaje na psn. Je li zna neko je li ovo zadnja sedmica rasprodaje, ili ce biti week 3 i week 4?

Lako moguce da je zadnji, posto taman pada pred katolicki bozic(23. je kraj wek 2) a tada stave bozicne popuste
Inace na UK PSN imas(bar je bilo dve zadnje godine) posle nove godine Week 1 - week 4, znaci celi prvi mecec.

Ne znam da li da uzmem Until Dawn ili GoW3 Remastered. Until Dawn sam cuo da je dobar, ali ta narativna iskustva mi nikad nisu lezala, i bojim se da cu samo uraditi jedan veliki meh na sve to.

Ma da ako nisi igrao(najvise radi toga) Until Dawn mozda ti je bolje njega da uzmes. Ali lako moguce da se desi taj meh iz razloga sto pominjes…Ja sam presao prvi chapter i odustao, ne secam se sada vise tacno zasto sam odustao. Ma da ako ti se igra GOW 3 ne bi bilo lose da njega uzmes, a pogotovo ako ti se igra taj zanr, hack and slash, zanr koji je tako reci umreo sa ovom gen konzola…

EDIT:
Mene “cekaju” na disku(mozda se i vratim Until Dawn-u) :

GOW3 je jako lepo preradjen za PS4, upgrade u grafici je vise nego vidan i izgleda sjajno igra. Pitanje je samo da li covek voli ovakav tip igara ili ne. Ja sam zadovoljstvom obrnuo igru, iako mi ne lezi cisto udaranje po tasterima, vise sam poklonik souls igara.

Takodje nemogu d se slozim da ova generacija ima nesodtatak H&S igara. Dovoljno je reci Bloodborne i DS3, plus dolazi NIOH, i par drugih, dodamo jos LOTR Shadow Of Mordor, i jos ako uzmemo u obzir manje poznate igre sto su izlazile preko PSN u H&S fazonu sto 3D (Necropolis), sto 2D side scroling, plus dva remastera GOW3 i DMC, ima sta da se igra i da se zaboravi na bilo sta drugo. Vidi se da obozavam ovaj zanr :slight_smile:

Od ovog sto si nabrojao je samo GOW 3 i DMC hack and slash, tako da bi i dalje ostao pri tome da ih nema na ovoj generaciji.
Bloodborne, Dark Souls 3, Nioh i Shadow Of Mordor su akcioni RPG a ne H&S , cak Shadow Of Mordor nije niti RPG, vise akcijska avantura.

Pobrisan je sav offtopic, pa vas molim da se na dalje držite teme.

3 Likes

Nisam mozda u toku, posto nisam prelistao celu temu. Ali da li ste i vi od Sonija dobili 10$, tj kod na email koji povezete na svoj nalog. Ja kupio Until Down 9.99$, 50% popusta. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: