Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Kupi digitalni kod od 10$, redeem-ujes i kupis na nalogu.

1 Like

Znaci uzmem kod sa linka postavljenog gore (pcgamesupply), aktiviram ga na nalog i tako kupim. Superiska samo sto imam 8 eura na kartici i moram da odem do banke :dizzy_face:

Svejedno ti je, kod od 5$ nema kupiti. Banka lagano :slight_smile:

Kupljeno i kupljeno :grinning: jedino nisam ocekivao da je igra velika 30+ Gb.

Mozda na PS4 :slight_smile: . Dok na PRO-u u 4K rezoluciji je druga prica, prelepo izgleda, cak ima scena gde izgledala lepsa nego Ratchet za PS4.

Pa posto je jedna od prvih igara koja je izasla za PS4 ne ocekujem neki graficki bum. Bitno je da me zabavi a prema snimcima na YT upravo ce to da i uradi.

Takodje rekao sam da moram sve PS eksluzive da odigram makar ih izrentao, uzeo nosioca ili licno kupio tako da je odlicna prilika jer po raznim sajtovima trace finu cifru od 1500-2000 za nalog do 2500-3000 za disk verziju.

Po grafici moze, kao sto sam rekao kada je u pitanju 4K Knack na PRO ili Ratchet u 900 ili 1080p na PS4, Knack je u dosta scena lepsi. Ali ako uporedim Ratchet (4K PRO) ili Knack(4K PRO) onda stoji da se nemoze poreditiā€¦

Meni je igra vise nego dobra, a i veciniā€¦Ceka se nastavak :slight_smile: .

Ja cu vjerovatno za ovu rasprodaju uzeti Dark Cloud 2 i Rebel Galaxy.

Opet je aktuelna ona pcgamessupply promocija, i traje joÅ” 6 sati, taman za ovaj flash sale.

http://www.pcgamesupply.com/special_promotion/

1 Like

Kako kupujute na ovom pcgamessupply? Nece ni Visa, ni mastercard da mi prodju, inace mi na amazonu ova viza prolazi bez problema.

Ja sam uzeo preko PayPal-a.Nije bilo Fee-a sto je super a uvek mozes da uradis refund ako nesto krene naopako.

Ne vidim uopste da je ponudjen paypal. Nije bitno, hvala na odgovoru

Ovo mi je nelogicno jer PC Game supply nema opcije da se kupi preko paypala, a pritom, uvek kada sam bilo sta kupovao paypal je obracunavao fee (jedino ako je inicijalna cena vec prikazana sa fee-jem).

Btw uzasan je flesh sale, ali dobro.

Ja uzeo The Order 1886 za 4.99$

Stvarno nemam pojma.Prilikom checkout-a imao sam ponudjeno Paypal kao jedno i kartice kao drugu opciju.Uzeo sam opciju PP jer sam se vise puta opekao direktnim placanjem i kad je tamo na Paypal sajtu izbacio da je cena 10$ koliko je i na sajtu prosto sam se iznenadio.

@padawan ti i tvoje prizivanje neispravnog joypada :smiley:

Salim se. Skontao sam da mi R2 ne radi onako kako bi trebalo. Mislim, radi, ali se ponasa kao da nije pritisnut do kraja. Skontao sam to u Mafii 3. Gledam bogte ne mogu nijednu trku da dobijem. Upalim Driveclub, mucim se da skupim neke zvezdice i dobijam jedva ali sam to pripisao da kazemo mom nepoznavanju igre za sada. I onda kontam, udjem u opcije u Driveclubu, namestim gas na X, krenem i odeeeeee. Super je sto moze da se promeni button mapping, medjutim u Mafii ne mere.

Guglao malo po netu problem, i vidim da postoji neka silikonska gumica, koja se ili istrosi, ili se pomeri. A jako me mrzi da otvaram joy da vidim sta je. Kazem, R2 radi, napucavanje radi, problem je samo kada treba nesto u igri da postignes tako sto drzis R2 do panja, e tu failuje.

@M007P da nemas mozda tih gumica?

Je li se desilo nekome od vas da mu banuju ps4 konzolu ili IP adresu? Koji bi bio razlog za to?

Javlja mi se drug sinoc, kaze ne moze da se uloguje na psn. Istrazivali smo malo po internetu taj error koji mu izbacuje i izgleda da je do IP adrese nesto :smiley:

Prijavljivali su ljudi po internetu da su im zapale banovane ip adrese, pa su tražili od provajdera novu ip adresu, te im je to reŔilo problem. Možda bi to i njemu reŔilo problem.

A za konzolu, do sad nisam video da su nekom banovali samu konzolu.

1 Like

Tako sam i mislio, to sam mu i rekao u suŔtini. On se prepao da su mu banovali konzolu ili suspendovali account, ali valjda bi dobio mail u tom slučaju, plus niŔta neregularno nije radio. Najlogičnije mi je bilo da ima neke veze sa IP adresom, tako da je to to onda.

Zahvaljujem :slight_smile: