Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Pih, igra 4k kao tu ce se videti benefiti hdr-a i onda naprave ps4 slim bundle, mogli su ovo u neki pro bundle…

1 Like

Dobro i slim ima HDR :slight_smile: , za razliku od no slim PS4 sa vestackim “HDR-om”, tako da barem ce se videti benefiti HDR-a, nije los ovaj bundle…Ali ali ali, ono najbitnije 4K - PRO. Tako da BTW. slazem se.
Ma da verujem da ce biti PRO bundle Horizon-a, ako ne Bundle onda PRO i uz njega ce davati igru, sto ga dodje “dijole” skoro na isto.

Sony je bas rasturio sa PS4 ekskluzivama u poslednje vreme:

Last Guardian
Gravity Rush 2
RE 7 VR
Yakuza 0
Kingdom HEarts HD 2.8
Ni-Oh (februar)
Horizon: Zero Dawn (februar)

1 Like

Onimusha 3

Izvinjavam se ljudi… level high… htedoh reci "’ S H E N M U E 3 " !!!

1 Like

Jel trojka sa Renoom? to je bila odlicna igra

Secam se da je dvojka totalno promenila koncept Onimushe i nije mi se svidela, dok su mi kec i trojka bili fantasticni. Onaj poslednji deo, ne mogu da se setim kako se zvao, nazalost nisam presao jer sam prodao konzolu.

To bi bio fantastican remaster, crash bandicoot style. upakujes sve u jednu igru i udri. Nek malo dignu teksture, ja zadovoljan.

Dvojka je bila vise RPG, a ja u to vreme nije da nisam voleo RPG igre, nego nisam hteo RPG u Onimushi. Kontam da bi mi sada legla ko pleji jeger juce :smiley:

Ali taj trenutak vilice do poda, kad prvi put vidis PS2 konzolu i Onimushu 1. damn…Cini mi se da je kec bio launch title za dvojku. Zvali su je Onimusha “zamena za resident” :smiley:

ja sam dvojku uzeo negde 2004 godine, i posluzila me tokom celog studiranja. Ali lik u igraonici je ako se ne varam uzeo day1 dvojku, do tad smo blenuli u keca. I cekali da dodje, dosao, otpakovao, stavio keca u konzolu, i ono, nesvest :smiley:

Ja sam presao Onimushu 2 pre par meseci :grinning::grin:

Dok me nije izdala memorijska i sada ne mogu da igram svoj legendarni ps2

Setio sam se zasto mi nije legla dvojka. @pleja ispravi me ako gresim. Ako se dobro secam, igra je imala dosta backtrackinga, a uradjena je u stilu, ucita ti “ekran”,ima tri neprijatelja, ubijes ih, odes u drugi "ekran’ setis se da si zaboravio nesto, vratis se, a ova trojica opet tu. I smorilo me.

Upravo tako. Oduvek me je to uzasno iritiralo… Sva sreca pa vrlo lako mozes da protrcis, bez borbe.

Bitno da su zvuk kad se mac zabode u meso uzeli iz Samurai Shodowna :smiley:

Inace fun fact za mene i ps2. Kupio sam je 2004.godine za 50 eura. Polovnu, drugar koji je prodavao hardver imao nekog duznika, ovaj nije imao da mu vrati 50 eura pa mu dao konzolu. Kaze meni to ne treba ako hoces evo ti za 50 eura. Tri dana nisam spavao :smiley: Ispred tebe 5 igara a ne znas koju ces prvu. A sada, 15 igara a ne igra ti se nista.

Secanja na decacke dane , nooooooooooo!!! :grin:

Samurai Shodown na aparatima… Ninja… Zario sam i palio na aparatima. Uvek imao publiku. I uvek za kraj sa ninjom bacanje…

A ako si hteo easy mode, uzeo si onog debelog :D. Pravi igraci samo Hatori Hanzo :smiley:

Rodjendanski poklon. Uzmi crnu jer ce Sentry da te mrzi. :smiley:

Sa debelim samo se sagnes i "jaka ruka’’…probija blok. Naravno da nisam tako igrao. Oduvek sam igrao sa likovima koji imaju najbolja "bacanja’. Tekken -King. Street Fighter-Zangief. Samurai - Hanzo…KOF- Goro…
Profesore, hvala. Ti si bese iz Srbije, zemlje da prevrne…i da druga postane sudija…tu knezevi…f*uck…odose sive celije :grinning:
Sto da me mrzi? :grinning:

Anegdota, kada sam bio u srednjoj skoli… ortakinja na moru, upoznaje neke cool nabildovane likove…
"‘Cao, odakle si?’
"‘Iz Bg-a’.
"‘Koji deo?’
"‘KALUDJERICA!!’

Profesore, a da nema na karticama mozda mcboot program? Moja kartica radi, al sada mi treba mc boot da iskopiram sa druge kartice na moju

1 Like

Vazi profesore. Ja cu onda da ti “cipujem” karticu :smiley:

Hocemo negde na rakiju ili ces da mi posaljes aks-om? :grin:

Mislis iz Krnjace u Zaklopacu

Ajde ce da se vidimo ovih dana
Nadam se da to sto sam oko sjebao nece biti sok za tebe… Kao sto je bio slucaj u nekim…slucajevima…kada su bile u pitanju zene… :grinning:

Znam profesore, i moj Vuk je na raspustu. Dogovoreno!