Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Nije mi bas najjasnije po kojoj to logici je Ni-Oh 55 funti, jedina AAA igra na PS4 store-u koja nije 49 funti?

Sony i ostali umeju da povećavaju cene igara ako valuta oslabi. Možda je to u pitanju?

Hm, ako je oslabila valuta zasto se nije promenila cena za Mass Effect, Horizonā€¦ sve su 49 funti. Vidjao sam to i ranije mada dosta retko. Uglavnom, ispada jeftinije uzeti kod od 50 funti nego 60$, u tome je stos. Pre neki dan sam produzio plus za UK, kod na G2A kostao je samo 33e (plus paypal provizija evro ipo).

Ko zna? Mislim da je zbog toga Å”to su ME i Horizon dostupni od ranije za preorder, mada može biti da će samo ova igra biti skuplja. ViÅ”e se ne zna ko tu koga.

Ili da jednostavno kupis fizicku kopiju za 45 ā‚¬ na base.com :smiley:

Ma, ne. Sve su to nalozi za deljenje.

Paā€¦ ovo je iznenadjenje. PS3 igra, ali za PS4? Nisam to ocekivao, spominjao se i Gravity Rush remaster i jos stosta drugo.

Kompletna lista PS+ igara za februar:

[quote]ā€™'Hereā€™s the full line-up, available to download on 7th February:

LittleBigPlanet 3 (PS4)
Not a Hero (PS4)
Starwhal (PS3, Cross Buy with PS4)
Anna: Extended Edition (PS3)
Ninja Senki DX (PS Vita, Cross Buy with PS4)
TorqueL (PS Vita, Cross Buy with PS4)ā€™ā€™[/quote]

LBP3 i Not a Hero su po meni super igre, ostatak mogu slobodno da izbrisu, jer ako se i uzmu, mozda budu pogledane (prevashodno Starwhal jer je MP), a ne to sto bi bile igrane, kakav promasaj za ostatak igara.

Nioh mora da bude preko 9. Igra je prosto fantastika. Jedva cekam 08.02.
Malo opusteniji Souls sistem igara, takoreci priblizniji za siroke narodne mase.

Ja u ono malo demoa izginuh kao u sva tri DS-a :grinning:

Mnogo bolje igre za plus deli sony u aziji. Evo na Ŕta sam naiŔao na redditu:

I za februar:

1 Like

Da, ali Sony hoće da se probije u Aziji, a u EU su u popriličnom vođstvu, dok je u US rame uz rame sa XO. Da i ovde pokuÅ”avaju da se probiju i proÅ”ire tržiÅ”te, onda bi dobijali bolje igre. Tako je bilo u US na PS3 dok nisu izjednačili ponudu, te smo ga mi ispuÅ”ili za određene igre koje nikad nećemo dobiti preko Plusa.

Team Ninja i ā€œopustenijiā€ i ā€œza siroke narodne maseā€?

si siguran ? :smiley:

Ninja Gaiden Black, ill just leave this here

Sony je imao u PS3 eri interesantnu politiku da daje potpuno druge igre za PS3 i US. Isplatilo se imati 2 pretplate. Sada je svuda isto (Japanci imaju ok nesto malo bolje ali to je to), i sve je lose. Ali ne mogu bas previse da se zalim, imao sam 3 godine besplatan Plus (hvala Magic Masteru) i sada za 35e, produzio pre neki dan.

Cekā€™, tek u utorak je update igara? Znaci kogu sada uplatiti ps+ za Aziju i dobiti ove iz prethodnog mjeseca?

Da, možeŔ.

1 Like

Kako sad to ide za aziju? Iz koje zelje treba imati account Japan, Kina ili nesto drugo? Jel cena slicna kao za US,EU oko 10 dolara/eura?

Posto ni LBP 3 i Until Dawn nisam igrao a hocu i uzeo bi ili naloge ili nesto ovo mi dodje super. Takodje te igre mogu da igram na mom main US nalogu ako je taj nalog podesen kao primarni?

Dali mi moze neko reci kako moze neki mjesec da se uplati na usa, neki na aziju itd?

Meni barem tako deluje, posebno posle 2 demo-a koje sam odigrao :slight_smile:
Nisam imao nameru da smanjujem tezinu Nioh-a :slight_smile:

Ima par stvari koji ga cine dosta laksim u odnosu na souls igre:

  • protivnici imaju svoju skalu stamine koja se trosi, nije kao u solus igrama, malatarju dokle god zele.
  • skala samine igraca moze mnogo brze da se popuni, ako se na vreme pritisne R1, tako da naprimer moze da se vezu 3 udarca, u pravom trenutku R1 i eto pune skale nazad i idemo dalje. Ovo toliko olaksava stvari da nije normalno.
  • puske u igri su previse jake, ako ste pazljivi generalno mozete proci teze protivnike mnogo lakse, cannon skida ogromnu kolicinu energije, a ima prilican domet, ovo moraju da oslabe u punoj igri.
  • igrac ima na izboru specijalne poteze, koji prakticno unistavaju protivnika, kasno sam ih provalio u demo-u, ali u samoj igri bice zaista OP
  • najvaznija stvar je da kada se napuni skala za magiju (zivuljka zstinik), pusta se sila pri kojoj je udarac mnogo jaci, a pritom se ne gubi energija i nema stamnie koja se trosi. Na primer borbe sa bosovima su mnogo olaksane na ovaj nacin. Manji bosovi su cao, prakicno ne mogu da uzvrate udarac, a veliki na kraju sekcija, mozete da se igrate sa njima prvu polovinu njihovog zdravlja (izbegni i udari), a potom da iskoristite ovu mogucnost i ostane ima samo da dune vetar i da padnu.

Zbog svega ovoga sam rekao da je laksa igra od souls-a.