Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

@Akirise bas bi ti cucnuo ovakav kontroler :slight_smile:

Za djaba da mi ga daju, predomislio bi se da li bi ga uzeo. Malo reci da je ruzanā€¦




Cini mi se pre da je fan, to je nesto kao i ovaj RE 7, isto je gadan:



Nisam sumnjao da je fan, ima brdo tih fan kontrolera i konzola po netu, svakakvihā€¦Slazem se za RE 7 bas je gadan(isto je fan), ma da iskreno ne zna se koji je gadniji onaj gore ā€œIndiana Jonesā€ ili ovaj ā€œRE 7ā€.

Onaj gore je ā€œIndijanac Jonesā€.

Strava. Prvi deo je hidden gem, a ovaj deo će izgleda proći mnogo bolje. Izgleda da pecanje nije zajebalo reviewere ovaj put :smiley:

Au Severed za vitu, merkam je, bila je na popustu, tacno sam znao da ce biti free uskorošŸ˜€

Neces se pokajati, cak mislim da ces uzeti platinu sa uzivanjem. Preporucivao sam je ovde pet puta do sada, niko ziv da mi odgovori. Jedna od omiljenih igara prosle godine, ne samo na Viti nego uopste.

2 Likes

Odlicno ako je tako, ovo je taman prilika da upalim Vita-u nakon ne znam koliko meseci :slight_smile: . A i imam lepu kolekciju Vita igara koje cekaju redā€¦

A takodjer kada je PS+ ponuda u pitanju nisam igrao niti Tearaway a citam da je takodjer odlicna igra za PS4.

Ja stalno ostanem bez para kad je na akciji, ali sad obavezno uplaćujem Plus, samo za Severed. Ono malo Å”to sam video od igre me oduÅ”evilo, nisam hteo dublje da zalazim. Jedva čekam.

Tearaway je ok igra, ali nije za svakog. Na PS4 ima dodatnih stvari u odnosu na Vitu, ali neki tvrde da je deo magije nestao prelaskom na PS4.

[quote=ā€œdaemonkiller92, post:1649, topic:9276, full:trueā€]

Tearaway je ok igra, ali nije za svakog. Na PS4 ima dodatnih stvari u odnosu na Vitu, ali neki tvrde da je deo magije nestao prelaskom na PS4.
[/quote]Da bas sam citao da je navodno Tearaway na PS Vita-i bolji.

Ako sam pogresio premestite post gde treba ili obrisiteā€¦ Da li je za Vitu odradjen full hack, dakle sve igre pirate, bez ogranicenja? Ili ipak ne?

Nisam pratio scenu već par meseci, ali je bilo moguće igrati većinu igara koje zahtevaju 3.60 firmver. Što je većina do početka ove godine mislim.

Opet kvar na ps4ā€¦ Izgleda da se pojavljuje neki problem sa napajanjem. Mozda moze lako da se resi a mozda i neā€¦ Ostaje samo da cekam bata Mirkana da se oglasiā€¦

http://www.kupujemprodajem.com/Sony-PlayStation-4-2-Konzole-za-165-Evra-43525896-oglas.htm

Mene zanima kako se popravlja i da li se popravljaā€¦ Ako bata Mirko moze to relativno jednostavno da resiā€¦ ima ps4 sa takvim kvarom za 50e.

Ps4 je tako napravljen da se sam ugasi ako se pregreva. Ako je chip na njemu otisao od pregrevanja i konzola ga vidi kao ā€œpregrejanogā€ ne dozvoljava mu da se upali.

Obican reballing to moze da resi bez problema. Ako je kvar te prirode. Opet, trebalo bi otvoriti i videti sta je. Kako god, sveukupno konzola izadje 100 eura sa reballingom.

jebiga rrod nije prisutan u ovoj generaciji ,ali uvek moze da se desi da jedan bude neispravan.

Ja bi je onda kupio ako bi znao da moze da se uradi rebailing. Da ste bar jednu konzolu odradili ti ili bata Mirko i da to sljakaā€¦ ja bi kupio. To sad kao kad ste radili u startu rgh, pa ste jedva cekali da vam dodje konzola, da odradite i dzabe ako treba, samo da steknete praksu.

Eto ja cu vam poslati ps4 sa tim kvarom, odradite meni rebailing i ja vam necu naplatiti nista za praksu koju sticete :grinning:

Drugar radi reballing uz pomoc reballing masine. Radio je reballing od daljinskih upravljaca, preko laptopova do konzola. Masina kad uradi reballing onda je to kao fabricki. Nije da ga reklamiram, ali sve konzole koje su bil rrodovane a uradjen im je reballing na masini rade dan danas,ukljucujuci i moju trojku koja je ima YLOD, i kupio sam je a da nisam pogledao kakva je unutra. na kraju je ispalo da je bila grejana zilion puta, i ploca je vec bila nakrivljena. Drugar mi rekao, sanse su male da ce raditi, ali uradicemo reballing, pa cemo videti. evo tri godine dan danas ko da je nova.

Samo sto niko nije radio ps4, a mozda je uzrok kvara nesto deseto. A mozda i neā€¦ Treba probati sa jednom konzolomā€¦

Evo zovem drugara da ga pitam dal je imao PS4 na popravci. pa javljam.

@pleja

EDIT: evo zvao ga. Imao je par cetvorki na popravci, radio je reballing i sve konzole rade. Ali sve konzole kojima je radio reballing su se palile ali nisu bacale sliku ili nisu reagovale uopste itd. I kaze da tu reballing pomaze.

E sad za ove konzole, kaze macka u dzaku. Ako ima original nalepnicu, ili drugim recima ako nije otvarana, pa ajde da se covek i upusti u to. Ali ako je otvarana, postoji sansa da su pokusavali laicki da je poprave pa su kompletno sjebali cip.

Bottom line, kaze da se na to ne bacaju pare, jedino ako stvarno nije otvarana a i tu ne moze da garantuje da ce reballing da popravi ako je otislo nesto sto nema veze sa rebalingom.

Dakle kao sto rekoh, dok se ne otvori i ne vidi sta je, mrka kapa.

Hvala za info. Ja cu onda uzeti neki ps4 sa nalepnicom koji ne pali, pa cemo probati. Nek izadje konzola 100e , da radi, ja zadovoljan. Ne znam samo dal pomaze rebailing kad se upali pa ugasi ili kad ne pali uopsteā€¦jbgā€¦