Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

50 eura je reballing ako “prodje”. on uradi reballing, ako konzola radi, naplati, ako ne radi, ne naplati.

Pa super, tako sam i racunao, da izadje 100e. Sad cu ja da jurim takvu konzolu pa cemo da probamo…

Plus ona neispravna konzola od 50e se prodavala bez kontrolera i bez kablova, znaci samo “gola” konzola ako se dobro secam, sto bi ti izaslo sve skupa skoro pa 200e, ako racunamo 50e konzola, 50e popravak, 50e kontroler i blizu 50e, za HDMI, kabl za napajanje + kabl za punjenje kontrolera koji ne ide sa kontrolerom- Tako da nisam siguran da li ti se bas isplati to uzimati, i jos znas da je bila pokvarena. Radje se strpi ako nisi pri parama, da naleti nesto bolje…

1 Like

Što je najgore nezna se ni tačan uzrok kvara tako da je diskutabilan popravak a konačna cifra i ako proradi je ravna ispravnoj što je bolji deal

2 Likes

Jel se neko susretao sa bucnim HDDom? Naime to mi se desava i na PC kad ucitava nesto cuje se kao neko krljanje i to ne stalno. Ima te neke periode (verovatno kad ucitava u pozadini nesto) kada se cuje i ide mi na zivce jer je konzola bluzu mene pa je cujem.

Konzola stoji uspravno i nije ventilator ili citac znaci 100% je HDD u pitanju.

@pleja za te pare bolje kupiti polovan XO. Imaces i ea access i xbox games ili kako se vc zove taj novi program koji pokrecu…

To je sasvim normalno.Ne brini još dugo će da radi

Hvala svima na savetima. Mogao bi cak sebe nazvati i sony funboy-em jer su mi sony konzole pruzile gomilu nezaboravnih trenutaka i puno sati “terapije” za koju bi kod psihijatra morao da platim MNOGO para…

Plus u Srbiji ps4 scena mnogo jaca od XO, tj razmena funkcionise mnogo jednostavnije…
Ekskluzive ps4 mi takodje jace od XO (za moj ukus)… Al isplata skripi na poslu, nema kapara, avans, nista… Pareeeeeeeee bre, pareeeee!!!

Pa nek kupi PC :wink: :laughing:
Sve to stoji da su ps4 ekskluzive jace…ali uzmi u obzir i cenu koja u vecini slucajeva igra glavnu ulogu…a xbox ne mozes reci da je toliko los

Najjaci moj adut na strani konzola je bio:

""Pogledaj komp koji ces dobiti za te pare. Za pare koliko kosta konzola. Za ekvivalent ps4 grafike treba ti komp od 950 evra. Xbox one slim jeste jeftin, al posle za igre mogu da se slikam…

Za 600-650e se dobije komp koji na max settings tera recimo star wars battlefront na 140 fpsa…za ekvivalent ps4 grafike mozes sklopiti komp od 400e…koji ce i biti bolji od ps4…
O ekskluzivama ne zelim da raspravljam…jeste Sony ima sjajne, ali PC je koplje ispred…pocevsi od RTSa pa do MMORPGeva, modova i slicno…neuporedivo bolje. Piraterija takodje…denuvo razbijen…PC igre su uvek bile najjeftinije…
PC je neuporedivo bolji od konzole a ne i preterano skuplji.
Na stranu konzola ne mozes vise ni ekskluzive da pripojis, jer eto…sony ima PS Now…a xbox play anywhere program…
Vreme konzola je otislo…nemaju vise skoro pa nista za ponuditi…

Kad god neko spomene PC gaming, taj po ‘pravilu’ mora imati komp od 1000e plus…tzv budget konfigiracije mogu sve terati na 60 fpsa u zameni za manje detalja…sto je naravno bolje od konzola…

volim i ja konzole…ali ne mozes reci kako na xboxu nema sta da se igra…ako neko im bolji program za igre onda je to xbox…jeste…ps4 ima bolje ekskluzive…ali i to sve je stvar ukusa…ja se recimo ne bih nikad odrekao forze zarad uncharted/tlou i sl…

@pleja Pazi, uvek ti ostaje da se okrenes nasilju, kriminalu i podvodnistvu.

1 Like

@pleja Bobane covece, odgovorili su ti da ne uzimas to raskomadano parce ps4 bez icega, ti si i dalje bio zauzeo stav da uzmes. NE uzimaj rasparcane konzole , otvarane … “majstori” odmah rade rebaling glavnog chipa i ako nije to problem, ubiju je na kraju, rasparcaju je i povrate novac periferijom i hardom…
Ako te zanima nesto bolje cekaj povoljnu priliku na oglasima zovi u smanji cenu, tako ces dobiti ispravan uredjaj bez ulaganja i cimanja.

Preskocite overile PS4 konzole sa oglasa.

1 Like

Opa.

Izlaskom 4.50 izgleda da ce se moci deaktivirati primary account remotely :smiley:

Ovako je sada kad hocete da aktivirate Primary na nalogu koji je vec negde aktiviran

Ovo je sa 4.50 kad hocete da uradite isto.

1 Like

Nadam se danas navecer da ce izaci update, a najvise se veselim boost modu za pro :slight_smile: .

Plus mozes da menjas primary svaka 24 sata. Sto znaci ako ovo zazivi, baj baj preprodaja kradenih naloga za sitne pare :smiley:

Uf, ovo nikako ne valja za gamesharing. To znaci da ce guest moci da zezne nosioca na svakih 24h. Veliki problem.

Da li neko mozda vidi ovde neki dobar exploit za gamesharing?

Ma da ne vidim zasto bi ga zeznuo, ako se ne varam i do sada ga je mogao zeznuti guest da je hteo sa promenom akaunt passa. Po meni se gamesharing svodi na poverenje jedne i druge strane od samoga pocetka, i tako bi trebalo biti i sada.
Ma da ne znam bas tacno kako to ide jer se ne bavim gamesharingom, sto ne znaci da cu opet(kazem opet jer sam oko 3-4 meseca takodjer gamesherao igre) poceti…

Upravo tako