Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Odlican izbor :wink:

Just Cause 3 verujem da je dobra i zabavna igra (a tesko da bi je nabavio osim u ovako nekoj prilici) , a Assassinā€™s Creed 4 je zaista izvanredna igra , po meni maltene rame uz rame sa dvojkom (igrao sam je na X360) a nisam imao prilike da odigram i DLC sa Adevaleom kao protagonistom, pa eto svakako ce mi dobro doci :wink:

Biće zanimljivo kako se X1X bude približavao, davaće Sony joÅ” bolju ponudu :slight_smile:
Čekam da ubace već jednom PSVR igre, ali nikako da krenu.

Cek jel ide bas black flag sa freedom cry? Meni se cini da ide samo freedom cry sa adewale-om, posto je to na kraju izaslo i kao standalone igra

Da ovo je cini se to standalone izdanje.

Yup Freedom Cry je standalone izdanje za PS4, dok je za XO izasao kao DLC za AC 4: Black Flag.

Navalite ko nije do sad imao prilike, mislim da je 4 dana dovoljno da se predje cela. :smiley:

4 Likes

Pih treba ps+. Ako ga uplatim, skoro ista mi je cjena da kupim igru.

2 Likes

Koliko znam u trial periodu možeŔ da igraŔ samo prve dvije misije, bar je tako bilo za XONE, tako da su ti četiri dana i viŔe nego dovoljna.

2 posts were split to a new topic: Poskupio PS+

Sramota! PS store ucitava 100 godina. Cak i Friend listu nece da otvori. Da ne pricamo o dedicated serverima, koje je xbox 360 imao pre 10 godina a PS4 i dalje P2P!
Jel ovo samo za UK? Posto je US poskupeo prosle godine sa 50 na 60 dolara.

Edit: Napokon sam teska srca iskesirao 50 evra za novi DS4. Ovom starom, koji je inace launch model, izgleda crkla ona pločica. Izgleda da je neki senzor, ne radi mi gornji dpad. Onda posle nekog vremena proradi na krakto, pa opet ne. I kocka i trougao isto s vremena na vreme zakucaju i ne rade.
Otvarao, gledao da nije nesto sa gumom, ali bice da je ta ploca riknula.

Ovaj stari mozda i posluzi za neki coop koji ne zahteva mnogo dugmica :smiley:

Imas odvojeno demo verziju sa jednom celom misijom koji je free. Ovde pise full game trial za ps plus korisnike, pa kontam da je cela igra na ta 4 dana dok ne istekne. Jer zauzima 43gb, a demo je nekih 6gb.

Edit: inace igra kosta 15 dolara trenutno ko ima pretplatu.

Na kraju sam kupio ps+ I nastavio Doom. Nadam se da cu je ovaj put zavrsiti.
Odmah nakon nje cu I druge dvije ps+ igre, Until Dawn I Game of Thrones TTG

Mogu da potvrdim da je full verzija Doom-a u pitanju kada uzmete preko ps+. Trenutno zavrsio sestu misiju, I mogu reci da mi je drago sto sam se vratio igri, sada mi je stvarno odlicna, a da ne pricam kako je zabavna igra.

1 Like

PS Now bi mozda malo opravdao podizanje cene za pretplatu - koja je apsolutno neopravdana i pored ā€œbesplatnih igaraā€ i cinjenice da se moze nabaviti za 30-tak evra na G2A (pa ako jos podelite, ispada ne vise od 15-20e).

Ako ovo urade, cjena je apsolutno opravdana. Ali mi se cini da ce biti mrka kapa.

1 Like

Meni su ipak bile samo prve dve misije u igri, ja sam ocekivao celu jer je skidao 47gb, pa posle jos dodatnih 20 od prilike. Bas sam se smorio.

Izvinjavam se zbog duplog posta. Zanima me da li je neko uzimao igre sa ovog sajta. Video sam njihovu reklamu na KP.

http://gameshop.spacenet.rs/index.php?route=common/home

E bravo za sajt :wink:

Nego jel su ovo nove igre ili polovne ?

U svakom slucaju vidim cene su im bas pristupacne i definitivno bi valjalo nesto da se pazari :wink:

Ja mislim da su to nalozi