Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Ma jok, normalno je na Pro-u, svaki put kada se aktivira 4K mod. Od prvog dana, cim je izvadjen iz kutije.

Blizi se i taj datum…:slight_smile:

Potpisujem, ista stvar…

Btw. Nekako mi se cini da igre u 4K sada nakon ovog 5.50 updatea izgledaju lepse…

EDIT:

Verovatno ima veze sa ovim super-sampling mode-om…

Supersampling mod ne utice tebi ako imas 4k…on renderuje sliku u 4k i salje na 1080/1440p televizor/monitor…ti ako si u 4k neces videti razliku

1 Like

2 Likes

Strava izgleda!!!
No ubaci game objekte, fiziku i AI na istim i vec pocinjes downgrade :smiley:

Video sam ovo… “first-person interactive story, showcasing the capabilities of Unity 2018 for powering high-end visuals for game productions.” Ali ovo nije gameplay i nije renderovano u real time-u nazalost, dodje mu kao neki tech demo da pokaze sta novi Unity engine moze.

Mozda moze da prodje kao neki walking simulator, koji imaju minimum interakcije i AI-a. Mada verovatno mozemo tek u sledecoj generaciji ocekivati ovako nesto u produkciji, posle 2020.

Da nisu isli u 4K stranu, mozda bi eventalno mid-gen konzole vec mogle ovako nesto da izguraju (pre svega X). Zar ne bi radije ovo igrali nego stare 4K portove?

No mislim da je nekako problem i do developera jer se ovako jedan mocan engine koristi za Assasins Creedove i indie naslove…

Ovo je verovatno samo demo koji pokazuje mogućnosti engina. Tako su izbacili i onaj Adam serijal koji se na kraju pretvorio samo u epizodni YouTube show.

1 Like

Pa upravo to, I definitivno bih se zadovoljio da je ovakva grafika bez 4k, nek je i u stabilnih 30 fps-a, ali bolje da su ovome tezili od starta umesto sto su ganjali vecu rezoluciju.

1 Like

RETRO PS4 PRO UNBOXING - Playstation 2 Edition!

1 Like

Jel probao neko Hidden Agenda? Kako mu se cini?

@lesa Vrh.

1 Like

A ti uzeo X, umesto Pro + 4K HDR…

    • Sala naravno :wink: , Btw. verujem da je daleko od toga da si nezadovoljan sa X-om

Znam…zato sam ti i stavio ispod spoiler tag.

Mogu da kazem samo svaka cast Guerrilla Games-u na brdo detalja u Horizonu. Stvarno im skidam kapu za sve.

Pojedini timovi ne mogu da naprave obicne otiske u snegu, a guerrilla ode 5 koraka dalje i napravi deformaciju snega i za oruzje koje skinete sa masina.

Stvarno “Hats Off”.

2 Likes

Uf jeste.

Za ovaj Concrete Genie nisam ni cuo, deluje interesantno.

Ja bi rekao da ova generacija jos nije ni dostigla svoj vrhunac , a da je kraj generacije jos daleko,ali svakako su fine PS+ponude u poslednje vreme :wink:

1 Like

Ehhh…da je ps4 i pro zagarantovan da traje jos 2 god mi smo svi u extra dobitku…

Pa trajace minimum 2 god