Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Meni se to desavalo samo u Witcheru 3 i u RE7, samo kad krenem pravcem “severo-istocnim”, lik u igri dalje nastavlja sam sve dok ima prostora za kretanje. Ni u jednoj drugoj igri na Ps4 mi se to nije desilo, zbog toga sam morao da kupim RE7 za Xbox1.

Dve godine sigurno, pa nije izašlo deset krštenih igara za ovu platformu, gde nova iteracija da izađe…

1 Like

Da , a s obzirom da je gomila vrhunskih igara najavljena tek za ovu i sledecu godinu , nema sanse da ce odmah nakon toga da najave sledecu generaciju.

80 posto igara su remasteri.
Ps5 bi mogao da nauci od microsofta da bude backward kompatibilan.
Posto su im tu pokazali ko je tata, takav crni PS NOW i muzenje.

1 Like

Utvrdjeno je da su oba analoga zviznula. Ciscenje je pomoglo ali tebaju da se menjaju.

Ti topis dzojstike :grinning:, moj i nov iz kutije ne bi video razliku.

1 Like

Pa em su analozi losiji nego u prethodnoj generaciji emm igra za celu igraonicu, prsti rade ko singerica i joy pregoreo :smiley:

2 Likes

Ako nam se slucajno to desi. Jel i dalje repariras dzojeve ? :grinning:

Izvinjavam se zbog kasnog odgovora :slight_smile: mislim da imam jos analoga za ps4 :slight_smile:

2 Likes

@^^ odlicno je znati :grinning:

Don’t have second controller? No problem, here is the fix :sunglasses::sunglasses: i mogu da vam kazem da super radi.

Je l’ moze neko da mi kaze ko se razume: ako na konzoli imam us nalog sa kog igram i imam ps plus na njemu, i napravim uk nalog da mogu da kupujem igre u slucaju boljih popusta na store-u, da li taj ps plus vazi i za taj uk nalog?

Ako taj US nalog ne deliš onda on mora biti primarni nalog na konzoli…svi ostali user/nalozi koristice igre i ps+ sa toga naloga…

1 Like

Vazi. Vazi ti za svaki primarni nalog na toj konzoli…

1 Like

Koja je ovo igra?

A Way Out

Ja uzimam PS4 ovih dana, moj brat ima UK nalog, ako ja napravim US na svojoj konzoli moze li on da mi sharuje? Pretpostavljam da moze tako da funkcionise, mada ipak da pitam.

Moze. Postavis njegov UK nalog kao “nosilac” na svojoj konzoli, i igras sa svog US sve sto je kupljeno na UK nalogu. Pitace te vec u samom postupku pravljenja naloga da li zelis da ga aktiviras na svojoj konzoli. Sve vreme drugar ce moci da igra iste igre ali iskljucivo sa tog UK naloga jer je on tada zapravo “guest” sa svojim nalogom na sopstvenoj konzoli. Nije to bas idealna situacija za njega, jer nece moci da igra nista ako nema internet, na primer, i jos neke manje zezancije ce imati, ali manji je trosak… Isto to uradite i sa tvojim nalogom, na njegovoj konzoli. Nesto kupujte na US, nesto na UK, u zavisnosti od toga kakve su cene, preko gift kartica.

1 Like

A je li moguce da na njegovoj konzoli bude primarni nalog a meni da su uskracene te stvari tipa offline igra) jer glupo bi bilo da on “ispasta” a realno sam je uzeo taj PS Plus.

Ne, jedino da menjate accounte, ti njemunda das svoj US a on tebi njegov UK.

Uzeo ps4 pro, i odmah ne mogu da se konektujem na psn lol

UK account radi, US alt koji sam sad napravio takodje radi, ali main na kojem mi je ps+ ne radi.

Moguće da psn ima nekih problema, ali ovo je baš čudno.