Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

U tome je problem, mora isti nalog za remote play i na viti i na ps4. Zato je taktika logoff nalog sa vite se igra, wifi se pali samo za remote play i za download igara.
Sync trofeja se ne radi, i treba da si miran.

Postoji elegantno rešenje, ali nije jeftino.
Uzmeš drugu karticu za PS Vitu i na njoj napraviš dodatni nalog koji će ti služiti samo za offline igranje i ako i popiješ ban taj nalog ti nije bitan.
A svoj osnovni nalog stavi na legala karticu i igraj se remote koliko ti duša želi.
U zavisnosti šta želiš ubacuješ odredjenu karticu i peglaš.

Jedina nedoumica sa ovim je da li banuju konzolu ili samo nalog. Ali opet, ako ne budeš izletao sa drugim (hack-ovanim) nalogom na net, nema ni straha da će te provaliti, osim ako se ne zapisuje negde u internu memoriju PS VIta šta si igrao od igara.

1 Like

Posto je vec hakovana, imam onu karticu gde moze da se stavi SD kartica i da funkcionise tako.
Jel moze onda hakovan akaunt na SD kartici, a pravi na sony kartici?

Nisam stručnjak za hakovanje, ali pretpostavljam da je to i ideja bila prilikom stvaranja hack-a. Bilo bi ekstremno glupo da se sa hackom gubi mogućnost da koristiš sony kartice i da izlažiš online. Mislim da je u ovom slučaju ostavljena mogućnost da biraš šta želiš u zavisnoti od kartice koju koristiš.

Edit: Proveri za svaki slučaj sa čovekom koji ti je radio hack koja su iskustva.

Kakva je ovo igra bila, savršenstvo. I soundtrack odličan.
Guns N’ Roses, Paradise City, Rock :sunglasses:

Ne znam kako ti je mogla biti savsrenstvo posle trojke i Revenge-a ali dobro. To each his own. :smiley:

2 Likes

Moša :grinning: Nisam igrao trojku i Revenge.

Jedno pitanje, posto nemam pojma politiku Sony-a i banovanje.

Henkaku Vita ima sada svoj profil koji je kod nje primarni, ako ubacim taj profil i na ps4 onda rizikujem ban i PS4 ili samo akaunta ? oO
Hteo sam da igram sa novim akauntom remote play igre sa PS4, sve na sta sam ja naisao jeste vezano za ban IP adrese na PS viti, za ps4 nisam jos uvek naisao informaciju da moze da sledi ban.

Imas dve vrste bana kao sto verovatno znas. Ban accounta i ban konzole. A moze bit i jedno i drugo. Sve je do Sony-ja. Naravno nisu u obavezi da te obaveste. Ja bi za Vitu napravio poseban acc, zlu ne trebalo.

I jesam, ovaj bodibiber je samo za Vitu. A remote play mogu samo ako isti tsj nalog ubacim i u ps4.:thinking:

Ima jedna zemlja u svetu koja je gora od nas. Evo clanka dole ali ga drzite dalje od nasih prodavaca da ne dobiju sulude ideje.

Ps4 je kad je izasao bio 1850usd? Pa ovi su nadmašili čak i nas Srbe :grinning:

Leak za februar. Videcemo da li je tacno.

4 Likes

Ako je istina ovo je super sto se mene tice.

Au moracu da uplatim ps+ makar za 1 mesec onda

Kako stoji PS4 sa deljenjem save fajlova? Jel moguce uzeti neciji save i ubaciti kod sebe na konzolu ili nabosti neki na netu?

Da znam posto sam uzeo Horizon Zero Dawn + DLC, a konjina obrisao sam moj 100% save i mrzi me iskreno da opet prelezim i levelujem da bi mogao DLC da odigram.

Nije moguce ubaciti tudji save…

Izgleda da leak za PS+ od februara nije tačan. ali zato je Sony iskoristio to za VELIKI bezobrazluk barem po mom mišljenju.

Far Cry 4 je free ali samo ako se prvi put napravi PS+ pretplata. Što znači da ja ako je plaćam već godinama, nisam u mogućnsti da imam iste uslove. Nije da me je preterano briga, jer sam odgrao igru, ali smatram da nije uredu na ovakav način privlačiti ljude. Mislim da je više negativna, nego pozitivna ideja uraditi ovako nešto. Bolje da su za nove korisnike dali upola jeftiniji PS+, pa ipak stavili Far Cry 4 za igru.

4 Likes

Za DS2 mi je baš žao što nije istina. Spucao sam u nju toliko sati da je to strašno i opet bi obrnuo još jedan krug :slight_smile:

Mislim da sam stao na nekom NG+??? sa strenght likom, tako da bi mi ovo super došlo da opletem ponovo po poznatom krajoliku :smiley:

2 Likes