Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Ja igrao na 360, bilo bi lepo sada na 60 fps.

Zato cekam i DS1 remaster , jedini koji nisam presao do kraja.

Znao sam za SoC. Videlo se jos iz trejlera da neverovatno dobro izgleda. Ako ovako nastave popravice generalno raspolozenje prema remasterima.

PS plus shema je klasicna korporativna svinjarija za privlacenje novih korisnika. Ali iskupice se sa Dark Souls 2 i generalno ponuda je dobra u poslednje vreme + sto daju i VR igre.

2 Likes

Sa dlc da menjas donji ves. Bilo bi popularno u japanu. :grin:

1 Like

DS2 je odlično uradjen, plovi na PS4 i izgleda vrlo lepo.
DS1 remaster će se igrati samo tako, još ako bude uradjen po istom principu kao SoC, eto radosti :slight_smile:

Ljudi jedno pitanje u vezi ps naloga. Jel moram da napravim jos jedan nalog da ne bih imao nekih problema sa svojim primarnim akauntom kad kupujem i aktiviram one ps plus kartice preko treceg lica?
Ili mogu to bez problema raditi sa svog naloga?

Da na to mislim, da uzmem pl plus i mozda nekad neku igru. Znaci ne mogu dobiti nikakav ban na nalogu i to?

Stvarno bi bilo zabavno videti da je neko banova zato što je kupio + ili igru… :smiley: Sreća pa nisu obavezni da obrazlažu banove, to bi baš bila komedija :smiley:

razumem ja tvoj smeh,ali da sam znao verovatno ne bih ni pitao

1 Like
3 Likes

Ljudi jeste li imali problema sa kamerom u igrama? Naime ovo je vec druga igra gde mi kamera luduje tj. konstantno vuce u levu stranu. Prva je bila Firewatch gde sam mislio da tripujem, ali evo ga ponovo u Horizon Zero Dawn. Potpuno ista prica.

Kada stojim mirujem sve je super nikakav problem ali cim pocnem da se krecem kamera automatski krece da vuce u levu stranu. Probao sam da resetujem DS4 i da ga ponovo uparim ali mi neda da ga obrisem iz liste. Stiskao sam ono dugmence iza ali nista nije pomoglo, automatski da pronalazi cim se upali dzoj.

Jedino sto sam primetio je da je pecurka desnog sticka (odgovorna za kameru) slobodnija nego leva tj mogu da je izvucem na gore dok leva nece da mrdne.

Probao sam da vidim kako sve to stoji preko DS4Windows i tu sve pokacuje ok da su centru i ne mrdaju.

Moram da vidim da testiram neke igre na PC i na konzoli da vidim hoce li se to i dalje nastaviti, pa da preduzimam nesto. Jer ovako igranje je grozno. Taman naciljam neprijatelja, kamera se izmakne ili dok trcim samo od jednom gledam Aloy sa boka.

Sto je najgore dobro i izgledaju… Cak odlicno. Samo ce biti skupe, ako uopste dospeju na nase trziste, sto cisto sumnjam :frowning:

the shoe’s batteries aren’t replaceable and have a lifespan of around 150 hours.

U fortnite mi se desi nekad u Battlebusu da se pomera…sad nisam siguran na koju stranu, al cim iskocim sve cool
Da li se negde parike te mogu h Srbiji kupiti? Vidim da su limited edition, ali moram da ih imam

Do dzoja je izgleda jer se ista stvar dogadja i u Witcheru 3 na PC-ju. Jos mi ostaje da probam nesto na PS4, a to nastaje problem jer sem Rayman-a nemam nista gde bi mogao da testiram.

Takodje kako Witcher dobro izgleda na 40", prosto ne mogu da verujem.Nema mu ravne igre.

P.S. Jel neko zna kako se krecu cene i koliko je zajebano zameniti analog?

Witcher 3 bi bio brutalan i na crno-belom TV-u… :smiley:

2 Likes

Oko 350 din ti kosta analog, pa i nije nesto tesko ako znas da lemis. Ja sam meni na x360 kontroleru mijenjao oba.
Pokusaj da uradis ovo, meni je pomoglo na jednom kontroleru koji je vukao u stranu.

Znam da lemim ali nemam finu lemilicu za to. I da oba bih menjao sada.

Dobio sam kod za 20% off. Vazi za US kupovinu do 12og. Tako da ako nekom treba neka javi.

P.S. sto se tica dzoja u pitanju je ceo analog. Jer sam ga danas ocistio i posle ciscenja sada bezi automatski u stranu dok ga ne mrdnem ponovo.

Da li neko mozda ima informaciju gde bi se mogle naci ove patike u Srbiji? Eventualno madjarskoj

U Srbiji tesko da ce se pojaviti,samo preko grane pa ako imas nekoga proveri…