XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

sony
ps4_pro
ps4

the shoe’s batteries aren’t replaceable and have a lifespan of around 150 hours.

U fortnite mi se desi nekad u Battlebusu da se pomera…sad nisam siguran na koju stranu, al cim iskocim sve cool
Da li se negde parike te mogu h Srbiji kupiti? Vidim da su limited edition, ali moram da ih imam

Do dzoja je izgleda jer se ista stvar dogadja i u Witcheru 3 na PC-ju. Jos mi ostaje da probam nesto na PS4, a to nastaje problem jer sem Rayman-a nemam nista gde bi mogao da testiram.

Takodje kako Witcher dobro izgleda na 40", prosto ne mogu da verujem.Nema mu ravne igre.

P.S. Jel neko zna kako se krecu cene i koliko je zajebano zameniti analog?

Witcher 3 bi bio brutalan i na crno-belom TV-u… :smiley:

Oko 350 din ti kosta analog, pa i nije nesto tesko ako znas da lemis. Ja sam meni na x360 kontroleru mijenjao oba.
Pokusaj da uradis ovo, meni je pomoglo na jednom kontroleru koji je vukao u stranu.

Znam da lemim ali nemam finu lemilicu za to. I da oba bih menjao sada.

Dobio sam kod za 20% off. Vazi za US kupovinu do 12og. Tako da ako nekom treba neka javi.

P.S. sto se tica dzoja u pitanju je ceo analog. Jer sam ga danas ocistio i posle ciscenja sada bezi automatski u stranu dok ga ne mrdnem ponovo.

Da li neko mozda ima informaciju gde bi se mogle naci ove patike u Srbiji? Eventualno madjarskoj

U Srbiji tesko da ce se pojaviti,samo preko grane pa ako imas nekoga proveri…

Vec nedelju dana ne mogu da se logujem na PS Store na kompu, izbaci mi The connection to the server timed out.
Kad se spojim na bratov net onda radi normalno sve.

I meni je to bilo par puta sve dok nisam promjenio IP adresu, nisam mogao ni na fonu da udjem a kad upalim ps4 da se igram nekad nije htjelo da se poveze net sve dok nisam promjenio IP adresu i to je rijesilo probleme.

Kod mene nece opet, probacu sjutra da resetujem sve.

Vidi koji je error. Ima jedan jako problematicam, koji se i meni desio, a ti su simptomi koje si naveo. Resenje je samo da menjas IP adresu posto je tvoja, iz nekog samo njima poznatog razloga, banovana. Ja sam kod svog provajdera platio staticku IP adresu i tako resio problem. Resetovanje rutera ne pomaze.

Prvo mesto u UK, 73% bolja prodaja od originala. Kad se ovako uradi remake i zasluzuje. Isto kao i u slučaju Crash-a.

Napokon…
Kako stoji PSN ID ce se moci menjati vise puta i svaki puta biti ce besplatan, a moci ce se menjati jednom u svakih 6 meseci…

Btw,

Ljudi kukaju vec godinama, i Sony napravi upitnik da li je potrebna promena imena :smiley:

Ja bi radje voleo da naprave promenu regije, posto imam US, a stavio bi CRO…hocu da bude sve po ps-u, legali . E taj dan se ceka da(ako) svane :slight_smile: :beer: . Ne otvara mi se novi racun…mislim imam i cro i uk(najvise radi fizickih igri da mogu igrati DLC na US…) , ali us mi je glavni…

Posle ovoliko godina ne bih ni menjao GT, setili se.

Od 18.02. do 3.3. PSVR ce biti 200 dolara.