Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Vec nedelju dana ne mogu da se logujem na PS Store na kompu, izbaci mi The connection to the server timed out.
Kad se spojim na bratov net onda radi normalno sve.

I meni je to bilo par puta sve dok nisam promjenio IP adresu, nisam mogao ni na fonu da udjem a kad upalim ps4 da se igram nekad nije htjelo da se poveze net sve dok nisam promjenio IP adresu i to je rijesilo probleme.

1 Like

Kod mene nece opet, probacu sjutra da resetujem sve.

Napokon…
Kako stoji PSN ID ce se moci menjati vise puta i svaki puta biti ce besplatan, a moci ce se menjati jednom u svakih 6 meseci…

Btw,

Ljudi kukaju vec godinama, i Sony napravi upitnik da li je potrebna promena imena :smiley:

Ja bi radje voleo da naprave promenu regije, posto imam US, a stavio bi CRO…hocu da bude sve po ps-u, legali . E taj dan se ceka da(ako) svane :slight_smile: :beer: . Ne otvara mi se novi racun…mislim imam i cro i uk(najvise radi fizickih igri da mogu igrati DLC na US…) , ali us mi je glavni…

Fantastična cena, predpostavljam da je to osnovni paket… Šteta što nema nekih ozbiljnih naslova da opravdaju kupovinu…

Ja sam rekao da će VR da prodje isto ako ne i gore nego kinekt, pola foruma skakalo kako je to Sony i da oni to neće dopustiti da se dogodi…

@Milan89SD Usporedjujes babe i zabe…

Da je PS4 base malko jaci,i da se vise trude oko VR igara, skroz bi bila drugacija prica.
Jeste drugaciji od kinecta, ali je slicna situacija, mnogo potencijala a malo truda ulozeno. Kao beta proizvod koji nije skroz ispeglan.

2 Likes

Jel zna neko mozda da li je ok ovaj Seagate hdd za obican ps4…? Gledao sam po netu da nije komplikovana procedura da se nakaci externi hdd. Ne mogu vise da se majem sa 500gb, ubija me u pojam da svaki put moram da razmisljam koju od 5 igara da obrisem da bih ubacio drugu, a konekcija neta mi je 10mbps.

Ne moze biti gori od hdda u ps4 to je sigurno

1 Like

Navodno

Pojavio se Yakuza 6 demo na psn storeu. Demo je velik tricavih 37gb :joy::joy::joy:

Jel ima neko raspolozen da mi pomogne da uzmem poslednji trofej u That’s You? Treba mi neko da odigramo jednu online partiju oko 10ak minuta posla.

EDIT: Reseno. Uzet trofej.

Slabi su :joy: .

Poceli su demo-i biti isti kao i velicina full igre na dan izlaska. Pa nakon par patcheva velicina igre bude x2, naravno kada je celu dovrse :joy: , zivimo u moderno doba, hahaha…

Inace u pitanju je full igra. Ljudi provalil kako da otkljucaju celu igru pa je sega povukla isti sa store-a :joy:

Hahahaha…bravo Sega :joy:

EDIT:
Btw. takodjer “plus” za PSN… :joy:

Nije demo, full igra, ima fora kako da preskocis zaključani deo i odigras celu igru…

Baš htedoh da stavim ali si me pretek’o :slight_smile:
Svaka čast za Sony za igre u poslednjih par meseci…