Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Onda nije niti do PSN niti do XBL, Sega je “omanula” :joy:

Nekako bih voleo da mislim da dve jake ekskluzive u jednom mesecu nemaju nikakve veze sa veoma ozbiljnom gamepass ponudom, ali svi znamo da to ne moze biti slucajnost.

Implementirano je u sistemu-kernelu, da nema problema sa licenciranjem i ostalim glupostima ali i dalje ostaje nacin pokretanja jailbreak-a preko web servera, jer nisu pobedili “anti-piracy mechanisms”. Svakako napredak ide u pravu stranu dok u suprotnom taboru :slight_smile: nema nista novo , sta da se radi…

3 Likes

Niko nije napisao, a bilo je propraćeno sa objavom PS+ igara za mart mesec. Od 08.03.2019. neće više biti igara za PS3 i PS Vita preko PS+, tj. obustavljalju davanje istih.
Očekujem neku veliku novost ove godine na E3, jer ako ukidaju dve konzole u isto vreme sa podrškom, znači da mora nešto novo da se pojavi u tom trenutku, ili će samo forsirati dalje PS4 i PSVR, u svakom slučaju saznaćemo u junu.

EDIT:
imače ovaj mesec je bruka za PS+ što se igara tiče, 5 komada za PS4 i to kakvih igara. Dve su pravi dragulji. Iako sam napravio platinu na BB, opet ću ga igrati, možda probam sa nekim suludim likom (kombinacijom) da predjem igru.
Da li je BB samo osnovna igra ili je GOTY sa DLC-om, zna li neko?

cini mi se da je klot verzija

Rekao bih da mi je zao za ps3 I Vitu, ali realno nisu dali dobru igru vec duze vrijeme. Ajde mozemo reci da je Grand Kingdom najblize dobroj igri na ove dve platforme. Definitivno no love lost. Ako.zbog ovoga bude kvalitetnija ps4 ponuda, onda odlicno.

Tu si u pravu, zato sam i hakovao Vitu. Imam bukvalno 90 posto igara, nema nekolicina a i to ce srediti kad tad.

Bezveze za Vitu. Verovatno ce dodati +1 PS4 igru ili mandatory PSVR igru.

Šteta što je BB klot, DLC je veliki skok u težini u odnosu na originalnu igru, taman sam hteo da izgubim dodatno živce kompletirajući i njega :smiley:

Bilo je pitanje vremena kad će da batale PS3 i Vitu, iznenađen sam da su najavili godinu dana ranije.

Što se tiče ponude igara, sviđa mi se. Bloodborne i Ratchet su solidne igre, koje vredi odigrati. Ostale igre su ok, ali ništa posebno. Da vidimo da li je Mighty No. 9 zaista toliko loš.

Bloodborne solidan? Bloodborne je brutalna igra… Cak mi je i Ratchet bio daleko bolji od solidnog :slight_smile:

1 Like

Quantic Dream’s PlayStation 4-exclusive thriller Detroit: Become Human will be available from May 25th, 2018.

4 Likes

Opala, sjajno.

Day1 purchase

3 Likes

Evo me u Holandiji, našao horizon zero dawn pa me zanima jel ima neko predstavu da li je igra na engleskom. Pretpostavljam da sve imaju engleski. Nema na kutiji spisak jezika.

Pogledaj sa strane bi trebalo da stoji neka kao šifra, na osnovu koje možeš da vidiš za koja je tržišta igra. Obično se nalazi ispod imena igre sa strane, na onoj kičmi, ili kako se već zove.

1 Like

U samoj igri možeš da biraš jezik (unutar opcija), tako da nemaš problem sa jezicima. Probao lično :slight_smile:

1 Like

Ja sam uzeo u Belgiji Raymana pre par godina i inao je engleski, za svaki slučaj pitao sam prodavca da provjeri. :slight_smile:

Uzeo nov horizon za 20e i uncharted 4 za 20e. Kaže prodavac ima engleski. Dobra je cena igraću ako treba i na nemačkom :grinning:

3 Likes