PlayStation 4 u 2017. - da ili ne?

Toliko trivijalna i uopštena stvar, o kojoj se diskutuje od nastanka konzola…
I ljudi se i dalje lože i prosipaju argumente…

Čak i na ovom forumu punom iskusnih (čitaj “starih”) gamera…

Dodirni me sveti covece… izleci me !

Vidim da ti je znanje slabija strana, pa cu se povuci :blush:

1 Like

Da nisi prererao ili se zabrojao? Da nisi mozda koju igru brojao dva ili vise puta? :joy::grin:

1 Like

Slazem se sa @padawan jos novembar 2013. je bilo idealno vreme za ps4 ili za XO.

Nemas se sta sada tu puno razmisljati-kupuj. Tek pre nekih pola godine je izasao Pro, tako da novi PS xy(citaj pitaj boga kako ce se zvati novi) po meni tamo 2019. ce ti tek izaci novi PS. Tako da kupuj i uzivaj, imat ces sta za igrati, brdo propuštenih naslova. A ako imas 4K TV ili ces ga uzimati ciljaj na Pro…

Ako si na staroj generaciji konzola (PS3/X360) definitivno vredi preći na PS4.
S druge strane ako si na PC (pretpostavljam da nisi, s obzirom koje si igre nabrojao da bi igrao na konzoli), po meni opet vredi uzeti PS4, jer ima već sad dobrih exkluziva, a uz to stiže i novi God of War, Last of Us 2, Spiderman, Days Gone, Red Dead 2 itd.

Evo da brojimo,Forza…1,Halo 5…2,Gears 4…3…i sta ono ima jos da se igra od ekskluziva???

Ne znas ni da brojis :smiley: Idi putaj google, mozda on zna…

2 Likes

Meni ide slabije matematika…
Ali ne gubim nadu, jer ti, sveti covece, ti ces me nauciti da brojim! Hvala ti na ovim naslovima, jos nisam cuo za njih, ali definitivno cu ih odigrati zbog tvoje preporuke… Zaista hvala :raised_hands: