Poklanjanje novih digitalnih igara od danas zvanično dostupno na Xbox One konzolama

Taman pred praznike, dovoljno je da znate email osobe kojoj želite da poklonite igre ili pošaljete kod direktno kroz Live message nekome sa vaše liste prijatelja. Svaka Xbox one igra na Storeu ima sada opciju “Buy as Gift”.

2 Likes

Koja je prednost? Povoljnija cena?

Ne, nego sada možeš nekome da kupiš igru i pošalješ, direktno sa konzole ili sa sajta code koji se redeemuje direktno iz poruke. Zgodno za one koji hoće da svoje drugare uvuku u neku igru a ovi iz nekog razloga odbijaju da probaju ili su dekintirani. Npr igram Rocket League i hoću nekog od ortaka da igramo zajedno a ovaj nema igru ili nema trenutno para da kupi. Odem na Store, kupim igru kao poklon i prosledim mu.

Na Steamu ovo postoji već godinama unazad i dosta je korištena opcija, posebno kada dođe do rasproadaja.

Very nice

MS pravi odlicne poteze u poslednje vreme, samo jos da pojacaju sa igrama i playstationu se drma tron…

Da,samo to.

1 Like

Bice i to… Izasla je nova konzola, bice i igara…

Nadam se. Imam 4 drugara oko mene sa konzolama i svi imaju PS. Usamljen sam. Čak gledaju na mene ko debila što sam pod takvim okolnostima uzeo xbox. A ja plačem i trljam oči sa subscription servisima

1 Like